Decléor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. augusztus 17.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz

Gazdag, selymes szérum száraz, nagyon száraz bőrre

• frissítő, gyümölcsös illattal
  • azonnal és intenzíven táplálja a bőrt
  • hidratáló illóolajokban gazdag

szeliger

2015. augusztus 28.

1 ml minta, a fiolából négy alkalomra volt elég. Éreztem én, hogy inkább a hidegebb időre való termék ez, de nem akartam sokáig tartogatni, kerülgetni, ezért heti 1x használva elkenegettem. A gyógynövényes illatú, halványsárga olajban a levendula a legmeghatározóbb, nagyon kellemes, lazító illatélmény. Az olajról nem mondhatom, hogy nagyon könnyen beszívódik, de arcmasszázsra kifejezetten alkalmas, utána a bőr finom puha, bársonyos, kisimult. Így nyáron önmagában is bőven elég, reggelente használtam és hidratálót egyszer sem tettem fölé. Sőt, sminkből az én bőrömet egyébként brutálisan szárító Clinique Superdefense CC krémet tettem rá, amiről elmondhatom, hogy még így is átfényesedett. Valószínűleg éjszakára jobb választás lenne, bár a leírásban kifejezetten reggelre javasolják, érdemes lehet téli estékre is majd egyszer kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Oxycoccus Palustris Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.