Diadermine

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. október 17.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ultrafeszesítő, ránctalanító szemkrém, lifting és bőröregedést gátló hatással. Szemészorvosi felügyelet mellett vizsgált termék, amely különösen alkalmas a szemkörnyéki érzékeny bőrre. Könnyű, gyorsan felszívódik, ápol.

Ár: 1000 Ft , Eladó: ilcs89
Állapot: Használt (kupak nélkül 15g), Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, számlára utalás után ajánlottan postázom

annami21

2019. október 9.

Azt hiszem fél éve vásároltam Glamour napokon, mert észrevettem, hogy a szemem körül elkezdtek megjelenni kisebb nevetőráncok, ami nem esett túl jól még 24 évesen... Épp a napokban jutott eszembe, hogy miért is vettem, így közelebbről is megvizsgáltam a bőrömet, és azt kell mondanom, hogy már egyáltalán nem látom a ráncokat. Hatalmas plusz, hogy a szemem körül nagyon érzékeny a bőröm, a legtöbb krémtől órákig tud könnyezni, de ez a termék egyáltalán nem irritálja. Bár még van belőle bőven, mert nem használtam minden nap, szerintem újraveszem a mostani Glamour napokon is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Bambusz92

2019. április 11.

Már majdnem elfogyott és azt kell mondjam nagyon jó. Este használom csak és mostmár reggelre sokkal halványabbak a szemem alatt a karikák. (Teljesen lila szokott lenni). Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Timcsi86

2019. április 5.

Nálam újravevős, reggel-este használom,a halvány szemkörnyéki ráncaimat szépen feltölti. Gyorsan beszívódik, abszolút kedvenc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. november 25.

Update: másfél havi használat után: a legnagyobb pozitívuma, hogy tényleg gyorsan felszívódik, a hidratáló hatáson túl egyebet nem tapasztaltam. Nem lesz belőle ismétlés. A lenti kérdésre most már tudom a választ: teljes árat nem, de egy próbát akcióban megért.

G napi beszerzés, ezért még csak kb. kéthetes tapasztalatról tudok beszámolni.
Nagyon gyorsan felszívódik, ami nálam egy fontos kívánalom, mert reggel minden perc duplán számít:). Nem hagy olajos foltot maga után, nem okoz irritációt, és jól hidratál is. Egyébként semmi különös, de én már ennek is örülök!
Ja, hogy "ultrafeszesít és ránctalanít" is? Ahhoz még nem használtam eleget belőle... Jobban néz ki, ha a leírásban ilyeneket olvashatunk, de hogy ez így is lenne, hát... az maga lenne a csodaszer.
Teljes áron nem tudom, hogy megérné-e, féláron vásároltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 25.

G napi beszerzés, ezért még csak kb. kéthetes tapasztalatról tudok beszámolni.
Teljes áron nem tudom, hogy megérné-e, féláron vásároltam.

Anna922

2018. november 2.

Glamour napokon vásároltam félráon, így teljesen megérte. Nagyon könnyen beszívódik, szépen hidratál, nem okoz irritációt. Kellemes az állaga, még hál' Isten nincs szükségem az ígért ránctalanító hatásra, ezért erről az oldalról nem tudok nyilatkozni. Az én igényeimet kielégíti, valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Betaine, Hydroxyethyl Urea, Urea, Hydrolyzed Soy Protein, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Ammonium Lactate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.