Daylong

Ár:   8246 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ginafett, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. július 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

A naptej gyorsan felszívódik és dexpanthenol, glicerin, aloe vera, valamint E-vitamin tartalma ápolja a gyermekek bőrét.

Az adagolópumpás kiszerelés és az adagolásra vonatkozó táblázat segít abban, hogy megfelelő mennyiségű naptejjel biztosítsa a megbízható védelmet. Az adagolást mutató táblázat a flakonon a termékcímke belső oldalán található. Az 1. oszlop az életkort, a 2. oszlop a magasságot, illetve ruhaméretet mutatja.

A fénystabil UV-szűrők rendkívül hatékony védelmet nyújtanak az UV-A és UV-B sugarakkal szemben.

Kb. 1 éves kortól, napra érzékeny bőrű gyermekeknek.

mlnda

2022. április 20.

Benu-s akcioval vettem en is, mar a masodik flakont hasznalom.
A borom vilagos, pillanatok alatt le tud egni es napallergiam is van. Nagyon orultem, amikor hozzajutottam ehez a fenyvedohoz.
Az allaga eleg hig, mar-mar lotion szeru, konnyen eloszlahtato. Hamar be is szivodik, feher reteget nem hagy, viszont meglehetosen zsiros es fenyes a vegeredmeny. A latvany nem zavar kulonosebben, az erzes mar bosszantobb. De ez sem veszes. Telen a szeles, fagyos idoben kimondottan jol esett a boromnek ez a zsiros vedoreteg, nyaron mar kevesbe.
Napi szinten hasznalom, telen-nyaron, jol allja a sarat akar sportolas vagy vizes programok kozben is. Az UV sugarak ellen jol ved.
Ket dolog van, amit nem szeretek ebben a fenyvedoben: az egyik a zsiros reteg, amit maga utan hagy (de ez a kisebb gondom), a masik, hogy nehezen lelegzik alatta az arcborom, eltomiti a porusaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

Benu-s akcioval vettem en is, mar a masodik flakont hasznalom.

Gyomber32

2022. február 9.

A Benu-s akció keretében nagyon megérte megvenni, szuper fényvédő, ár érték arányban.

Előnye, hogy nem hagy fehér nyomot egyáltalán, száraz bőrt pedig szépen ápolja és nagyon jól véd. Nagyon könnyed, folyékony állagú, kellemes eldolgozni a bőrön. Egy pici puderrel ez korrigalhato.

Hátránya, hogy fényes, zsíros réteget hagy a bőrön, nehézkes rá sminkelni, könnyen elcsuszik rajta az alapozó, de szerencsére nem potyog egyáltalán. Kombinalt-zsiros bőrre nem ez lesz az igazi, esetleg puderrel fixalva. Viszont nap végére még így is eléggé átfénylik.

Szemkörnyekre kenve egy idő után irritáló, és konnyezik tőle sajnos a szemem, illetve a fehér ruhákat megfogja sárgán.

Nem pontozom le, mert nem egy arcra, sminkelesre kitalált fényvédő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 9.

Nem pontozom le, mert nem egy arcra, sminkelesre kitalált fényvédő.

Aranyrebi

2022. január 24.

A skincare junkie csoportban vettem nyárra vízpartra illetve edzéshez. Nagyon nagyon hiperszuper 😃 Hamar beszívódik, nem jön le vízben, illetve edzés után is érzem hogy még marad a fejemen. Plusz pont hogy nem csípi a szemem sem az arcom.
Mivel a go to fényvédőm (eucerin oil control )nem volt elérhető ősszel és télen ez lett a mindennapos fényvédőm. Igen, hagy egy eléggé fényes réteget, de én ha megyek valahova akkor csak egy színes fixáló porral (revolution banana powder) lemattítom. Ha pl este megyek valahova akkor primert (TO silicon primer) rakok alá úgy teljesen jól lehet rá alapozót is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

Rean519

2021. október 13.

2000 Ftért vettem én is a Benuban. Először nem szerettem, mert túl fényesnek éreztem a finishét, főleg a nyári nagy melegekben, de ha hagyok neki időt, és egy picit lepúderezem, akkor működött. Így hogy már nincs olyan meleg, jobban beszívja a bőröm, nincs ez a fényes eredmény, de kell neki még így is pár perc, hogy jó legyen. Sminkelni is lehet rá, primerként is funkcionál. Teljes áron nem venném meg (semmi másra nem költenék ennyit, nem a terméknek szól), de így nagyon megérte. A pumpás kiszerelés is nagyon szuper, higénikus ez a vákumos megoldás, könnyen adagolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 13.

Harold

2021. augusztus 19.

Én is akciósan vettem 2000Ft-ért. Kombinált, vízhiányos bőröm van és tökéletesen bevált. Picit fényes, de engem nem zavar. Nem okoz pattanásokat, viszont előszeretettel színezi el a ruhákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

szofianna26

2021. július 16.

2000 forintért vettem a Benu akció során és így nagyon megérte. Arcra elég fényes, ha itthon vagyok napközben akkor ezt használom. Nem irritál, nem könnyezik tőle a szemem. Testre szerintem szuper, igazból csak azt bánom hogy nem vettem helyből legalább kettőt belőle az akció során. 8-10 ezerért biztosan nem fogom újravenni de ettől még jó termének gondolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. június 18.

Ami jó a babának, az nem lehet rossz a felnőttek bőrének sem - ebből a megfontolásból választottam, miután a Fórumon @Gloria felhívta a nagy BENU akcióra a figyelmünket. Reméltem, hogy babatermékként nem lesz klasszikus napozószer illata - és nincs is.
A pumpás adagolója kényelmes használatot biztosít, nem kell bűvészkedni, hogy oda kerüljön, ahová szánjuk. A kupak visszazárása határozott mozdulatot igényel, de ez a biztos zárás jól jön annak, aki strandoláshoz is magával viszi.
Eddig csak arcra használtam, light-os nyári smink alá. Ahogyan már az előttem véleményezők is megírták, fénylik és kissé ragad, sajnos, mint a legtöbb napozószer, de az SPF 50 miatt ezt elnézem. Viszont jó hír, hogy nem hagy fehér réteget, mint sok fényvédő.
Nem csodaszer, de egy próbát bőven megért, a 150 ml pedig kitart egész nyáron, ebben biztos vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. június 18.

horakeni

2021. június 9.

2000 forintért teljesen megérte. Nagyon jól adagolható és kenhető, nem kukacosodik. Viszont nekem hagy egy ragacsos réteget, valamint mint a legtöbb fényvédő, ez is fénylik, de ez megoldható púderrel. A kupakkal rendszeresen meggyűlik a bajom mert nem akar visszapattanni :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 9.

vikikiwi

2021. május 24.

Én is 2000ért vettem. Folyósabb az állaga, egy pumpálásnyit használok reggelente. Jó alaposan el kell kenni, de nem vészes. Felkenés után pár percig fényesebb, nehezebb érzet jellemző, de utána smink, púder, és tök oké. Ár-érték arányban (így) kiváló, 9000-et nem tudom adnék-e érte, de tény, hogy 3x annyi van benne mint egy klasszik gyógyszertári fényvédőben. Problémákat eddig nem okozott. Én inkább a mattító hatású fényvédőket preferálom, de ez is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 24.

Cofi1234

2021. május 18.

Én is a nagy benu akcióban jutottam hozzá meglepően jó áron. Arca használom (tesztelem), viszont eddigi tapasztalatom az, hogy nagyon fényes és ragacsos. Púderrel a csillogást lehet orvosolni, de a tapadást nem szünteti meg. Egyébként jók az összetevők és az alkohol ellenére (szerencsére nem az elején van) egyátalán nem szárít, sőt hidratál. 2000 Ft-ot megérte, testre biztos szuper lesz nyáron, arcra viszont nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.