Best of Beauty 2019

Danodent

Ár:   500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Auchan, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2012. január 31.

Lelőhely:   Auchan, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Teafaolajjal.

tátombák

2018. november 4.

Esküdni mertem volna, hogy ez a fogkrém is valami méregdrága cucc. Nagyon jó a teafaolaj benne, egyáltalán nem a klasszikus mentolos fogkrém íz, amit vártam. Jól tisztít, kellemesen friss, nem túl intenzív. Nem tudom hol vette anya, de hozhatna még ilyet haza

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

citylight900

2016. február 28.

Nagyon szeretem! Eddig csak gyerekfogkrémmel mostam fogat, mert nem bírtam a túl mentolos fogkrémeket. Nagyon olcsó, és nagyon kellemes használni! Mindig nagyobb adagot veszek, mert a polcokról kezd eltűnni :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

etoc

2015. április 21.

Fantasztikus fogkrém, egy bogyónyi elég belőle, finom az illata, íze, érdekes, hogy szerintem a mentol íz hamar elszáll, de a nap folyamán nem büdösödik be a szám, mint más fogkrémek esetében, sokáig friss érzetem van tőle, a számat nem szárítja, nem csípi, én nagyon szeretem, ráadásul fillérekért, és 100% magyar termék. Kár, hogy a patikában több mint a duplájáért lehet megkapni, mert a közelünkben nincs Auchan, de szerencsére vannak kapcsolataink :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

cicuka

2015. március 8.

153 ft-ért vettem az Auchanban, de nagyon kellett keresnem, jól el volt rejtve, a fogkrémes pult szélén találtam meg és elé voltak lógatva ilyen akciós cuccok, szóval aki nem ezt keresi, nem valószínű, hogy ezt fogja választani, pedig remek kis termék, kellemes ízű, szeretek vele fogat mosni. a friss érzés valóban hamar elmúlik, de ezért nem vonok le csillagot. ez lesz az állandó fogkrémem, mert nagyon kedvező az ára, hazai termék, és minden tekintetben megfelel annak, amit én elvárok egy fogkrémtől. viszont lehetne könnyebben elérhető, mert ritkán járok az Auchanban, de akkor bevásárolok belőle, hülyének is néznek, mert ki az, aki egyszerre vesz 3-4 tubus fogkrémet... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

pilluska

2014. november 10.

A páromnál van mindig ilyen fogkrém, és nagyon szeretem! Hihetetlen, hogy van benne menta- és teafaolaj is, főleg hogy milyen olcsó.. ráadásul még magyar termék is! Csillagos ötös!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

MissNickole

2013. december 28.

Én Auchanban vettem, mert a megszokott Colgate-ből kifogytak és kellett valami, viszont helyettesítő termékként nem akartam rá sokat költeni.
Legnagyobb meglepetésemre isteni illata van, jól tisztít, krémes az állaga, jól habzik, nem darabos, és kb.180 Ft-ba került ez a hatalmas tubus, amiben ráadásul teafaolaj és mentaolaj is van, amiért plusz 5 pontot is adnék, mert az 1000 Ft-osból is kispórolják....
Ugyan helyettesíteni vettem, de áttérek erre:) ár/érték arányban fantasztikus....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

vador

2012. szeptember 25.

Megkedveltem, takonykóros időszakban is szuperül teljesít, tud annyit mint drágább társai és egész jó az INCI. Egyetlen hátránya, hogy nekem több kell belőle, mint más fogkrémekből, de hát tényleg filléres darab, ez nem olyan nagy tragédia.
No igen, lehetne kicsit könnyebben fellelhető, szerintem igény lenne rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

No igen, lehetne kicsit könnyebben fellelhető, szerintem igény lenne rá.

angelika11

2012. július 9.

Nagyszerű mentás ízű fogkrém.A teafaolaj is határozottan tetszik.Jó,hogy belerakták ezt az összetevőt.Hátránya: a frissítő hatás viszonylag hamar eltűnik az ember szájából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

Lisette

2012. március 11.

Ez a fogkrém nem csak szuper, de nagyon olcsó is. ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 11.

Ez a fogkrém nem csak szuper, de nagyon olcsó is. ;)

Széncinke

2012. február 3.

Jó kis fogkrém, összetevői is barátiak, a teafaolaj pedig baktériumölő hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Jó kis fogkrém, összetevői is barátiak, a teafaolaj pedig baktériumölő hatású.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-8

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!