Dermedics

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LizLiz, Módosítva: 2022. január 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Kis méret, extra hatás a nem kívánt szőrszálakkal szemben. Ajánlott hormonális problémák okozta szőrnövekedés ellen vagy olyan testrészeken – elsődlegesen az arcon – ahol nem kívánt szőrszál jelentkezik.

AndreaT

2022. május 23.

Én pár hete használom, nem minden nap, de már észrevettem, hogy hatásos. Sokkal kevesebb és gyengébb lett a szőrszálam, ajánlom a terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 23.

SzDulcinea

2022. április 28.

9 héten keresztül használtam napi szinten. Csodát nem vártam tőle, de semmit nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

Heli

2022. március 10.

Kb. 10 napja használom.
Az elején reggel-este kentem, ahogy ajánlják, de sajnos így kiütéses lettem tőle, ezért maradtam az esti applikálásnál. Pár nap után már észrevehető volt, hogy lassabban nőnek vissza a szálak, viszont sok lett a benőtt szőrszálam is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

Kb. 10 napja használom.

LizLiz

2022. január 7.

Hirsutizmussal (fokozott szőrnövekedés, nálam főleg arcon) szenvedek, túl vagyok már mindenen, gyógyszeres kezelés, IPL, krémek... DE az IPL-en kívül ez az első dolog amire azt mondom, hogy látványos hatást lehet vele elérni. Az államon és a szám felett volt drasztikus a helyzet (a többi részen az IPL már kiölte), így ezeken a területeken használom egyelőre. Még karácsony előtt rendeltem, rendszeresen kb. 2 hete használom, reggelente sminkelés előtt. A roll-on megoldás nagyon tetszik, könnyen lehet vele dolgozni. Állagából kifolyólag nagyon könnyen beszívódik, kb. 5 perc után sminkelhető a terület. Az arcomon gyantázással segítettem minden hétvégén, és péntekre általában már megjelentek a szőrszálak, de ez most elmaradt. A szálak elvékonyodtak, halványabbak és nem olyan sűrű, mint volt, alapozóval simán el tudom tüntetni. Nem olcsó, mert közel 6000 a 15 ml, de ez sem érdekel, működik, bevált, nekem most ez a fontos. Sorstársaimnak jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Nárcisz féle kivonata. A CosIng az összetevőt bőr- és hajkondícionáló és szövet összehúzó anyagnak kategorizálja. Ez a szabadalom viszont azt írja, hogy a nárcisz kivonat hatásos anyag a bőröregedés ellen antioxidáns funciója révén.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.