Decléor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erika4.kovacs, Módosítva: 2014. június 30.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Éjszakai bőrregeneráló balzsam, ami csökkenti a ráncok kialakulását

Késlelteti az öregedés jeleit (Mandarin illóolaj), intenzíven regenerálja a bőrt az éjszaka folyamán (Ligetszépe kivonat és Shea vaj), és garantálja az optimális hidratálást (Cupuacu vaj).
Eredmény: reggelre a ráncok láthatóan csökkennek és a bőr élettelien fénylik.

Pikk

2019. december 29.

Sajnos az egyik parfüméria kivezette a Decleor-t, öröm az ürömben, hogy 70%-os akcióval lehetett hozzajutni a készlethez. Így lett az enyém ez a szuper kis balzsam, egyébként valószínűleg sosem éreztem volna késztetést, hogy megvegyem. Éjszakára használom, és a hír igaz: tényleg kivasalt bőrt eredményez reggelre! Nagyon szeretem az illatát is, valóban kész szertartás a használata. Elsőre furcsa, hogy szinte szilárd halmazállapotú, a kézben kell melengetni, úgy lehet felvinni az arcra. Még akkor sem könnyű, de az illata és főleg a hatása miatt megéri. Nem mellékes, hogy a viaszos állag ellenére reggelre nincs haszontalan bevonat a bőrömön, ami azt jelenti,
hogy a balzsam az utolsó cseppig felszívódik. Egyetértek az előttem szólóval abban, hogy érzékeny bőrre a sok citrusos összetevő miatt óvatosan tenném. Nem tudom, hogy eredeti áron megvenném-e, majd kiderül, hogy tudok-e élni nélküle, ha elfogy, de ha az árától eltekintünk, kiváló termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

erika4.kovacs

2014. június 20.

Most vettem egy normál kiszerelés, miután mintát használva beleszerettem. Érdekes, sűrű kicsit viaszos érzetű textúrája van ennek a balzsamnak, ami a kéz-melegtől olajjá olvad és e-képp kell alkalmazni. A gyártó egész kis szertartást javasol, az alkalmazásával (1) kezünkben megolvasztott borsószemnyi mennyiségbe (2) mélyen beleszagolunk, (3) végig vesszük az arc akupresszúrás pontjait, miközben felkenjük. Kicsit fénylik utána az arcbőr, de meglepően hamar be is issza a bőr. Borsószemnyitől igazán nem kell több, elég drága a krém (15ml 9900ft körül), felesleges pocsékolni. Lényeg, hogy reggelre mintha kivasalták volna az arcomat. Én nagy rajongó lettem.
Zsíros, pattanásokra hajlamos bőrűeknek nem ajánlom a shea vaj miatt. Érzékeny bőrűek vigyázzanak a különféle citrus olaj és illatanyag irritáló lehet. Marionnaudban 5ml-es mintákat lehet kérni és kapni. Abból nekem elég sok próbára futotta ingyen, mielőtt kiadtam rá a pénzt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.