Denim

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Kategória:   Dezodorok

Férfias, fűszeres, tartós illat.

Nyufika

2016. január 28.

Isteni illat, valóban ki lehet érezni a fahéjas-fűszeres illatokat! A párom örökölt egyet, ami éveken át kallódott valahol, és nagyon szerette. De most hogy látom az összetevőket, mindjárt szívrohamot kapok. Ilyet többet biztos nem adok a kezébe. Mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Joe38

2013. május 29.

Igaz, ami igaz a 80-as évek vége felé ill.a90-es évek elején én is használtam ezeket a dezodorokat.
Abban az időben ezek nagyon jó cuccok voltak!Érdekes hogy amiket írsz(River,Fire)nem nagyon emlékszem rájuk,bár az is lehet hogy még használtam is őket...........
Mindegy.Összességében a Denim dezodorok időtálló finom,tartós férfi illatok!!!Még apukám kapott egyszer annak idején egy kéket és emlékszem évekig meg volt neki.(Nem tudom hogy csinálta, mert én egy hónap alatt kifújok 1-et!!!)Viszont ha már ide írok: neked üzenem Laci ,hogy a zöld Denim meg engem emlékeztet egy kicsit a Delon Iquitos-ára!Messze nem ugyan az a kettő,de erősségre és karakterre nekem elsőre az ugrik be róla.............
És ha már az iskolás éveket emlegetted,bizony hány jó cucc volt, amit megszüntettek azóta.......
Csak néhány példa : Gillbert,Jump,Credo,Cliff,akkor az Axe-nak voltak ezek a színes szimbólumos sorozata, amiből a zöld nagyon egyedi volt,akkor a (H)omme zöld és kék,a Brut-nak volt egy ezüst színű piros kupakos anti-perspirant deo-ja, amit addig vettem amíg kapni lehetett(Imádtam!) és sorolhatnám...............hát igen, azok a régi szép idők!És nem utolsó sorban a Tornádó!!!Arcszesz és dezodor együtt..................egész napos frissesség,no meg a csajok és a haverok megjegyzései:Kiről dől ez a finom illat?Mi ez?Hol lehet kapni?Én meg csak mosolyogtam...........

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 29.

bandita

2012. június 30.

Naná! Simán venném is a páromnak, de sajnos a márka valamiért nem szimpatikus számára, fogalmam sincs mi ennek az oka. Talán régi emlékek, nem firtatom. A csomagolás nekem nem tetszik, de maga a termék szerintem is szexi, erőteljes, férfias. Inkább tapasztalt, csibész, merész, erőteljes egyéniségeknek ajánlom, nem a romantikus, fehér lovon vágtató királyfi illata szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 30.

Laci

2012. június 30.

Ma találtam meg a szekrényem mélyén. Régi emlékeket idéz, mikor még nagy divat volt ez a márka. Szerintem ez egy ma is szexi, nagyon férfias és tartós, különleges illat. Kissé emékeztet Yves Saint Laurent Opium Pour Homme illatára, ami pozitívum, mivel nagyon kedvelem. Nektek mi a véleményetek, finom illatú dezodor?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol