Best of Beauty 2019

Diaderma

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juci20, Módosítva: 2012. február 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek

Frissé, üdévé teszi a bőrt.

mizantrop

2017. augusztus 8.

Hát ez nagyon finom!! Valószínűleg én vagyok itt az egyetlen, aki rajong ezért a "szoc. férfi arcszesz" illatért... szerintem nagyon jó! Tényleg van benne valami nagyapáink arcszesz illatából, de valahogy még édesebb annál: én inkább répatorta-illatnak mondanám. Jelenleg ez a kedvenc arcápolási termékem, minden este várom a beolajozás rituáléját, hogy érezzem ezt a csodás répatorta-illatot :D. Amúgy nagyon kellemesen felszívódik és babapopsi-puhaságúvá varázsolja a bőrömet, valamint tényleg elmélyíti a meglévő (esetemben enyhe) barnaságot és egységesebbé teszi az arcszínt. Hihetetlen! 5*****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Anka984

2017. április 23.

Jól hidratál, de az illata mint egy szoc. férfi arcszeszé 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

Jól hidratál, de az illata mint egy szoc. férfi arcszeszé 😄

Hajni22

2016. szeptember 1.

Én is meglepődtem mikor megláttam a polcon, nem egy agyon reklámozott termék, pedig az összetevői is szimpatikusak. Most így nyár végén, szép napbarnított a bőröm és abban bízom, hogy ez az olaj segít kicsit tovább megőrizni ezt a színt. A színe erősen narancssárga, kicsit félve kentem az arcomra, ha nem kenjük el rendesen akkor vicces lehet...de ha jól eldolgozzuk akkor szépen eloszlik és valóban ad egy plusz meleg árnyalatot a bőrnek. Vizes bőrre felvíve elég jól beszívódik...de azért kicsi csillogás marad..., kellemes, puha tapintású tőle a bőr. Illata valóban nem egy álom, de ki lehet bírni.
Összességében tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Összességében tetszik.

queencessb

2012. május 15.

Nagyon meglepodtem mikor megtalaltam a Müllerben azonnal ki kellett probalni:) Az összetevok kulonosen tetszettek. Hidratal es szint is ad, az ara is kedvezo! Az illataert nem vagyok oda, de a gyogynoveny kivonatok miatt ilyen, lehet masnak tetszik:) Ezert 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil