Dermaflora

Ár:   800 Ff   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Tesco, DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: luckyschr, az összetevőket feltöltötte: parblek, Módosítva: 2020. május 11.

Ár:   800 Ff
Lelőhely:   Tesco, DM, Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Dermaflora 0%-os Natural dezodor Aloe Vera kivonattal. A természetes hatóanyagoknak köszönhetően nem okoz irritációt és nem hagy foltot a ruhán. Káros vegyszerek nélkül véd a kellemetlen szagoktól 24 órán keresztül. Ne alkalmazza sérült, vagy irritált bőrre! Felvitel után hagyja megszáradni.

Kriszti2001

2018. december 29.

Eddig próbált alumíniummentes dezodorjaim közül az egyik legjobb, nálam semmi mellékhatása nem volt, bár ahogy már egyre régebb óta használtam, úgy éreztem egyre kevésbé hatásos, de még így se tartom rossz terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Vica23

2018. július 18.

Allergiás reakcióm lett tőle!
Nem vagyok egy allergiás fajta dezodoroknál sem. Szinte mindig másmilyent szoktam venni, mert szeretem kipróbálni őket és még sosem volt allergiás reakcióm, egyiktől sem. A semmitől sem mentestől sem. Most meg veszek egy nem tudom hány mindentől menteset és 15-20 cm-es átmérőben csalánkiütéses vagyok mindkét hónaljam körül! Vigyázzatok ti is! Ha egy kicsi viszketést éreztek utána, akkor már dobjátok el, mert pár nap múlva 20 cm-es csalánkiütéssé fog fejlődni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Allergiás reakcióm lett tőle!

zsizi

2018. május 10.

Rossz lett "félidőnél" az illata, valami nagyon nem volt oké egy idő után, és nem fedte el a szagokat, úgyhogy megtartottam s.o.s mellék darabnak. Baromira nem jött be, az illata amúgy kellemes lenne, de semmi extra. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

izabella73

2018. január 25.

Aluminium mentes dezodorok közül eddig ez volt a leghatásosabb amit próbáltam.Az illata is tetszik nem túl erős.Nem tudom nyáron a nagy melegben mennyire lesz elég,de így őszi-téli időszakra teljesen jo.Az ára is baráti,hasonló termékekhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 25.

szandi08

2017. október 28.

Nem a legjobb izzadásgátló. 4 csillagot kap mert az illata jó, és különösebb problémám nincsen vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

reni24

2017. június 13.

Nagyon szeretem ezt a dezodort. Egy olyan dezodort kerestem ami alumínium mentes először a dr. organic dezodorokat próbáltam ki de azok nekem nagyon drágák ( pedig nagyon szerettem őket), amikor az egyik ilyen dezodor elfogyott és akartam venni még egyet akkor láttam a dm polcán egy ilyet ami fele annyiba került így ezt vettem meg és nem bántam meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Effendigirl

2016. december 7.

Már megváltozott a fenti összetevőlista: Aqua, Propylen glycol, glycerin, triethyl citrate, aloe barbadensis leaf juice, stb. Szerintem nem rossz, natúr dezodorhoz képest. Van egy sajátos szaga/illata?, ami néha megmarad a ruhákon is, de hatásosnak mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

ihavenotime4this

2016. október 30.

Nekem nagyon bevált, nem mondom, hogy nem izzadok, mert nyilván igen, de nem vagyok büdös a használata mellett. Az illatát is szeretem. Nekem azoktól, amelyekben alumínium van, konkrétan csomószerű dudorok jelennek meg a bőrömön, nyilván a kezelt területen, és eléggé fájnak is, és ha felfüggesztem az adott termék használatát, akkor idővel elmúlnak. Sajnálattal tapasztaltam, hogy néhány alumínium-mentestől is, ez azonban nincs köztük, így állandó kelléke az izzadásgátló termékeimnek, melyeket felváltva használok a hatékonyság érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

anitaanett

2016. október 30.

Pénzkidobás. Nekem semmit se ér, olyan mintha be se kentem volna magam izzadásgátlóval. Egy alkalommal használtam, de bőven elég is volt, azóta is csak a szekrényemben áll. Elhasználtam azóta már 3 másik deot, amik sokkal jobbak voltak. Az illata se tetszik kifejezetten, nem is tudom minek vettem meg, többet vártam volna tőle, már csak azért is mert nem olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

EmiMacilany

2016. július 18.

Nekem bevált. Az aluminíum meg alkohol meg minden nélkül nyilván nem lehet ugyanazt várni, mint azoktól, amelyikben ezek benne vannak. Meg bőrtípusa is válogatja szerintem. A flakon lehetne picit különlegesebb, csak emiatt négyes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Propanediol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.