Dermax

Ár:   625 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 27.

Kategória:   Samponok

Kíméletesen tisztít a benne található cukortenzid és a többi természetes eredetű bőrkímélő felületaktív hatóanyag különleges kombinációja révén. A növényi glicerin nedvességmegkötő hatása és a kókuszkivonat együttesen hidratáló hatású a hajra és a fejbőrre. A hozzáadott hajkondícionáló komponens javítja a haj vizes és száraz fésülhetőségét. B5-provitamin tartalma erősíti a hajat. Nem tartalmaz allergizáló illatanyagot, színezéket, paraben származékot, SLS-t és SLES-t. A termék enyhe természetes alapanyag szaga a használat során nem érződik.

Minden hajtípusra ajánlott, kókuszkivonattal.Nem tartalmaz allergizáló színezék- és illatanyagot.

Kiszerelés: 150 ml

asdf27

2019. november 15.

némi utánajárás után sikerült megtalálni, és megváltotta a világomat.
Istenem, 20 év után megszabadultam a korpától, a fejbőröm nem viszket, a hajam normális állapotban van. nagyon hálás vagyok. köszönöm, Dermax.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

némi utánajárás után sikerült megtalálni, és megváltotta a világomat.

KovacsDora

2018. augusztus 19.

A kedvenc samponom, szuper összetevõkkel. A hajam nem zsírosodik, nem korpásodik mióta használom, szép fényes és rugalmas, és könnyen kifésülhetõ, balzsamot sem kell mellé használnom. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

jatekny

2017. július 11.

Azért kerestem "mindenmentes" sampont mert a legtöbbtől véresre kaparom a fejem.
A korpát nem tüntette el sajnos,de lényegesen csökkent és nem viszket a fejem.
Nekem nem volt gondom a habzással sem és a többi samponnal ellentétben nem zsírosodik le a hajtövem 2 nap múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

A korpát nem tüntette el sajnos,de lényegesen csökkent és nem viszket a fejem.

naiva

2017. július 6.

Hosszú idő után SLS-es sampont kezdtem el használni hajhullásra, ami ugyan a hajhullást megfékezte, ám bekorpásodott a fejbőröm. De annyira, hogy a fülem mögötti területet rendesen kivakartam. Megérett a gondolat, hogy egy natúr samponra váltsak vissza, ami SLS mentes és mivel a márka kézkrémje szuperül bevált, adtam a samponnak is esélyt. Nem hazudok, már az első hajmosással majdnem teljesen megszüntette a korpát és véget vetett a viszketésnek is. Imádom, imádom, imádom! Mint minden SLS mentes sampont, ezt is kétszer viszem fel a hajamra, kevés vízzel hígítva, másodjára már a hagyományos samponokat megszégyenítő módon habzik. Egyáltalán nem szárít vagy kócol, még balzsam nélkül sem, pedig nekem vékonyszálú hajam van, a végei egy korábbi szőkítésnek hála kifejezetten szálkásak, de így sincs semmi gondom a samponnal. Én most egy időre tuti letáborozok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

januariszilva

2017. június 14.

Természetesen nem vártam tőle azt a hatást, melyet "nem mentes" társaitól, de ennyire hasztalanságot sem.
Első körben nem habzott. Gondoltam, hogy növelem a mennyiséget és még így sem érte el a kívánt mértéket. Ezt követően szabályosan összekócolta-tapasztotta a hajam, melyet balzsamozás után is nehézkesen tudtam kifésülni, melynek eredményeként jó néhány szál hajam ki is téptem. Száradás után a következő hajmosásig sokkal nagyobb mértékben kezdett hullani a hajam, mint azelőtt. Ezek után, gondoltam adok neki még egy esélyt. Sajnos, amint ismét procedúrásnak mutatkozott végül inkább úgy döntöttem, hogy összekeverem egy másik samponnal.
Gondoltam elhasználom tusfürdőnek, de miután nem habzik rendesen annak sem igazán jó.
Nem tartja be az ígéretét, fentieken kívül nemhogy hidratála volna, inkább szárította a hajam.
Sajnálom, ígéretesnek indult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Sajnálom, ígéretesnek indult.

Redpanda

2016. június 14.

Jártamban-keltemben egy patikában találtam rá erre a samponra. Gyorsan csekkoltam itt a krémmánián, és az eddigi egyetlen vélemény alapján (ezúton is köszönöm) úgy gondoltam, adok neki egy esélyt. Hosszú, vékonyszálú, dús hajam van, ami olyan szinten tud gubancolódni, hogy néha már legszívesebben olló után nyúltam volna hajkefe helyett. Mindez még orvosolható lenne, viszont „szerencsémre” még psoriasisom és seborrheám is van. Lucky me! Ennek eredményeként a legtöbb sampontól szétkaparom a fejbőröm, és ha megrázom a fejem… Láttatok már hógömböt, ugye? Szóval elég kellemetlen dolog ezzel együtt élni. Ki is próbáltam már szinte mindent, ami manapság kapható, kezdve a drogériás termékektől a bion át a célzottan ezen problémákra fejlesztettekig. Volt itt 500 és 5000 forintos, BHA-s, SLS mentes, ilyen mentes, olyan mentes, baba, stb. Némelyiktől jobb lett a helyzet, de jelentős javulást egyik sem hozott. Ezt a sampont eddig háromszor használtam (ja, minden nap hajat mosok). Olyan mértékben csökkentette a fejbőröm hámlását és viszketését, hogy magam is alig hiszem. A nyári hóesés gyakorlatilag megszűnt. A hajam pihe- puha, fényes, és lágy tőle, nagyon szépen hidratálja, viszont nem nehezíti el. Ne riasszon el senkit a 150 ml-s kiszerelés, viszonylag kevés kell belőle, és meglepően jól habzik. Kevesebb balzsam kell mellé, és végre ismét ki tudom fésülni a hajam anélkül, hogy a felét kitépném. Még anyukám is megkérdezte, hogy mit kentem a hajamra, mert sokkal szebb, mint amilyen általában lenni szokott. Nagyon remélem, hogy hosszú távon is kitart ez a pozitív hatás, és nem fog hamar hozzászokni a fejbőröm. Most jelenleg 10 csillagon áll nálam, és mindenképpen újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 14.

Dorinkal

2016. május 6.

Illatanyag allergiám van, így találtam rá erre a samponra. Nekem teljesen jól bevált, lehet, hogy nem annyira habzik mint a többi illatanyagos sampon, de teszi a dolgát, és hab a tortán, hogy közben nem jön elő az allergiás ekcémám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 6.

Vitaminok: Panthenol