Delice Solaire

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2012. szeptember 16.

Kategória:   Egyéb

Napozás közben és után frissíti a bőrt, megőrzi annak színét, elősegíti a barnulást.

Bellz95

2018. augusztus 7.

Én is egy balatoni strandon csaptam le rá, kíváncsi voltam mit tud a hatalmas kiszerelés 1200 Ft-ért. :D Nem tudom, hogy a barnulásban segített-e mert mást is használtam, viszont jól hidratált és nem hagyott maga után ragacsos érzetet, nem ragadt rám a környék összes bogara. :D Egy tuti, nagyon szeretem fújkálni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

CeCeDrake

2017. szeptember 9.

Nyáron a strandon vettem a Balatonon, ott láttam meg újra. Tavaly is vettem, de külföldön, szintén a strandon és még néhány éve, de az sokáig kitartott. Nem tudok mit csinálni, szeretem a műanyag illatát, napozáshoz, strandra nekem ez kell :-D fújkáltam, ha kellett, ha nem! Meg is lett az eredménye idén is, gyönyörű csokibarna szín 50-es fényvédő mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Viki9727

2017. július 14.

Olaszországban vettem, egyszerűen isteni! Nagyon jó nyárias, friss az illata. Már az első használat után látható volt hogy rengeteget barnultam. A bikini alatt is bekentem magam és még ott is adott egy enyhe színt a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Luiselotte

2017. június 4.

Minden nyáron veszek belőle és az 500ml van , hogy el sem fogy.
Minden mű benne, az illata főleg( kókusz akar lenni ) de valahogy ez nekem maga a nyár és a strandolás. Talán mert csak jó élményeim vannak vele.
Csoki színre barnít , Australian Gold napozókrém fölé szoktam fújni . Selymes lesz tőle a bőröm és hűsít is.
Csak önmagában nem merném használni mert nincs benne spf.
Lelőhely a balatonboglári strand bejárata :D
Az ára pedig kb 2500 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 4.

Minden nyáron veszek belőle és az 500ml van , hogy el sem fogy.
Csak önmagában nem merném használni mert nincs benne spf.
Lelőhely a balatonboglári strand bejárata :D
Az ára pedig kb 2500 Ft.

Kmerci

2017. május 23.

Fújkálom mindig ezerrel de kb semmi hatása nincs de jól hűsít és jó illata van igaz nem valami jó INCIvel rendelkezik...ezért a 3 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Dorka93

2013. augusztus 27.

Tavaly nyáron vettem. 500 ml. Barátnőimmel napozás után szoktuk befújni magunkat. Nagyon kellemes kókuszos illata van Karotin és Aloe Verát tartalmaz míg az előbbi a barnulást segíti elő, az aloe vera pedig bőrnyugtató hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.