Desigual

Ár:   4990 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Pipszi, Módosítva: 2017. december 1.

Ár:   4990 Ft-tól
Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák

2017-ben megjelenő virágos-gyümölcsös parfüm.

Parfümőrök: Violaine Collas és Veronique Nyberg

Illatösszetevők: málna, mangosztán, arab jázmin, rózsa, szantálfa, cédrus

wildrose

2019. szeptember 21.

Kifújáskor édeskés, krémes málnás, aztán friss rózsás, leszáradása pedig enyhén cédrusos-szantálos. Kellemes, vidám, tavaszi illat, rajtam elég jól érezhető és viszonylag tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Puszedli83

2019. szeptember 4.

Még a tavasszal vettem egy 15ml-t, akciósan.
Kellemes virágos illat,tavasz- nyár időszakban használtam. Egy baj van vele, hogy egyáltalán nem tartós. Max 2 óra és ennyi. Ahhoz képest szerintem kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Még a tavasszal vettem egy 15ml-t, akciósan.

Masnilány

2019. március 19.

Krémmánia beauty boxban jutottam hozzá, kinyitottam, megszagoltam, "hát ezt inkább most ne" címszóval belevágtam az egyik táskámba, ami bekerült a szekrénybe, aztán el is felejtettük egymást hosszú hónapokra.
Most, hogy kitavaszodott (fogjuk rá) előkerült a táskám és hoppá, benne lapult türelmesen ez a kis cuki :)
Őszinte leszek: sosem voltam az a típus, aki évekig kitartóan egy illattal jár-kel a világban, mikor milyen évszak/kedvem van, aszerint fújom be magam reggelente.
Most szeretjük egymást, kedves, virágos, tavaszos atmoszférát ad. Már a sálamba is beköltözött néhány nap után, megkedveltem :)
Nem egy bonyolult illat, de egy vidám nap elkezdésére ez most egy teljesen jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

pannababo

2019. január 5.

Magamra fújtam,aztán jól bevásároltam a drogériában a kötelező holmikat. Addig tisztességes férj módjára kinn megvárt az uram. Rámnézett és elismerő tekintettel és szavakkal nyugtázta ,hogy tetszetős a nazális élmény.Vosszarohantam és 50% áron beszereztem. Azóta is szeretjük. Nem fáj a fejem tőle pedig hiperérzékeny vagyok sok sok parfümre meg illatra.5☆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

CeCeDrake

2018. december 31.

2018. 12.
Nagyon nehezen fogyott el a 15 ml, tavasszal fújkáltam, a maradékot meg szeptemberben. Futkározós illatnak elment.
Semmi málna, csak valami virágos katyvasz, pedig a málnára vártam...

2017. 11.
Olyan kis semmilyen. Tavaszi fuvallatocska. Szaladgálós. Március-április környékén majd újra előveszem, addig téli álmot alszik, ha meg nem válok tőle.
M-ben 5 db ezresért vettem a 15 ml-t, kicsit túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

2018. 12.
Semmi málna, csak valami virágos katyvasz, pedig a málnára vártam...

2017. 11.
M-ben 5 db ezresért vettem a 15 ml-t, kicsit túl van árazva.

pilleriin

2018. december 23.

50%-os kedvezmény volt rá, ezért vásároltam meg, ennyiért szerintem megéri. Amelyik illatra azt mondjátok, hogy kiscsajos, komolytalan, na az nálam a tuti siker, én ez alapján fogok választani innentől! Nagyon nem tartós sajnos, 2,5-3 órán keresztül érződik az illata, amely maga a tavasz. Szerelem első szaglásra, azért minusz 1 csillag, mert nem tartós (engem az Avon Celebre-re emlékeztet, csak szerencsére ebben nincs bors).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

AFuxli

2018. december 8.

Rajtam a karakteres illatok nehéz pacsulik, csak könnyű, citrusos-virágos, "világos" illatokat használok. Nekem ez is ilyen. Mások is dícsérik rajtam, bár valóban nem tartós, többször kell fújni. Emiatt és az ára miatt nem adok 5 csillagot. Egy szeretem, akciók idején újra beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 8.

Babika20

2018. november 13.

Még a tavalyi KM boxban jutottam hozzá. Először megszagoltam, mondom fúú na ez tuti nem az én stílusom, magamon sem tetszett, egy jobb WC illatosítóra emlékeztetett! Állt egy darabig, vagy fél évig a fiókban. Most elővettem újra egy jó pár hete, és el is használtam. Kellemes illat, ami annyira nagyon nem tartós de jó. Újra biztos nem veszem, de végeredményben kellemes csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Pipszi

2018. július 12.

Az illata nagyon tetszik csak az az egy gondom van vele hogy nem tartós többször újra kell fújni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

glau17

2018. július 9.

Kellemes az illata, nem túl erős. Nekem nagy szerelmem lesz! Az ára kicsit magas, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Antioxidánsok: BHT