Desigual

Ár:   4990 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Pipszi, Módosítva: 2017. december 1.

Ár:   4990 Ft-tól
Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák

2017-ben megjelenő virágos-gyümölcsös parfüm.

Parfümőrök: Violaine Collas és Veronique Nyberg

Illatösszetevők: málna, mangosztán, arab jázmin, rózsa, szantálfa, cédrus

CameLia

2021. március 8.

Én imádom. A lenge, könnyű nyár jut eszembe róla, friss, mint azt a neve is sugallja, nem a 40 fokos, 'dögrovás nyár'. Nem tartós, de nem is egy tolakodó, céda illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

leili

2020. október 5.

KM beauty box által volt szerencsém kipróbálni. Nagyon tetszik, jó kis friss virágos illat, inkább virágos, mint citrusos szerencsére... viszont tartóssága hagy némi kivetnivalót maga után. 1 óra, de talán még kevesebb múltán egyszerűen szublimál, mintha ott se lett volna.. nagy kár érte. Azért 3 csillagot adok Neki, mert tényleg végre nem egy fejfájdító cukor-őrület, viszont nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

ziza27

2020. március 1.

Akciósan, 2000 Ft-ért vettem. Kellemes illat, bár nekem kicsit túl virágos. A tartóssága mindössze 1-2 óra, de gyors felfrissülésre ideális. Tipikusan az a parfüm, amit csak bedobsz a táskádba, hogy ha friss illatfelhőt szeretnél magad köré, akkor magadra fújhasd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

PETRA820718

2020. január 23.

Tavaszra tökéletes lenne, kellemes virágos, könnyű hétköznapi illat, csupán fél óráig tart fújás után.
Ez nagyon sokat von le az értékéből, kicsit már unom a sok nem tartós illatot, ráadásul teljes áron nem is olcsó.
Akciósan vettem, 50ml sokáig fog tartani, igaz lehetne fújkálni, de valahogy már nincs türelmem hozzá, azt szeretem amit reggel felfújok és még délután ötkor is érzem.
Csak maga az illat miatt: 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Csak maga az illat miatt: 3*

csyngo

2020. január 14.

Egy akció alkalmával vásároltam. Az illata nekem nagyon kellemes, de a tartóssága kifogásolható, a nap folyamán többször újra kell fújnom. Nem valószínű, hogy újraveszem, de maga a termék nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

wildrose

2019. szeptember 21.

Kifújáskor édeskés, krémes málnás, aztán friss rózsás, leszáradása pedig enyhén cédrusos-szantálos. Kellemes, vidám, tavaszi illat, rajtam elég jól érezhető és viszonylag tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Puszedli83

2019. szeptember 4.

Még a tavasszal vettem egy 15ml-t, akciósan.
Kellemes virágos illat,tavasz- nyár időszakban használtam. Egy baj van vele, hogy egyáltalán nem tartós. Max 2 óra és ennyi. Ahhoz képest szerintem kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Még a tavasszal vettem egy 15ml-t, akciósan.

Masnilány

2019. március 19.

Krémmánia beauty boxban jutottam hozzá, kinyitottam, megszagoltam, "hát ezt inkább most ne" címszóval belevágtam az egyik táskámba, ami bekerült a szekrénybe, aztán el is felejtettük egymást hosszú hónapokra.
Most, hogy kitavaszodott (fogjuk rá) előkerült a táskám és hoppá, benne lapult türelmesen ez a kis cuki :)
Őszinte leszek: sosem voltam az a típus, aki évekig kitartóan egy illattal jár-kel a világban, mikor milyen évszak/kedvem van, aszerint fújom be magam reggelente.
Most szeretjük egymást, kedves, virágos, tavaszos atmoszférát ad. Már a sálamba is beköltözött néhány nap után, megkedveltem :)
Nem egy bonyolult illat, de egy vidám nap elkezdésére ez most egy teljesen jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

pannababo

2019. január 5.

Magamra fújtam,aztán jól bevásároltam a drogériában a kötelező holmikat. Addig tisztességes férj módjára kinn megvárt az uram. Rámnézett és elismerő tekintettel és szavakkal nyugtázta ,hogy tetszetős a nazális élmény.Vosszarohantam és 50% áron beszereztem. Azóta is szeretjük. Nem fáj a fejem tőle pedig hiperérzékeny vagyok sok sok parfümre meg illatra.5☆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

CeCeDrake

2018. december 31.

2018. 12.
Nagyon nehezen fogyott el a 15 ml, tavasszal fújkáltam, a maradékot meg szeptemberben. Futkározós illatnak elment.
Semmi málna, csak valami virágos katyvasz, pedig a málnára vártam...

2017. 11.
Olyan kis semmilyen. Tavaszi fuvallatocska. Szaladgálós. Március-április környékén majd újra előveszem, addig téli álmot alszik, ha meg nem válok tőle.
M-ben 5 db ezresért vettem a 15 ml-t, kicsit túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

2018. 12.
Semmi málna, csak valami virágos katyvasz, pedig a málnára vártam...

2017. 11.
M-ben 5 db ezresért vettem a 15 ml-t, kicsit túl van árazva.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.