Davines

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nory91, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Különösen gazdag és tápláló összetétele számos jótékony hatással bír a hajon:

• fényt ad
  • puhává és selymessé teszi a hajat
  • könnyű kifésülhetőséget biztosít
  • szöszösödés-gátló
  • kondicionáló hatású
  • megkönnyíti a hajszárítást
  • hővédő hatású
  • tartós frizurát biztosít

Aktív természetes összetevője a roucou olaj, mely öregedésgátló és erős antioxidáns hatású.

pankusz

2019. június 3.

Nálam alapdarab, többször újravettem már. Mivel erősen sérült a hajam, most rétegzős hajrutint csinálok, sampon-balzsam-pakolás, hetente szérum és minden hajmosás végén ezt a tejet használom. Azért szeretem mert több funkciót betölt, egyrészt hővédő, kondícionál de közben nem nehezíti el a hajam, és evvel gyorsabban megszárad a hajam, ami nekem egy félórás tortúra szokott lenni állig érő hajnál, de ezzel ez jelentősen lerövidül. Puhítja, jól kifésülhetővé teszi a hajam, és csodás illata lesz, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

bettireka

2019. május 24.

Nagy reményekkel vettem meg az itteni vélemények alapján, de sajnos csalódnom kellett. :( Valóban kicsit puhább lett a hajam, de se fényesebb, se kevésbé kócosodó nem lett. Ha az ár/érték arányt is beleszámítanám a pontozásba, csak 3-ast adnék. :/ Ötöd ennyiért már van olyan balzsam, ami tud ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

szabinka90

2019. március 24.

Szerelmes vagyok az illatába, hajszárítás után is érezhető, utána egész nap csak szagolgatnám a hajam :D Feltölti, fényessé teszi a hajat, de nem nehezíti el. Sokkal jobban szeretem használni, mint egy olajat. Néha száraz hajra is szoktam tenni belőle, úgy is szuper. Abszolút 5 csillag, egyik kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Kangaroo89

2019. január 3.

A fodrászom davines termékekkel dolgozik, ezt a hajápoló tejet körülbelül 1 éve szereztem be először. Nem nehezíti el a hajat, ugyanakkor gazdagon táplál, és valami elképesztően jó illata van. A száraz hajvégekkel csodát művel, és puhítja is rendesen. Amíg forgalmazzák, hű leszek hozzá. (: 5 nagy csillag neki, hisz még hővédő hatással is szolgál!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

KatalinRiecke

2018. november 10.

Nagyon puha es fenyes lesz tole a hajam. Rendkivul jo apolo es az illata egy alom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

nory91

2017. augusztus 8.

A fodrászom Davines termékekkel dolgozik, és a hajamra mindig ezt használja. Nagyon szeretem, mert gyönyörű fényes és puha tőle a világos szőkére festett hajam. Otthonra is beszereztem egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2