Dabur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2011. május 29.

Lelőhely:   bioboltok, DM
Kategória:   Egyéb

A Dabur Rózsavíz különleges, kézzel szedett rózsaszirmok olajából készült igen finom esszencia. Széleskörűen alkalmazzák illatosító és lemosó szerként a kényes részek, pl. a szem környéke lemosására, de ételek ízesítésére is alkalmas, különösen a keleti konyha használja erre a célra. Görcsök, gyomorpanaszok esetén, máj- és epebántalmak csillapítására is használják. Külsőleg borogatásként alkalmazzák mellmirigy-gyulladás csillapítására, bőr- és ajakberepedés ellen. Illata görcsoldó hatással is bír. Hatására a tónusos izmok elernyednek, az alvászavarok kedvezően befolyásolhatók és a depressziósok hangulata is javul. A rózsavizet használják pakolásokhoz, borogatásokhoz, szív- és idegrendszeri panaszok enyhítésére is.

pappveronika30

2019. október 22.

Tonik helyett vettem meg ezt a terméket, amivel reggel áttörlöm vele az arcom, este pedig arctisztitás után. Egy kisebb üvegbe öntöttem bele félig, a másik felét vízzel higítottam. Nagyon jól leviszi szennyeződéseket, felesleges zsírt a bőrröl. Így higítva nagyon lassan fogy, teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

szzh01

2019. május 11.

Mivel a Bela Med tonik megszűnt, s a folytatásaként vásárolt Dr Konopkas tonikot sem találtam tökéletesnek, kivettem ezt a rózsavizet a konyhaszekrényemből. Áttöltöttem a spriccelőfejes üvegbe, s azóta gazdagon fújom magamra reggel és este, tonik helyett.
Teljesen elégedett vagyok vele, finom az illata, enyhe, nem irritál, kellemesen hidratál.
A nagy bevetése ma volt, otthoni dermarollerezés után: jelentem, nem csípte az egyébként lángvörösre rollerezett arcomat, ami igen nagy szó, mert ilyenkor szinte minden csíp.
Férjem is használja borotválkozás után, after shave helyett.

Az én termékemnek szebb az INCI-je, csak rózsaolaj, víz, propilénglikol és citromsav van benne. Persze a legjobb a sima 100% -os rózsavíz lenne, de ez sem rossz., főként ezért az árért (700 Ft körül vettem a 250 ml-t).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 11.

Férjem is használja borotválkozás után, after shave helyett.

Panda

2016. április 18.

Ma vettem, mert a másikat nem lehetett kapni az adott BIO boltban... és ki a fene hitte volna, hogy nem csak sima rózsa kivonat és víz van benne...pláne, hogy az összetevők alaposan le van ragasztva a magyar nyelvű matricával....messze menő pofátlanság :/
Pont azt ecseteltem az ott lévő kozmetikusnak, hogy túl érzékeny a bőröm..mire ezt ő ajánlotta és nem értettem miért csípi az arcom a fantasztikus rózsavíz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

beautifullife

2013. március 29.

Nekem ez az első üveg rózsavizem és odavagyok a hatásáért,viszont nem gondoltam volna,hogy ilyen összetevői vannak..:/ Nem tudtok esetleg valami barátságosabbat?Legközelebb már nem ilyet szeretnék..
Update: a fürdőszobában tároltam,mert gondoltam egy rózsavíz nem tud megromlani,viszont az utóbbi pár hétben,az utolsó hetekben már főleg észrevettem,hogy miután letöröltem vele az arcom,az amúgy alig látszó régi pattanáshegek kipirosodtak és eleve az egész arcom tele lett piros pöttyökkel,amik hosszú órák után múltak el. Bánatomra csak alapozóval tehettem ki a lábam az utcára.Aztán jött a hosszúhétvége és spórolás végett,amíg itthon voltam, csapvizet használtam mosakodásra és krémezésnél ,és csodák-csodájára eltűntek a pirosságok.Ezt az új,olajjal dúsított itthon kevert krémemnek tudtam be,aztán amikor másnap reggel megint rózsavizet használtam,megint előjöttek a piros foltok.Azóta megint csapvizet használok és számomra vicc,hogy amilyen problémára vettem,azt még tovább fokozta,és még a csapvíz is,ami szárítja a bőröm,még az is jobb.. Igazából még mindig nem tudom,hogy megromlott,vagy csak a tartósítószerek művelték ezt..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

myosotis555

2012. augusztus 18.

Olivaolajjal keverve kétfázisú sminklemosót kapunk. Levisz kb. mindent. Előszeretettel használtam. Most nézem, hogy parabének vannak benne. Hihetetlen. Már itt is? Ezek után magam készítem el. (Ezt is.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

doee77

2012. június 1.

Hűűha... anyukám kapott ilyet rendszeresen a barátnőjétől, én meg, ha mentem haza,mindig el voltam ájulva, milyen finom "természetes" készítmény... :) egyébként tényleg nagyon kellemes, szépen tonizál,vattával használtam arclemosóként.5 lenne, összetevők miatt 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

rhinestone

2012. május 30.

Arcra és szemkörnyékre használtam, kellemes, frissítő hatása volt, az illata is nagyon jó. Az összetevői miatt viszont nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

Milli006

2012. április 1.

Imádom, az illata mesés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 1.

Imádom, az illata mesés!

Ellie

2012. február 4.

Hűha, hát én nem hiszem, hogy "ételek ízesítésére" és italként ezt ajánlani kellene...
paraben-ek tömkelege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

paraben-ek tömkelege.

GeoNautic

2011. május 30.

Őszintén szólva arcra még nem használtam, bár biztosan nagyon jó. Viszont vega étteremben lehet kapni rózsavizes limonádét, ilyen üvegből teszik hozzá ízesítésként, már én is beszereztem, annyira ízlett. Próbáljátok ki bátran, tuti siker, nyáron a legjobb frissítő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 30.

Illatanyagok: Rosa Damascena (Rose) Flower Oil
Parabének: Propylparaben, Methylparaben, Parabene
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben, Parabene

Nem szabályos INCI-név. Lásd parabének.