KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Da Vinci

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Kategória:   Egyéb

Könnyen eltávolíthatók vele az ecsetből a kozmetikummaradványok, rendszeres használata segít megőrizni a természetes és a szintetikus ecsetek rugalmasságát. Használata egyszerű: langyos vízzel nedvesítse meg az ecsetet, simítsa vele végig a szappant habzásig, majd öblítse le. A német da Vinci művészecsetgyár terméke.

Blackbird

2018. március 10.

Úri huncutságnak tűnik,de valójában nem az .Jól habzik,az illata nem zavaró, és könnyen tisztává varázsolhatóak az ecsetek, még az alapozóecsetekkel sem kell küzdeni.. Én csípem ezt a cipőpaszta-feelinget-hogy egy kis fémdobozban van-, így nem kell belenyúlkálnom,meg hozzáérnem. Tudom, ez az én heppem,de a szappanok némi undort váltanak ki belőlem, különösen vizesen.. Lassan fogy, sokáig elég lesz, úgy tűnik. És igaza van Turbolyának, cipőt cipőboltból, ecsetet...

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

pöttipanka

2016. augusztus 2.

Az előttem szólok már szinte mindent leírtak! Nagyon jó kis termék, nagyon jól teszi a dolgát, és nagyon sokáig elég! Két dolog miatt vonok le egy pontott, az egyik az, hogy egy picivel habozhatna könnyebben, bár most már ez megoldódott For your Beauty ecsettisztító eszközének hála. A másik a csomagolás, bár ugyan nagyon jó pofa ez a fém dobozka, de nekem a nedvességtől elég hamar elkezdet rozsdásodni.😕 Szerintem érdemes rögtön műanyag dobozba átrakni.

pöttipanka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Igh12

2016. június 24.

Mindent elmondtak előttem. El se hiszem, mennyit szerencsétlenkedtem korábban sima szappanos - tusfürdős pepecseléssel.
Ezzel gyorsan kész vagyok, és valóban tiszta lesz az ecset.

Igh12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Ezzel gyorsan kész vagyok, és valóban tiszta lesz az ecset.

Londa

2016. április 22.

Gyorsan es kifejezetten jol tisztit. Egyszeru a hasznalata...az ecseteim is szeretik. Tisztitas utan mind olyan mint uj koraban...a tisztitasi ido pedig par perc csupan. Az ara megfelelo ,ahhoz kepest milyen sok ideig hasznalhato egy ilyen szappanka. Nem hasznaltam mas tipusu ecsettisztitot de nem is fogok. Ez tokeletes.

Londa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

anile

2015. december 6.

Remek termék, az ecseteim pikk-pakk olyanok lesznek, mint új korukban! Az illata szúnyogriasztóra emlékeztet, viszont a tudása miatt elnézem neki.
Korábban szkeptikus voltam és azt gondoltam, hogy a sampon is tökéletesen megfelel a célnak, de tévedtem! Össze sem lehet hasonlítani a kettőt!

anile
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

-Agi-

2015. szeptember 29.

Csoda! Fantasztikus! Először MAC ecsettisztítót vettem, és tudom, hogy az inkább fertőtlenítésre, napi használatra való, de sosem gondoltam volna, hogy ennyivel hatékonyabb ez a szappan. Az "egész estés" ecsettisztító programomat lerövidítette kb. 5 percre. Nagyon hatékony, nagyon kiadós, olcsó, az alapozóecsetekből is egyszerűen kiszed minden festékmaradékot.
Csak bevizezem az ecseteket, kicsit átdörzsölöm a szappanon, felhabosítom a kezemben, kimosom és ennyi volt. Már csak a száradásra kell várnom. Ezentúl nem is veszek mást!

-Agi-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 29.

turbolya

2014. október 29.

Cipőt a cipőboltból, ecsetmosót az ecsetgyártól! Sokkal szívesebben (ezért még gyakrabban) tisztítom az ecseteimet, mióta ezt használom, jóval gyorsabban, egyszerűbben és sokkkkkkal hatékonyabban bánik el a festékmaradványokkal, mint eddig bármilyen más módszer. Őszintén szólva korábban soha nem láttam viszont az ecsetek teljesen eredeti színét tisztítás után, most pedig pont olyanok, mint vadonatúj állapotukban. Nem kérdés, hogy abszolút megéri célszerszámot/~eszközt használni erre (is).

turbolya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 29.