Davidoff

Ár:   €20   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: poussemousse, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   €20
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatkategória: virágos-aquás

Fej: dinnye, citrusok, ananász, birsalma, lótusz, liliom, ribizli

Szív: jázmin, rózsa, gyöngyvirág

Alap: ámbra, nőszirom, vetivérfű, barack, eperfa

Ár: 3000 postaval , Eladó: Feherzsofia
Állapot: 30/kep, Helyszín: --, fizetés: Utalas
SoLy

2019. november 2.

Még Apukámtól kaptam egyik télen tini koromban. Ehhez az illathoz így a telet, a korizásokat és az akkori szakközepes időszakot társítom egy kellemes emlékként és a napi 2 fújás elég tartós is volt, legalábbis számomra. Maga az illat az én bőrömön egy friss, szellős, citrusos beütést eredményezett egy kis plusszal, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

Kusika

2019. szeptember 17.

Rossmann.-ban járva akadtam rá az alsó polcon leárazva az utolsó darabra,gondoltam kipróbálom mit veszíthetek..Nyáron használtam üdítően friss vizes illat de nekem annyira nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Lilu003

2019. szeptember 10.

Édes illatokat kedvelem, így téli parfümöt sokkal könnyebben találok, mint nyárit. Legtöbb nyári aqua jellegű illat nekem unalmas, egyhangú. Ebben a parfümben megvan az a bizonyos plusz, amitől különleges és szerethető lesz. Édes, friss, könnyed kis illat. Diákéveim kedvenc nyári parfümje volt, sok szép emlék fűz hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Szfinx

2019. június 6.

Részben az itteni értékelések és vélemények alapján rendeltem meg ezt a parfümöt - nem kellett volna... Iszonyatos illata van, keserű, savanyú, erőszakos, egyáltalán nem olyan kellemesen "hűvös", légies, vizes, mint amilyenre számítottam. Viszont sajnos valóban nagyon tartós, alig bírtam leszedni magamról, többszöri tusolás után is érezni lehetett azt a keserű/savanyú szagot...Fúúúj... :o( Sajnálom, hogy kidobtam rá egy csomó pénzt. :o(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

CsinCsilla

2019. május 4.

Nagyon tetszik az illata, nem is értem, eddig hogy mehettem el mellette a drogériákban? Az örök kedvenc aquás illatom az Acqua di Gioia, de szerettem volna egy olcsóbb vizes parfümöt, és ez tökéletesen megfelel az orrom elvárásainak :D Friss illat, picit talán férfias (nekem), de egyáltalán nem zavaró. Még nem szereztem be, de gondolkodom rajta, mert nagyon finom, nyárra tökéletes mert nem erős illat, irodába is tökéletes érzékeny orrú kollégák mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

kicsispenot

2019. április 15.

Kellemes, könnyed, hűs nyári illat. Nagyon sok emlékem kötődik hozzá, anyukám használta pár évig. Sajnos nekem drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Fancsaaa

2019. március 31.

Testesebb illatokat szeretem, de évfordulósok leszünk a párommal és gondoltam ő és a párja milyen jó ajándék lesz és kicsit megfertozom az illat mániámmal... És gondoltam rám is rám fér hogy nem mindig fűszeres édes füstös illatokban fürödjek.... Pont meleg idő volt és nagy meglepetésemre volt egy teszter a boltban... Szerintem lehetett vagy 100 ezer éves mert a lampatol meg az üveg is meleg volt... Na mindegy, ez a rizsa része... Meg így is olyan érzésem lett tőle mintha a Szaharai melegben egy friss pohár vízhez jutottam volna, finom jeges kis citrommal, de az eleje nagyon citromcitromcitrom... Erősen gondolkozom ez és a Cerruti 1881 páros között...

Ui.: ugyanitt ebben az árkategóriában keresek férfi női páros parfümök, amik tavaszra nyárra jók lehetnek🥰✌️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

ficeglobog

2019. január 18.

Nagyon-nagyon sok évvel ezelőtt használtam. Mesés volt. Többször újravettem. Nyári illatom volt. Friss, tiszta, de a bőrömön leheletnyi sárgadinnye beütéssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

Julcsi89

2018. szeptember 17.

Menyasszonyi parfümöm volt, imádtam és most imádom nagyszerű illat letisztult és egyben karakteres is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Kyttana88

2018. augusztus 14.

Ő az én egyik nyári illatom. Rajtam tartós, szeretem. Mint egy korty friss víz a magy melegben, úgy hat ez az illaz az emberre! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Antioxidánsok: BHT