Davis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Underbelly, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kétszínű szemceruza hegyezővel

Többféle színvariáció kapható

Erika80

2020. január 18.

Nekem már hosszú évek óta meg van, nem mindennapos használatra fogtam be, így bőven van még belőle. A lila-csillámos lila színkombó van meg és nagyon tetszik. Őrületesen pigmentált, nagyon kevés kell belőle, nem kell rányomni egy pillanatig sem. Ugyanakkor puha, nem csikar. Ha erőteljesebb sminket szeretnék, arra is remek választás, ha csak némi csillámhoz van kedvem magában, vagy más szemfestékre téve, arra is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

Barbizero

2017. október 4.

A fekete és ezüst színű van meg. Mindkét vége nagyon jól pigmentált viszont kissé maszatolódnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Underbelly

2014. november 19.

Egy fekete és ciklámen színű darabot vettem nemrég, kb. 450Ft-ért egy kínai üzletben. Maga a ceruza vastag, egyik végén hegyezős kupakkal. A feketében apró csillámok is vannak, bár ez a vége gyengén muzsikál, kemény és alig van színe. A másik viszont se nem kemény, se nem túl krémes, pont jó állagú, szépen pigmentált, és jól satírozható, szép sminket lehet vele készíteni.
Ahogy néztem, elég sok színvariációban lehet kapni, talán kipróbálok még 1-2-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Ahogy néztem, elég sok színvariációban lehet kapni, talán kipróbálok még 1-2-t.

Antioxidánsok: BHT

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.