Dermolin

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2015. július 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

A kemény megvastagodott bőrt megpuhítja és rendszeres használata meggátolja a bőrkeményedések képződését és berepedezését. Rendszeres használatával a bőr rövid időn belül visszanyeri rugalmasságát.

Tartalmaz: zsírsavakat és zsírsavésztereket, paraffint, glicerint, karbamidot.

Szilviams0118

2018. június 19.

szerintem nagyon hasznos krém, pedig szkeptikus voltam vele szemben, tekintve, hogy nálam kriminális volt a helyzet, véresre repedezett lábaimmal. valahol olvastam róla és gondoltam adok egy próbát: már első használatra enyhítette és megszüntette a fájdalmat, majd a repedéseken is segített. tudom ajánlani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

bugosgizi

2015. július 11.

Tényleges rendszeres és bő használat esetén nyújt egy kis segítséget. Ha valakinek nagyon bőrkeményedéses a lába akkor szerintem nem a legideálisabb választás. Nekem annyira nem vészes így puhít rajta de lehet hogy ennyit más hidratáló krém is puhítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

Hidratálók: Glycerin, Urea

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2