Dabur Vatika Naturals Black Seed Deep Conditioning Meleg Hajpakolás Fekete Köménnyel

Dabur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   bioboltok, DM
Kategória:   Hajápolók

A Nyugat-Ázsiából és Észak-Afrikából származó fekete kömény (Nigella sativa) jótékony hatását már az ókorban ismerték.

Magját az iszlám a legnagyobb hatású gyógyító növények között tartja számon, az arab, török és indiai konyha nélkülözhetetlen összetevője.

A Dabur Vatika Naturals termékcsalád legújabb tagja a Black Seed meleg hajpakolás, mely a fekete kömény jótékony tulajdonságait hennával gazdagítva táplálja és hidratálja a hajat, hogy az egészségtől ragyogó legyen.

Kiszerelés: 500 g

bagotaizsoltne

2017. május 4.

Tegnap este kezdtem használni, a samponjával együtt. A hajam puha, selymes. Szeretném ha rendbe tenné, élettel telivé, használok egy kevert olajat is hetente egyszer, pár hónap biztos kell, hogy észre vegyem jobban nő - e tőle a hajam vagy megváltozik :) így update kicsit később

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

dora.m

2014. március 10.

Nekem nagyon bevált ez a fajta Dabur termék is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Nekem nagyon bevált ez a fajta Dabur termék is!

Hidratálók: Propylene Glycol