Dermacol

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Yolanda, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 18.

Dúsító szempillaspirál. Ápoló formulája megvédi a pillákat a töredezéstől.

vikooo

2019. december 25.

Hat ez nagyon betalalt. Szerintem ez lesz eletem spiralja. A kefe formaja gyönyörü pillakat csinal. Annyi a negativum, h az elejen nagyon sok anyagot hord fel, de ezt tudom orvosolni.
Elegedett vok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

Elegedett vok.

Yolanda

2017. február 11.

Már van egy bevált szempillaspirálom, nem is leváltani szerettem volna, hanem kiegészíteni egy másikkal, mivel néha kettőt használok a tökéletes végeredményért. Nos ez a pillaspirál önmagában is csúcsszuper, gyönyörű mélyfekete színe van és tényleg remekül dúsít összetapasztás nélkül. A másik spirálommal együtt viszont még szebb az eredmény. A festék nagyon jó minőségű, tartós is. Nem potyog, nem maszatol. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

Hidratálók: Butylene Glycol