Dentofit

Ár:   230 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 17.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogfehérítő hatású fogkrém

Kímélő részecskéket tartalmaz, amelyek a napi használat során kíméletesen távolítják el a káros foglepedéket, és fehérítőszer nélkül segítenek visszaállítani a fogak természetes fehérségét. Ezenkívül rendszeres fogtisztítás esetén biztosítja a szuvasodás és a fogkő újraképződésének fogászatilag bevált megelőzését.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

sailorluna

2018. augusztus 14.

nekem viszont elég csípős volt. : ) az ára miatt vettem, sürgősen kellett egy fogkrém, de nem akartam sokat költeni rá. nincs vele semmi gond, fehérítő hatást nem tapasztaltam, bár nem is számítottam rá. átlagos, az árát teljesen megérte, és az összetevői sem rosszak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Yubiri

2016. január 8.

Nekem nem volt túl csípős és nem éreztem sokáig a friss lehellet érzést.
Fogfehérítő hatást nem vettem különösebben észre, de egyébként is elég fehérek a fogaim, szóval elhiszem, hogy létezhet fehérítő hatása :)
A fogkrém színe fehér, jobban szeretem a nem teljesen fehér fogkrémeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 8.

Nekem nem volt túl csípős és nem éreztem sokáig a friss lehellet érzést.
A fogkrém színe fehér, jobban szeretem a nem teljesen fehér fogkrémeket.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.