Dabur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pancsika, Módosítva: 2013. április 22.

Lelőhely:   bioboltok, DM
Kategória:   Hajápolók

A készítményben található tojás, méz és ricinus erősíti a hajszálakat a gyökerektől, kondicionálja, sugárzóvá, fényessé és élettelivé teszi a hajat.

nyuszita

2019. július 18.

Nekem annyira nem jött be. Az illata nagyon nem az én ízlésem és sajnos sokáig érződik. A hatása sem győzött meg. A használata után puha lesz a hajam, de ezt egy olcsóbb, könnyebben beszerezhető termék is tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

Bettiiyy

2019. április 17.

Nagyon szeretem, jól puhítja a száraz hajamat, kellemes az illata. Könnyen fésülhető, csillogó és puha tőle a hajam. Nagyon jó az állaga, tömény, és ár-érték arányban igazán kiváló.
Van, hogy minden hajmosásnál használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Van, hogy minden hajmosásnál használom.

Szandra0718

2016. szeptember 12.

2 hete használom ezt a pakolást. Illata finom mézes .néha bejátszik egy kis keleti illat is. Állaga elég sűrű ezért kis mennyiség kell. Hennázás után használom. Puha , fényes teltebb lett a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Pancsika

2013. április 26.

Ez az a hajpakolás, ami gyönyörűen rendberakta a meggyötört hajamat.
Felvitel után betekerem a hajam törölközőbe, és úgyhagyom vagy egy órán keresztül. Nagyon jól hidratálja a hajam, fényes és puha lesz utána.
Most utoljára nem kaptam egyszerűen sehol ezt a fajtát, csak horribilis áron lett volna, úgyhogy kipróbáltam az olívaolajosat is, az is teljesen jól működik.
Az öszetevőket eddig nem néztem, csak most ahogy feltöltöttem, azok annyira nem tetszenek, de teljesen bevált, szóval nem hiszem hogy váltani fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

Ez az a hajpakolás, ami gyönyörűen rendberakta a meggyötört hajamat.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!