Dermomed

Ár:   970 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   300 ml, 600 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: jimpy, Módosítva: 2019. május 13.

Kiszerelés:   300 ml, 600 ml és 1000 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Szappanok

Folyékony krémszappan aloe és gránátalma illattal, parabén nélkül.

jimpy

2019. május 9.

Őszinte leszek, soha nem hallottam még a márkáról, boltok polcain sem találkoztam vele. Egészen 3 hónappal ezelőttig, amikor is a párom hazaállított vele, hogy mi márpedig mostantól ezt a szappant használjuk, mert az unokatestvérénél ilyen van és ő teljesen beleszeretett. Gondoltam miért ne, adjunk neki egy esélyt. Az illata nagyon kellemes, egyértelműen a gránátalma dominál, kézmosás után sokáig érződik még (volt, hogy 3-4 órával később is éreztem), mégsem túl erős. Ugyan a csomagolsáson is ki van hangsúlyozva, hogy parabénmentes, szilikonmentes, illetve színezékmentes, az összetevői azonban mégsem a legszebbek. Ennek ellenére szeretem, a kezem tiszta és illatos lesz tőle, nem szárít. Párom az 1000ml-es kiszerelést vette meg, éppen múlt héten fogyott el, majdnem 3 teljes hónapig bírta. A honlapjuk szerint a Tesco is árulja, én azonban eddig csak az EuroFamilyben találkoztam vele, ott 700ft körül volt az 1000ml-es kiszerelés, ami szerintem nagyon baráti ár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol