Dabur

Ár:   299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   bioboltok, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: djsmithpopo, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM
Kategória:   Fog- és szájápolók

gruecendre

2017. augusztus 22.

Csak ezt veszem évek óta, de a dm-ben nem láttam, csak nagy Tescóban.
szegfűszegolajat nem láttam az összetevőkben, de a többi adalék és hogy fluormentes, az bőven megéri. És az is, hogy a megszokott fogkrémíze van, így a család sem riad el tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Csak ezt veszem évek óta, de a dm-ben nem láttam, csak nagy Tescóban.

KataB

2017. január 9.

Ma használtam először!
Az íze kellemes,főleg azoknak akik nem szeretik az erős mentolos ízeket... :)
Megadom neki az 5*-ot, ha változik valami updatelek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Ma használtam először!
Az íze kellemes,főleg azoknak akik nem szeretik az erős mentolos ízeket... :)
Megadom neki az 5*-ot, ha változik valami updatelek :)

xixi

2016. október 7.

Azért vettem meg mert fluor mentes, nagyon olcsó volt ezért tartottam tőle, de tökéletes! Ebben az árkategóriában nem is tudok más fluorid mentes fogkémet. Szépen feloldódik, nem ül meg a fogkefe szőrében, enyhén szemcsés, így nagyszerűen tisztít. Az íze is tökéletes ha valaki nem szereti az erős, csípős mentolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Beuautymaniac

2015. február 8.

Jóhiszeműen megvettem, de nem vagyok biztos benne, hogy tényleg tartalmaz szegfűszegolajat. Nincsen az összetevők között feltüntetve! A fogkrém amúgy olyan, mint az Amodent, jól tisztít, de átlagos. Az íze fura, igazi szegfűszegre számítottam, de fura, meghatározhatatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 8.

Pelagius

2014. július 11.

Nekem teljesen bevàlt,nem tartalmaz fluoridot, a szegfüszeg olaj pedig helyrehozta a foginygyuladàsomat is. Bàtran ajànlom màsoknak is,nem is dràga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1