Desigual

Ár:   4990 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 8 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Tekka, Módosítva: 2018. július 23.

Ár:   4990 Ft-tól
Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Rossmann
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 8 900 Ft

Illatjegyek: yuzu, citrom, menta, citromhéj, lótusz, gardénia, zöld alma, ámbra, szantálfa, cédrus, pézsma

Ár: 8 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 7000 , Eladó: welt09
Állapot: 100ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: szemèlyes àtvètel Budapesten, előre utalàs utàn
3000 Ft Desigual Fresh EDT 100 ml
Ár: 3000 Ft , Eladó: LengyelB
Állapot: 100 ml, kipróbált, de szinte teljesen tele van , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott levél/foxpost automata előreutalást követően

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

berika9

2020. november 3.

Számomra Ő az egyik "nagy ő". Friss, letisztult illat, vidám, életigenlő szabadságérzetet nyújt. (S hogy esetleg újra kell fújni napközben? De hát EDT - és még így is több erő van benne, mint némely drága EDP-ben.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 3.

tishargitay

2020. augusztus 31.

Nekem az összes Desigual EDT közül ez a kedvencem, virágos, bohém illatkeveréke fiatalos, csak sajnos hamar elillan, nem tartós. Javasolt kicsit többet fújni belőle, amúgy nagyon szeretni való :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Frufru3

2020. március 10.

A rózsaszín Bloom nevű társával együtt megszagolva az orrromnak ez tetszett jobban,így ezt fújtam magamra. Nem ismertem az illat összetevőket,de az orrom nem csapott be,valahogy ezek a sárga üveges parfümök sokszor bejönnek nekem.
Kifújáskor nagyon harsány zöld-citromos,gyümis-virágos illata van. Ahogy csendesedik,beédesedik,de javára válik,nagyon kellemessé válik. Engem nagyon emlékeztet a Versace Yellow D. illatára,nagyon tetszik. Sajnos a kezdeti harsány citromossággal együtt az illat is veszt erejéből,kár, pedig nekem nagyon bejön,zölden édeskés,kissé fanyar virágos jellegű illattá alakul,nagyon üdítő,jókedvre derítő!
Ha azt nézem,hogy 10-20 ezer mostanában egy 30-50 ml-es "nagy nevű" parfüm és mire hazaérek,már csak "bőrillattá" alakul,akkor megéri. Főleg hogy nem gagyi olcsó illata van,nagyon is finom,vagány nőcis!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 10.

HeniM

2019. december 14.

Tökéletes picike on-the-go parfüm, kellemes, nem hivalkodó illata van. Tartós, pl edzés -tus után, hogy kellemes illatom legyen is szuper. Nem nyom el semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

pilleriin

2018. december 23.

Mikor megvásároltam a rózsaszín társát (in bloom) ezt is magamra fújtam. 9 óra múlva is érződik az illata. Nem az én világom, rajtam a szantál és talán a pézsma érződik a legjobban belőle, nem venném meg, de 4 csillagot megérdemel a tartóssága miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Kamavi

2018. november 20.

Imádom az illatát, de sajnos szörnyen “illanós” parfüm, egyáltalán nem tartós. :( Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

Diju

2018. július 16.

Régóta vadásztam valami olyan tavaszi/nyári illat után, ami talán méltó utódja lehet az én imádott és forgalomból kivont S.Oliver Sports parfümömnek. Eleinte nem tetszett, volt benne valami taszító, de aztán csak nem hagyott nyugodni...Hónapokig szagolgattam ezt a kis csodát a drogériában, ahányszor mentem, mindig fújtam, és aztán rájöttem, hogy nekem ez kell! Nem pont S.Oliveres, de van benne valami mégis az én bőrömön...rajtam tartós, könnyed, igazi nyári fincsiség. Megy az 5* 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

littlelady

2018. július 16.

Imádom. Egyszerű, friss illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Imádom. Egyszerű, friss illat.

dicsomelinda

2018. július 2.

Kedvenc illatom, nagyon friss és tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Kedvenc illatom, nagyon friss és tartós!

baba_girl_16

2018. július 1.

Kellemes, frissítő nyári illat. Nagyon szeretem a citrusos illatokat, úgyhogy ez is egyből megtetszett. Tartósságát tekintve kicsit többet vártam el tőle. Egy illatnak nagyon jó volt, de nem lett a kedvencem. A végére a fújókája bedöglött, nagyon nehezen tudtam kifújni belőle a parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.