Dabur

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   bioboltok, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beatrix123, Módosítva: 2017. június 30.

Lelőhely:   bioboltok, DM
Kategória:   Fog- és szájápolók

A fogkrém fluorid- és parabénmentes, 100% növényi aktív hatóanyagokat tartalmaz, melyek friss leheletet biztosíthatnak, teljes körű szájhigiéniát biztosíthatnak. Megfelelő ápolást biztosítanak mind a fogak, mind pedig a fogíny számára és hosszú időre friss, üde leheletet adnak használójuknak. 100%-ban természetes alapanyagokat, gyógynövényeket tartalmaznak, amelyek speciális gondoskodást nyújtanak a különböző fog- és fogínyproblémákra.  Fluorallergiások is biztonságosan használhatják. A eredeti fogpor krémesített változata.

Gina19

2021. október 20.

DM-ben le volt árazva és elcsábultam, mert az aloe verás verziójával korábban meg voltam elégedve. Az első benyomásom, hogy fogmosás után nagyon sokáig bizsereg-csíp tőle a nyelvem meg az egész szám, gondolom a szegfűszeg miatt. Amúgy szeretem a csípős kajákat, de fogkrémben ez valahogy túl bizarr.. :D viszont tetszik, hogy növényi eredetű és fluoridmentes, szóval még kísérletezem vele. Ja és úgy tűnik jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

Mimic

2017. július 21.

Nagyszerű fogkrém, igazán hatásos és gazdaságos is. Biztosan újra veszek majd ilyet, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 21.