Davidoff

Ár:   €20   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: poussemousse, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   €20
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatkategória: virágos-aquás

Fej: dinnye, citrusok, ananász, birsalma, lótusz, liliom, ribizli

Szív: jázmin, rózsa, gyöngyvirág

Alap: ámbra, nőszirom, vetivérfű, barack, eperfa

Davidoff Cool Water EDT
Ár: 6000 Ft plusz szállítás , Eladó: Lierre
Állapot: 100 ml-ből a kép szerint, kb. 90 ml, Helyszín: Budapest II. , fizetés: posta / foxpost. Pár napos átfutási idővel tudom küldeni.
Davidoff Cool Water Női 100ml/képen látható, csere is lehetséges
Ár: 3000 + szállítás , Eladó: Kenwoodman
Állapot: Doboz nélkül képen látható mennyiségben, Helyszín: Eger, fizetés: Megegyezés szerint
kicsispenot

2019. április 15.

Kellemes, könnyed, hűs nyári illat. Nagyon sok emlékem kötődik hozzá, anyukám használta pár évig. Sajnos nekem drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Lilu003

2019. április 7.

Édes illatokat kedvelem, így téli parfümöt sokkal könnyebben találok, mint nyárit. Legtöbb nyári aqua jellegű illat nekem unalmas, egyhangú. Ebben a parfümben megvan az a bizonyos plusz, amitől különleges és szerethető lesz. Édes, friss, könnyed kis illat. Diákéveim kedvenc nyári parfümje volt, sok szép emlék fűz hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Fancsaaa

2019. március 31.

Testesebb illatokat szeretem, de évfordulósok leszünk a párommal és gondoltam ő és a párja milyen jó ajándék lesz és kicsit megfertozom az illat mániámmal... És gondoltam rám is rám fér hogy nem mindig fűszeres édes füstös illatokban fürödjek.... Pont meleg idő volt és nagy meglepetésemre volt egy teszter a boltban... Szerintem lehetett vagy 100 ezer éves mert a lampatol meg az üveg is meleg volt... Na mindegy, ez a rizsa része... Meg így is olyan érzésem lett tőle mintha a Szaharai melegben egy friss pohár vízhez jutottam volna, finom jeges kis citrommal, de az eleje nagyon citromcitromcitrom... Erősen gondolkozom ez és a Cerruti 1881 páros között...

Ui.: ugyanitt ebben az árkategóriában keresek férfi női páros parfümök, amik tavaszra nyárra jók lehetnek🥰✌️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

ficeglobog

2019. január 18.

Nagyon-nagyon sok évvel ezelőtt használtam. Mesés volt. Többször újravettem. Nyári illatom volt. Friss, tiszta, de a bőrömön leheletnyi sárgadinnye beütéssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

Julcsi89

2018. szeptember 17.

Menyasszonyi parfümöm volt, imádtam és most imádom nagyszerű illat letisztult és egyben karakteres is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Kyttana88

2018. augusztus 14.

Ő az én egyik nyári illatom. Rajtam tartós, szeretem. Mint egy korty friss víz a magy melegben, úgy hat ez az illaz az emberre! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Claudia08

2018. június 17.

Korábban sosem tetszett az illata, de egy meleg nyári napon magamra fújtam az egyik drogériában és egész nap rajtam maradt. Annyira kellemes és hűsítő volt, üde és könnyű. Azóta beszereztem és ez lett a nyári illatom a Mademoiselle helyett, amit a hőségben nem tudtam elviselni magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

GyTunde

2018. május 28.

Nem szeretem magamon ezt az illatot, számomra túl férfias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Nem szeretem magamon ezt az illatot, számomra túl férfias.

Pocok96

2018. február 26.

Kaptam belőle egy kicsi illetve egy nagy üveggel is...de nem igazán szeretem. Mindig próbálkozom vele, de valahogy nem illünk egymáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

panelli

2017. augusztus 23.

Nézegettük egymàst jó darabig,nemrég viszont kaptam egyet ajàndékba. Hogy eddig nem hasznàltam...nagy hiba, pedig nyàron ez az illat olyan, mint egy korty jéghideg víz...friss,aquàs illat, igazi alapdarab lesz a polcon. Sportos eleganciàhoz éppúgy passzol, mint az irodai szettemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!