Davidoff

Ár:   €20   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: poussemousse, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   €20
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatkategória: virágos-aquás

Fej: dinnye, citrusok, ananász, birsalma, lótusz, liliom, ribizli

Szív: jázmin, rózsa, gyöngyvirág

Alap: ámbra, nőszirom, vetivérfű, barack, eperfa

Davidoff Cool Water 100 ml
Ár: 4900 , Eladó: pill
Állapot: bontatlan, doboz nélkül, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: foxpost előre utalással, személyes átvétel
Mini parfümök eladók
Ár: 1500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

agatha3

2022. február 16.

Van két "szag",melyekkel engem vallatni lehetne...az egyik ez...a másik a LVB, de azt majd ott fogom lehúzni :D a Cool watertöl konkrétan migrénem van,ragacsos gagyi förtelem...asszem erröl én többet nem tudok írni,kár a betüer ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 16.

Pedibe

2021. november 12.

Imádom illat. Akárhányszor próbálkozom másikkal, mindig visszatérek hozzá már vagy 15-20 éve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 12.

Cintia04

2021. szeptember 22.

Amennyire nem szerettem a citrusos illatokat most annyira kezdem megszeretni őket! Már nagyon rég ismerem ezt az illatot de sose fogott meg! Pár hónapja viszont többször is rákívántam, próbálgattam ha drogériákban jártam! Nem is olyan rég az R.....n-ban láttam akciósan a 100 milit alig 5 e forintért most is bánom, hogy nem vettem akkor meg! Hiába egy vizes, citrusos illat van egy kis fás beütése ami nekem nagyon tetszik! Arról nem is beszélve, hogy mennyire tartós! Egész nap lehet érezni bőrön és elég intenzíven! Én inkább szeretem a testesebb édes vagy
erőteljes virágos illatokat de most ez a Cool Water nem hagy nyugodni! Internetes oldalakon is fillérekért dobják az ember után és a nagy kiszerelést! Ár érték arányban nagyon is megéri az árát! Nem egy nagyvad inkább jó ápoltságot, friss, energikus megjelenést kölcsönöz viselőjének! Citrusos, friss mivoltához képest igen erős, intenzív illata van! Nem kérdés, hogy szép illat és jól esik akár nyári melegben amikor felfrissít akár egy őszi esős napon amikor a vizes jegyek nagyon is szépen tudnak érvényesülni ahogy keveredik az eső illatával! Nagyon megszerettem! ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

1983at2

2021. április 11.

11 éves koromban kaptam az első üvegcse Cool Watert a nővéremtől, azóta is, tehát már 17-18 éve része a parfüm-repertoáromnak, mindig újraveszem. Az én bőrömön nagyon jól működik, jó illatú, friss, nem az a tipikus erős, fojtogató virágos-nőies parfüm, mindennapokra szoktam használni.
(Annyit még hozzátennék, hogy nagyon sokat számít, ki fújja magára, milyen bőrre, ,,alapillatra" kerül: nekem általában azok a (többnyire kesernyés, fanyar) parfümök állnak jól, amik az üvegből kifújva vagy másokon elviselhetetlenül büdösek tudnak lenni. :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Malackak

2020. augusztus 4.

Nagyon szerettem őt..Friss tengervizes üde nyári illat..Tartós is volt , jár Neki is az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Feketebarbi

2020. augusztus 1.

14 éves koromban tűnt fel itt a Balkánon. Igazi kuriózumnak számított az illatokra éhező orrúak körében. Olyan volt mint az eastwicki boszorkányok kertvárosában felbukkanó Daryl Van Horne.
Azért, ha az újdonság varázsán túljutottunk, fojtogatóvá válik a viselése.
A férfias vonalért a vetiver felel, bár a lótusz-liliom kombináció sokat puhít rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Azért, ha az újdonság varázsán túljutottunk, fojtogatóvá válik a viselése.

Mano707

2020. július 22.

Tesztszerként került hozzám,egy megrendelt parfűm mellé.
Nekem nagyon férfias. Újra meg is kellett néznem,hogy biztos női-e.
Ezenkívül esetleg érettebb-idősebb korosztálynak tudom elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Tesztszerként került hozzám,egy megrendelt parfűm mellé.
Nekem nagyon férfias. Újra meg is kellett néznem,hogy biztos női-e.
Ezenkívül esetleg érettebb-idősebb korosztálynak tudom elképzelni.

platinakuka

2020. július 12.

Nincs klasszikusan vett jó illata, de szeretem.
Sós dinnye illat, valami fanyar karccal, maszkulin beütéssel.
A tengernek sincs mindig jó illata. 🙈 Nekem tetszik a koncepció és a párhuzam. Nem nagy hatósugarú, nem annyira tartós. Hamar bőrközeli lesz.
A férfi párja, na, az hibátlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

Nincs klasszikusan vett jó illata, de szeretem.
Sós dinnye illat, valami fanyar karccal, maszkulin beütéssel.
A férfi párja, na, az hibátlan.

stylo

2020. július 8.

Van a kornyezetemben egy kislany, aki ebben a szagban erzi kibontakozni a noiesseget. En ettol sajnos megvadulok. A vilagbol ki lehet uldozni. Neha azt erzem, h turtoztetnem kell magam, hogy bele ne kossek. Idegesit. Megfullaszt. Irrital. Ez valami hallatlanul elviselhetetlen szamomra. Ez az illat egy igazi klasszikus. Evtizedeket kibirt, es mig mindig van rajongotabora ezek szerint. En elnezest kerek mindenkitol, aki ezt szereti, de ez szamomra a veg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

Zuri001

2020. április 15.

Nem a kedvenc parfümöm, de a nagyobb melegben kifejezetten jól tud esni ez az illat.
Nem citrusos, inkább vizes, friss már-már karcosan friss.
Rajtam közepesenl tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Nem citrusos, inkább vizes, friss már-már karcosan friss.
Rajtam közepesenl tartós.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.