deep steep

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoficza, Módosítva: 2013. augusztus 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Chootie

2014. július 7.

A márka más termékeit is próbáltam azóta de ez volt az első, és azóta is szép emlék. :) Szerintem kellemes illata van és a hatása is jó, nem irritál, nem ragad és pont addig érzem, amíg kell.
( bővebb vélemény - szokás szerint - a blogon :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

( bővebb vélemény - szokás szerint - a blogon :) )

zsoficza

2013. július 26.

Picit túl édes, és nem is szívja be túl gyorsan a bőröm, de összességében meg vagyok vele elégedve mert szépek az összetevői és elég különleges, nem tipikus testápolóillata van. Külföldi webshopból rendeltem, magyar oldalakon még nem futottam ezen márka termékeivel össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Nem szabványos INCI név. Jelentése: organikus növények infúziója

Nyolc szénatomból álló zsírsav, mely természetes módon megtalálható több emlős állat tejében, valamint kisebb mennyiségben az kókusz olajban és a pálma olajban.A CosIng besorolása szerint az összetevő tisztító, emulgeáló, felület aktív anyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) funkciót tölt be a kozmetikumokban.