Dabur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lufka, Módosítva: 2012. szeptember 23.

Lelőhely:   bioboltok, DM
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A Dabur Vatika regeneráló sampon fehérjében gazdag tojást és mézet tartalmaz, amely a károsodott, töredezett haj megfelelő ápolására alkalmas. Rendszeres használata helyreállítja a haj szerkezetét, élettel telíti és erősíti a hajkezelő eljárások és az időjárás (szél, UVB-sugárzás) okozta hatások miatt károsodott hajat.  Napi hajmosásra is alkalmas!

Senoritaa

2013. december 16.

Nem segitett semmit :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 16.

Nem segitett semmit :(

Pancsika

2012. december 20.

Az édesmandulás változatát használom, utána pedig az intenzív meleg hajpakolást. Egyszerűen imádom!
Régebben állandóan váltogatni kellett a samponjaimat, amit utáltam. Egy flakont elhasználtam egy fajtából, megvettem a másodikat ami már valahogy nem működött, úgyhogy vagy utálkozva elhasználtam, vagy kidobtam. Eléggé elgyötört állapotban volt a hajam, de mostmár puha és szép fényes, nagyon jól hidratált és erős. :) Nem túl szépek az összetevői, de én maradok ennél mert nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 20.

Hidratálók: Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Egg

Színezék. Lila színű.