Dentalux

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. január 25.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Fog- és szájápolók

Átfogó  Complex 5 védelem a fehér fogakért: természetes fehérségért, fogszuvasodás ellen, fogínysorvadás ellen, lepedékképződés ellen.

Kiszerelés 125 ml

CrazyKid

2017. február 7.

Nem fehérít, dehogy fehérít :D Habzása is hagy maga után kívánnivalót. Olcsó húsnak, itt szó szerint híg a leve. Elhasználgattam, de nekem is kimarta belül az ínyem és semmi frisseség nem maradt utána. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

fcsenge

2016. augusztus 26.

Őszintén szólva csak azért vettem meg, mert 3 féle foszfát is volt benne. "No..."-gondoltam ekkor. "...Ez már nem macskabajsza!"
Drága se volt annyira, meg minden hipiszuper kívül etc...
Oszt' kipróbáltam. Lendületbe indult a 3 foszfát fattya, marta a számat belülről rendesen. :D Azonban, mint ahogy az előttem szóló delikvenseknél is így volt, tisztítani nemigen volt kedve, elég ócska érzés volt utána. Így ezek után mindent elkövettem, hogy mihamarabb eltűnjön a tubusból, mert kidobni azért nem volt szívem, szerencsétlen családtagra rápasszolni pedig végképp nem. Fehéríteni... hát... azt túlzás lenne mondani.
Ha jó és olcsó fogkrémet kerestek, akkor sokkal inkább már a DM Dontodentjei a nyerőek, miután megcsaltam őket "ezzel", vissza fogok kullogni hozzájuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Drága se volt annyira, meg minden hipiszuper kívül etc...

trisztan

2015. március 13.

Átlagos fogkrém, semmi extra, közepesen intenzív ív, átlagosnál aluli habzás, viszont olcsón nagy mennyiség. Mostanában tesztelem az eddig még nem használt saját márkás termékeket, de ezt nem fogom újra venni. Ha mindenképp az olcsóság lesz a lényeg akkor inkább már a DM saját márkás fogkrémjénél maradok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 13.

nudlicska

2014. november 12.

Olcsó fogkrémet kerestem, na mondom, kipróbálom. Alig habzik, nem jól tisztít, nem friss tőle a szám (mintha kicsit hagyma íze is lenne). Szóval nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 12.

kékvelúrcipő

2014. november 8.

Mint fogkrém: pocsék, marta a számat belülről és a fogaim is érzékenyek lettek tőle.
VISZONT, szuperül szárítja le a pattanásokat!

Sokáig népi hiedelemnek tartottam, hogy a fogkrém leszárítja a pattanásokat, de, ha kijött egy-egy makacs példány akkor általában végső elkeseredésemben mindig kentem rá éjszakára fogkrémet és reggel amikor lemostam a pati rendre úgy vigyorgott teljes "pompájában", ahogy előző este elbúcsúztam tőle.(Ne kérdezzétek, hogy ha sosem használt miért csináltam mindig újra, meg újra, de mindig élt a remény, hogy hátha kicsit mégis használ)
Aztán egyszer megvettük ezt a fogkrémet, jött a pattanás, én meg bekentem vele és az esélytelenek nyugalmával elindultam aludni. Már amikor felraktam éreztem, hogy bizsereg és csíp, aztán reggel felkeltem és amikor lemostam elámultam, egy kis száraz piros pötty volt a pattanás helyén. Azóta sokszor alkalmaztam már pattanásokra és általában szépen leszárítja őket, de csinján kell bánni vele, mert a bőrt is könnyen kimarhatja. Ilyen pattanásleszárítót még sosem találtam.
Úgyhogy mint fogkrém csúfosan megbukott, pattanásleszárítónak viszont tökéletes!

Én megadom neki az ötöst, de csak a patikra kifejtett hatása miatt, fogkrémként -5-öt érdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

VISZONT, szuperül szárítja le a pattanásokat!

AnnaPanka

2014. szeptember 24.

Egyáltalán nem jó fogkrém. Én kényes vagyok a szájhigiéniámra, úgyhogy tényleg rendesen mosom a fogaimat, de ezzel a fogkrémmel úgy néz ki, mintha max heti kétszer mosnám. Nem volt pénzünk drágábbat venni azért használtuk ezt, de elszíneződött a fogam néhány helyen (egy fehérítős fogkrémnél...) és fogkövem is lett. Azelőtt nem voltak ilyen problémáim. Úgyhogy le is cserélem inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Yubiri

2014. szeptember 3.

Amit szeretek benne: pénztárcabarát, olcsó, nagy mennyiség, összetevők.
Talán fehérít is a fogakon, nekem legalábbis úgy tűnik, nem panaszkodom.
A fogszuvasodás,fogínysorvadás témakörben, szerintem ha valaki rendszeresen tisztítja a fogait, fogkefével, fogkrémmel, fogselyemmel, fogköztisztító kefével, akkor bármelyik fogkrém ugyanolyan hatékony. (Szerintem fogszuvasodásnál és fogínysorvadásnál több tényező játszik szerepet, nem csak a fogkrém és a fogtisztítás.)
Amit nem szeretek benne: az íze, ami számomra nem elég mentolos, és a lepedéket sem távolítja el annyira hatékonyan, e 2 miatt nem érzem, hogy hatékony a fogkrém. Valóban kevésbé habzik.
Egyébként a fogkrém színe fehér, vékony kék csíkkal. Én jobban szeretem a gél állagú fogkrémeket. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Amit szeretek benne: pénztárcabarát, olcsó, nagy mennyiség, összetevők.
Talán fehérít is a fogakon, nekem legalábbis úgy tűnik, nem panaszkodom.

cinderella09

2014. július 7.

Én nem szeretem, alig habzik, és az íze sem túl kellemes. Fogfehérítő tulajdonságáról még nem tudok írni, mert alig használtam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 7.

eyeye

2013. november 1.

Olcsó és teljesen meg vagyok vele elégedve. Hozza az általam eddig kipróbált fehérítős fogkrémek színvonalát. Általában úgy szoktam használni a fogkrémeket, hogy egy tubus fehérítős egy tubus sima. Sanszos, hogy ha elfogy valamelyik társát fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.