Dermomed

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Fürdőtermékek

Demomed habfürdő a hidratált és puha bőrért.
Bőrgyógyászatilag tesztelt. Ph 5,5
Parabénmentes.

Marcipan84

2017. július 25.

Egyik kedvencem ebből a termékcsaládból.
Az illata, ahogy az általam kipróbált többi Dermomednél- elég sokáig tart.
Őszre, télire ajánlom: puha, meleg illata van, bár nem szegfűszegre, inkább vajkaramellára emlékeztet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Egyik kedvencem ebből a termékcsaládból.
Az illata, ahogy az általam kipróbált többi Dermomednél- elég sokáig tart.

zuzmano

2016. szeptember 20.

Szeretem ezt a termekcsaládot nem szárìt es remek illatai vannak. Ez is jól eltalált kombó! Az orientalis vonalat kõvetõknek ajánlom. Kár hogy nehezen akadok rá , tescoban dupla árért lehet kapni mint a drogerias üzletekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

senskin

2015. augusztus 2.

Aki szereti a fahéjas-szegfűszeges illatokat, a fűszerezés miatt mondom, az szeretni fogja én nem szerettem....púderes, fűszeres erős....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 2.