Dermacol

Ár:   730 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2013. május 23.

Kategória:   Fürdőtermékek

erasm98

2019. augusztus 24.

Alig bírom megállni, hogy ne kóstoljam meg. Tényleg olyan illata van, mintha olvasztott étcsoki lenne, kandírozott narancshéjjal. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Firenzisz

2017. augusztus 24.

Meglepően jó. Kellemes, nem mű illata van. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Meglepően jó. Kellemes, nem mű illata van. Elégedett vagyok vele.

ElisabethStonem

2017. január 9.

Imádom a csokit úgyhogy muszáj volt kipróbálnom :D Jól habzik viszont kicsit szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Puszedly

2016. február 4.

Finom illata van,jól habzik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Finom illata van,jól habzik!

lillubillu

2015. december 31.

szerintem nagyon jó az illata , jól hidratál csak az illata nem marad m eg tartósan a bőrön :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 31.

balogh.andrea

2015. november 21.

Ír kávé.... Szenzációs. Én mondjuk a tubusból való kinyomással megküzdök, főleg a vége felé, de ezerszer is megéri a harc.
Isteni kávé-illat, kicsi whiskey és/vagy Bailey's -aromával, de semmi mű-ség, csak az imádat.. Szépen tisztít, egyáltalán nem szárít, tusolás után az egész lakás ebben az illatban úszik - igaz, bőrön sajnos nem érezhető olyan sokáig, mint ahogy azt én szeretném.. Reggelire tökéletes, de bármikor szívesen fogyasztom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

Dusinko

2015. november 20.

a göröginnyés van meg és istenien friss igazi görögdinnye illata van! nem érződik rajta semmilyen 'mű' aroma ami elég ritka. nekem nagyon bevált, szlovákiában vettem kb 1 euroért

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

busa01206

2015. július 1.

Nekem a szolos van meg es annyira isteni illata van, hogy meg a baratom is lopkodja :)
Ja es nagyon sokaig lehet erezni az illatat furdes utan is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 1.

Ja es nagyon sokaig lehet erezni az illatat furdes utan is.

hempike1

2014. december 23.

Valóban mint a zselés szaloncukor! Ááá, ez most jó kis aromaterápia és karácsonyi feeling! :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 23.

x1342x

2014. október 18.

A belga csoki+ narancs van meg, nekem ő A TUSFÜRDŐ!
Nagyon sokadik csomagolást fogyasztom és még mindig nem unom, szerintem ő az egyetlen termék akinek sikerült ezt elérnie nálam. Kellemes az állaga, jól tisztít. El tudnám viselni ha erősebb illata lenne- fürdés után röviddel már egyáltalán nem érezni, de ettől függetlenül megy az öt csillag, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

A belga csoki+ narancs van meg, nekem ő A TUSFÜRDŐ!

Hidratálók: Glycerin, Ethylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid