Dentalux

Ár:   389 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AnnabellaK, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az eukaliptol, timol és mentol erős keverékével harcol a fogmosás után visszamaradt baktériumokkal és így előzi meg az ínybetegségeket és a lepedékképződést.

• Mindennapi használatra
  • Erősíti és védi a fogakat és a fogínyt
  • Fluoriddal véd a fogszuvasodás ellen

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

KonDori

2021. március 15.

Ár-érték arányban szerintem tökéletes a másik két társával együtt. Rendszeres használat mellett könnyen gyógyulnak a szájban lévő sebek (elharapott nyelv, afta).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Qwerty

2020. július 25.

Fogászati beavatkozás után kerestem alkoholos szájvizet, mert már untam svédcseppel meg pipettával bénázni a számban. Az alkoholon kívül más nem
tudja kezelni a kisebb ínygyulladásaimat, enyhébb fogfájást. Ez a szájvíz csíp rendesen, de a meggyötört, gyulladt ínyt hamar helyrehozta, még úgy is, hogy csak este használtam.
Azóta már a harmadikat veszem, nagyon jó, ha valami gond van. Váltásban egy sokkal enyhébb alkoholmenteset használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 25.

asdf27

2019. november 9.

Az extra mint változtatot használom, és Jucuus véleményét tudom megerősíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Az extra mint változtatot használom, és Jucuus véleményét tudom megerősíteni.

Jucuus

2018. november 27.

Nekem tetszik az íze, hasonló hatású, mint a Listerine, és az ára harmad annyi. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

AnnabellaK

2018. március 2.

A megjelenése és íze is a Listerine-re emlékeztet, ez az íz nekem annyira nem jön be. Csíp, de szerintem nem olyan vészes. Fogműtét miatt kellene, hogy antibatkeriális legyen, úgyhogy biztos, ami biztos, az alkoholos változatot vettem meg. A másik kettő úgy emlékszem nem az. Ami már csak itthon tűnt fel, hogy az ígéretben írt eukaliptol, timol, és mentol nem szerepel az összetevő listában, azért remélem teszi a dolgát. Az íze miatt nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1