Delilah Cosmetics

Ár:   £34   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2018. szeptember 13.

Ár:   £34
Lelőhely:   online külföldről

Könnyű, selymes textúrájú, teljesen matt bronzosító. Parabénmentes.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mrsgrob

2018. szeptember 1.

Remek minőségű és elegáns csomagolású bronzer. Nem porol, csodálatosan el lehet oszlatni a bőrön, nem kelt púderes hatást, matt de nem szárít. Mióta megvettem mindennap használom pedig én aztán nem vagyok egy bronzosító tipus. Nagyon világos bőrömön hihetetlen természetesen mutat, nem bronzos vagy napsütötte hatást kelt hanem egyszerűen nem vagyok sápadt falfehér hanem egészségesen világos, születetten selymes bőrrel. Imádom.
Kifejezetten puha ecsetet használok hozzá (RMK face powder brush), ez is felvesz annyit hogy ne vigyem túlzásba de látható legyen a változás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).