Dentalux

Ár:   389 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. július 19.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Fog- és szájápolók

Alkoholmentes

wildrose

2019. március 28.

Kellemes ízű, közepesen erős szájvíz, a hatása is megfelelő. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

CsSA

2018. február 7.

A kicsi lányaimmal nekünk is ez a kedvenc szájvizünk. Nagyon kellemes ízű és nem csípős. Sajnos egy ideje nem találom a boltban ezeket a termékeket. Ami most van hasonló színű dentalux, az teljesen más. Erős és nem ízlik senkinek. Lehet, hogy már nem gyártják? Valami hasonlót keresnénk. Van olyan? Mit ajánlanátok helyette. Köszönöm!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 7.

nagydora911

2017. augusztus 13.

Az illata nagyon tetszett, de rettentően csípett, úgyhogy nálam nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Az illata nagyon tetszett, de rettentően csípett, úgyhogy nálam nem vált be.

Matilda

2015. január 9.

Szeretem, kellemes az íze de nem túl erős, hatékony, plusz az ára is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Szeretem, kellemes az íze de nem túl erős, hatékony, plusz az ára is nagyon jó!

siss

2014. június 30.

Teljesen jó ez a szájvíz.Kellemes íze van,bár lehetne kicsit mentolosabb,de legalább nem csípi szét az ember száját.Az íze picikét hasonlít a Dontodent Sensitive-re.Könnyen beszerezhető,nagy mennyiség olcsó áron és alkoholmentes.Nagyon sokáig valóban nem tart az íze,de mégis tisztaságérzetet hagy a szájban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

timeej

2014. február 4.

Nagyon szeretem, kellemes az íze, nem mar, de azért frissít. Az agyonreklámozott társát nem szeretem, mert a bőrt is lemarja a képesfelemről... Arról nem is beszélve, hogy ez kb. a harmadába kerül. Már sokszor újravettem, ezután is őt fogom használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

jégvirág

2013. november 14.

Nagy mennyiség nagyon kedvező áron. Tetszik, hogy van benne olaflur. Íze enyhe mentolos, nem csíp, ami nekem már valahogy hiányzik, mert szeretem az erős szájvizeket (Listerin). Jó szájvíz, igazán rosszat nem tudok rá mondani/írni, talán csak annyit, hogy nem biztosít hosszan tartó friss leheletet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 14.

eyeye

2013. november 1.

Ezelőtt a Rossmann saját márkását használtam amiben szintén nem volt alkohol. Szerintem alkohol nélkül is működik a dolog. Pont a Listerin miatt kerestem valamit, ami nem marja szét a számat. A dolgát jól teszi és az előbb emlegetett R.-hoz képest a Listerinről nem is beszélve sokkal jobb íze van. Nálam 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 1.

gyovai890

2013. október 16.

Ennek kellemes az íze de viszont nincs benne alkohol ezért nem is biztos hogy ér valamit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Maniac

2013. július 16.

Akcióban vettem 299-ért, másképp nemigen figyeltem volna fel rá. Még jó, hogy megvettem! Imádom, komolyan! Én ezelőtt konkrétan Listerine-buzi voltam, csak azt voltam hajlandó venni, azt hittem csak az jó, főleg, hogy szétmarja a szám, ó, még jobb, annál hatásosabb! Aha... Döbbenten kapaszkodtam a mosdó szélébe... Nem csíp, nem könnyeztet, kitörik a nyelvem, úgy sikamlik a nyelvem a fogaimon, és tovább véd, még kaja után is érzem, hogy használtam! Az íze nem tart sokáig, mármint a Listerine-hez képest, de ez legyen a legkisebb baja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 16.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1