Dentofit

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. november 16.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Fog- és szájápolók

Háromszoros megelőzés:
- Fognyaki szuvasodás
- Ínyvédelem
- Túlérzékeny fogak

Extra friss lehelet- alkoholmentes- antibakteriális.

ausmorzs

2019. július 30.

Valahogy nekem nagyon nem jött be. :( Olcsó és alkoholmentes, de nem adja azt a frissességet, amit vártam. És az íze is furcsa számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Szandika12

2019. február 22.

Update: Megszünt az ínygyulladásom, ez is sokat segített benne :).

Nagyon-nagyon tetszik az aldinak ez a saját márkás terméke, sajna ínygyulladásom alakult ki, így most ez tesz nekem nagyszerű szolgálatot. Úgy érzem fertőtlenít, kellemes lesz utána a lehelet, enyhíti a fogínygyulladás tüneteit, illetve tudok már rágni mindkét oldalon, természetesen jár ezekért az 5 csillag, nagyon kellemes ízű, nagyon jó áron lehet beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

Update: Megszünt az ínygyulladásom, ez is sokat segített benne :).

Eoryorsi

2018. július 1.

Olcsó és jó. Ugyanannyira hatásos mint a drágább társai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Olcsó és jó. Ugyanannyira hatásos mint a drágább társai.

pilleriin

2017. január 17.

Jó áron van, hatékony, már vagy a tizedik flakonnál tartunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Jó áron van, hatékony, már vagy a tizedik flakonnál tartunk.

rose

2015. szeptember 23.

Évekig Listerine-t használtam, hirtelen sugallat hatására váltottam erre, és jól tettem. Sokkal hatékonyabban mulasztja el az ínygyulladást, az aftát, de ha elharapom a számat, és begyullad, azt is gyorsan lehúzza. Eddig a fehér kupakos és a zöld verziót használtam, csak ízben éreztem közük különbséget: a fehér változat édeskésebb, a zöld pedig mentolos-savanykás. Rengeteg saját márkás szájvízzel befürödtem már, szóval nagyon örülök, hogy ez ennyire bevált, ráadásul a márkás társával ellentétben a számat sem marja ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Quados

Korcsoport: >54
2015. május 26.

A gyulladásos felső fogsorom rendbe jött egy nap alatt! (Egy hónapja be volt gyulladva.) A rossz szájszagom azonnal megszűnt.
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. május 26.

Csak ajánlani tudom!

Sziszkó

2014. november 2.

Az Aldiban vettem.Gondoltam egy próbàt megér, max kidobom, ha nem jó. Végül nem volt rà szükség, sőt azóta újra is vettem.Pàr nap alatt làtvànyosan fehérebb lett a fogam. Zöld szìnű verziója màr nem ilyen jó.Ezt a kéket viszont csak ajànlani tudom.Nekem ez max csillagos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol