Da Vinci

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2022. január 24.

Kategória:   Egyéb

Könnyen eltávolíthatók vele az ecsetből a kozmetikummaradványok, rendszeres használata segít megőrizni a természetes és a szintetikus ecsetek rugalmasságát. Használata egyszerű: langyos vízzel nedvesítse meg az ecsetet, simítsa vele végig a szappant habzásig, majd öblítse le. A német da Vinci művészecsetgyár terméke.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

SaltyDog

2022. október 12.

Évek óta használom, szépen, gyorsan oldja a pigmenteket, kézmeleg vízben gyorsan tiszták lesznek az eszközeim, a szálak pedig szépen a helyükre kerülnek ragadás, tapadás, szőrszálvesztés nélkül. Illata alig van, nem érezni használatkor. Hiszek abban, hogy érdemes jó ecseteket venni, akár tényleg drágába-de nagyon jó minőségbe-fektetni, ezek pedig megérdemlik a karbantartást. Teszi a dolgát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 12.

picitina

2022. augusztus 12.

A legrosszabb ecset szappan amit valaha próbáltam! Ha nem öblíted le jó alaposan, akkor marad egy kis szappan réteg a sörték között ami megszáradva, összetapasztja a szálakat. Azaz nem elég, hogy a pigmentet kitakarítod az ecsetből, utána még magát a szappant is kitakaríthatod belőle. Az ecsetek nem arra valók, hogy egymás után 2x takarítsuk és víz után még több víz érje! Szeretem az ecseteimet, mikor ezt a szappant használtam, mindig féltem, hogy a ragasztást meglazítom bennük, de muszáj volt bő vízzel még jobban átdörzsölni, mert a szappant nehezebb eltávolítani a szálak közül mint magát a pigmentet!!! Tudom, hogy a beautyblender szappan jóval drágább, de sokkal jobban működik, és sokkal gyorsabban/biztonságosabban kitakaríthatóak vele az ecsetek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 12.

Tavasztunder

2022. április 30.

Az egyetlen dolog, ami teljesen kitisztítja az ecseteket. Sem a drogériás spray, sem a babasampon, (sem a folyékony szappan), semmmi nem tudta kimosni a krémes alapozót, CC krémet az ecsetekből, csak ez.
Mindig ezzel fogom mosni az ecseteimet, semmi mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 30.

Mindig ezzel fogom mosni az ecseteimet, semmi mással.

kecskesszuszu17

2020. február 10.

Remek termék. Gyorsan és hatékonyan tisztít, könnyű kimosni az ecsetekből, és nem károsítja sem a természetes, sem pedig a szintetikus szálakat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

BoglarkaB860906

2019. február 6.

Eddig miért nem használtam én ilyet? Szuper termék, minden ecsetem tökéletesen tiszta lett tőle, könnyű vele dolgozni és sokái elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

pöttipanka

2016. augusztus 2.

Az előttem szólok már szinte mindent leírtak! Nagyon jó kis termék, nagyon jól teszi a dolgát, és nagyon sokáig elég! Két dolog miatt vonok le egy pontott, az egyik az, hogy egy picivel habozhatna könnyebben, bár most már ez megoldódott For your Beauty ecsettisztító eszközének hála. A másik a csomagolás, bár ugyan nagyon jó pofa ez a fém dobozka, de nekem a nedvességtől elég hamar elkezdet rozsdásodni.😕 Szerintem érdemes rögtön műanyag dobozba átrakni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Igh12

2016. június 24.

Mindent elmondtak előttem. El se hiszem, mennyit szerencsétlenkedtem korábban sima szappanos - tusfürdős pepecseléssel.
Ezzel gyorsan kész vagyok, és valóban tiszta lesz az ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 24.

Ezzel gyorsan kész vagyok, és valóban tiszta lesz az ecset.

Londa

2016. április 22.

Gyorsan es kifejezetten jol tisztit. Egyszeru a hasznalata...az ecseteim is szeretik. Tisztitas utan mind olyan mint uj koraban...a tisztitasi ido pedig par perc csupan. Az ara megfelelo ,ahhoz kepest milyen sok ideig hasznalhato egy ilyen szappanka. Nem hasznaltam mas tipusu ecsettisztitot de nem is fogok. Ez tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

anile

2015. december 6.

Remek termék, az ecseteim pikk-pakk olyanok lesznek, mint új korukban! Az illata szúnyogriasztóra emlékeztet, viszont a tudása miatt elnézem neki.
Korábban szkeptikus voltam és azt gondoltam, hogy a sampon is tökéletesen megfelel a célnak, de tévedtem! Össze sem lehet hasonlítani a kettőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

-Agi-

2015. szeptember 29.

Csoda! Fantasztikus! Először MAC ecsettisztítót vettem, és tudom, hogy az inkább fertőtlenítésre, napi használatra való, de sosem gondoltam volna, hogy ennyivel hatékonyabb ez a szappan. Az "egész estés" ecsettisztító programomat lerövidítette kb. 5 percre. Nagyon hatékony, nagyon kiadós, olcsó, az alapozóecsetekből is egyszerűen kiszed minden festékmaradékot.
Csak bevizezem az ecseteket, kicsit átdörzsölöm a szappanon, felhabosítom a kezemben, kimosom és ennyi volt. Már csak a száradásra kell várnom. Ezentúl nem is veszek mást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Antioxidánsok: BHT