Dermedic

Ár:   3060 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   55 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Maknae, Módosítva: 2019. október 4.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattító nappali krém kombinált és zsíros bőrre. Minden nap pontosan megadja arcának a megérdemelt ápolást.

Evike88

2020. július 30.

Az egész termékcsaládot megvettem. Az első kb 2hétben úgy gondoltam nagy csalódás lesz mert csupa zsír volt az arcom. De kitartóan kenegettem, és aztán ez elmúlt, lehet csak az arcomnak kellett átállnia. Azóta nagyon szeretem. Nem mondom, h nincs néha pattim, de sokkal kissebb mint máskor és hamarabb elmúlik. És aminek nagyon örülök, h sokkal ápoltabb, puhább a bőröm. Biztos, h újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.