Davidoff

Ár:   €20   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: poussemousse, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   €20
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatkategória: virágos-aquás

Fej: dinnye, citrusok, ananász, birsalma, lótusz, liliom, ribizli

Szív: jázmin, rózsa, gyöngyvirág

Alap: ámbra, nőszirom, vetivérfű, barack, eperfa

Davidoff Cool Water mini eladó
Ár: 1500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
♡ Davidoff Cool Water ♡
Ár: 4800Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest XI., fizetés: átutalás / készpénz

1983at2

2021. április 11.

11 éves koromban kaptam az első üvegcse Cool Watert a nővéremtől, azóta is, tehát már 17-18 éve része a parfüm-repertoáromnak, mindig újraveszem. Az én bőrömön nagyon jól működik, jó illatú, friss, nem az a tipikus erős, fojtogató virágos-nőies parfüm, mindennapokra szoktam használni.
(Annyit még hozzátennék, hogy nagyon sokat számít, ki fújja magára, milyen bőrre, ,,alapillatra" kerül: nekem általában azok a (többnyire kesernyés, fanyar) parfümök állnak jól, amik az üvegből kifújva vagy másokon elviselhetetlenül büdösek tudnak lenni. :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Malackak

2020. augusztus 4.

Nagyon szerettem őt..Friss tengervizes üde nyári illat..Tartós is volt , jár Neki is az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Feketebarbi

2020. augusztus 1.

14 éves koromban tűnt fel itt a Balkánon. Igazi kuriózumnak számított az illatokra éhező orrúak körében. Olyan volt mint az eastwicki boszorkányok kertvárosában felbukkanó Daryl Van Horne.
Azért, ha az újdonság varázsán túljutottunk, fojtogatóvá válik a viselése.
A férfias vonalért a vetiver felel, bár a lótusz-liliom kombináció sokat puhít rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Azért, ha az újdonság varázsán túljutottunk, fojtogatóvá válik a viselése.

Mano707

2020. július 22.

Tesztszerként került hozzám,egy megrendelt parfűm mellé.
Nekem nagyon férfias. Újra meg is kellett néznem,hogy biztos női-e.
Ezenkívül esetleg érettebb-idősebb korosztálynak tudom elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Tesztszerként került hozzám,egy megrendelt parfűm mellé.
Nekem nagyon férfias. Újra meg is kellett néznem,hogy biztos női-e.
Ezenkívül esetleg érettebb-idősebb korosztálynak tudom elképzelni.

platinakuka

2020. július 12.

Nincs klasszikusan vett jó illata, de szeretem.
Sós dinnye illat, valami fanyar karccal, maszkulin beütéssel.
A tengernek sincs mindig jó illata. 🙈 Nekem tetszik a koncepció és a párhuzam. Nem nagy hatósugarú, nem annyira tartós. Hamar bőrközeli lesz.
A férfi párja, na, az hibátlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

Nincs klasszikusan vett jó illata, de szeretem.
Sós dinnye illat, valami fanyar karccal, maszkulin beütéssel.
A férfi párja, na, az hibátlan.

stylo

2020. július 8.

Van a kornyezetemben egy kislany, aki ebben a szagban erzi kibontakozni a noiesseget. En ettol sajnos megvadulok. A vilagbol ki lehet uldozni. Neha azt erzem, h turtoztetnem kell magam, hogy bele ne kossek. Idegesit. Megfullaszt. Irrital. Ez valami hallatlanul elviselhetetlen szamomra. Ez az illat egy igazi klasszikus. Evtizedeket kibirt, es mig mindig van rajongotabora ezek szerint. En elnezest kerek mindenkitol, aki ezt szereti, de ez szamomra a veg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

Zuri001

2020. április 15.

Nem a kedvenc parfümöm, de a nagyobb melegben kifejezetten jól tud esni ez az illat.
Nem citrusos, inkább vizes, friss már-már karcosan friss.
Rajtam közepesenl tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Nem citrusos, inkább vizes, friss már-már karcosan friss.
Rajtam közepesenl tartós.

SoLy

2019. november 2.

Még Apukámtól kaptam egyik télen tini koromban. Ehhez az illathoz így a telet, a korizásokat és az akkori szakközepes időszakot társítom egy kellemes emlékként és a napi 2 fújás elég tartós is volt, legalábbis számomra. Maga az illat az én bőrömön egy friss, szellős, citrusos beütést eredményezett egy kis plusszal, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

Kusika

Korcsoport: >54
2019. szeptember 17.

Rossmann.-ban járva akadtam rá az alsó polcon leárazva az utolsó darabra,gondoltam kipróbálom mit veszíthetek..Nyáron használtam üdítően friss vizes illat de nekem annyira nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Szfinx

2019. június 6.

Részben az itteni értékelések és vélemények alapján rendeltem meg ezt a parfümöt - nem kellett volna... Iszonyatos illata van, keserű, savanyú, erőszakos, egyáltalán nem olyan kellemesen "hűvös", légies, vizes, mint amilyenre számítottam. Viszont sajnos valóban nagyon tartós, alig bírtam leszedni magamról, többszöri tusolás után is érezni lehetett azt a keserű/savanyú szagot...Fúúúj... :o( Sajnálom, hogy kidobtam rá egy csomó pénzt. :o(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

Antioxidánsok: BHT