Best of Beauty 2019

Dentalux

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2013. január 3.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Fog- és szájápolók

Erősíti a fogzománcot és védi a fogakat a fogszuvasodástól.

Kiszerelés: 500 ml

janvidia

2016. augusztus 22.

Az első flakonnal fogyasztom ezt. Előzőleg egy DM sajátmármás volt, ennek jobb az íze, ahhoz képest. Enyhén mentolos, szárírja a számat használat után. Fogmosás után fertőtlenítésnek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

lau0825

2013. október 21.

Borzalmas, alig vártam, hogy elfogyjon. Szörnyű íze van, keserű és egyáltalán nem éreztem a frissességet. Pont olyan, mint amennyibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

CrazyKid

2013. június 3.

Olyan nagyon sokáig nem marad meg a frisseség,de aránylag kellemes az íze.Egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

siss

2013. január 7.

Alkoholmentes,kellemes ízű,nagy mennyiség,sokáig elég,nem drága.Teljesen jó kis szájvíz.Nem tudok rá semmi rosszat mondani.Csodaszernek nem csodaszer,de azért ötös.

Ui. Tegnap újravettem,mert elfogyott és meglepődtem,hogy megújították.Most vettem észre egyébként,hogy az új kiadás összetevőlistája van fent,de a flakon képe még a régié.
Elrontották az ízét.Picit másabb lett én úgy érzem,az előző sokkal jobb volt.Így viszont vissza kell pontoznom,mert ez az új verzió jelenleg nem a kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.