Diadermine

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. október 17.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ultrafeszesítő, ránctalanító szemkrém, lifting és bőröregedést gátló hatással. Szemészorvosi felügyelet mellett vizsgált termék, amely különösen alkalmas a szemkörnyéki érzékeny bőrre. Könnyű, gyorsan felszívódik, ápol.

Illa

2021. január 25.

Meglepően jó szemránckrém! Nem fűztem hozzá nagy reményeket, viszont remekül működik. A kis csőrös végével szuperjól adagolható, érezhetően feltölti a szem körüli bőrt, és nem hagy zsíros érzetet. Éjszakára használom, szépen kisimít reggelre. Szeretem, biztosan újra veszem majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 25.

ahalasz

2020. november 15.

Mostanában nagyon karikás lett a szemem, és ez a krém tűnt a legjobbnak. Nagyon tetszik az adagolója, nagyon praktikus, könnyen beszívódik de sajnos nekem nem sokat segített a problémámon pedig több hete használom már. :/ Elhasználom még ami van de nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

pattelin

2020. november 14.

A legeslegjobb szemkörnyékápoló, amit eddig használtam! Szépen feltölti a szemkörnyékem pár perc alatt és nem csak látszatra, érzésre is sokkal jobb lesz, hidratáltabb. Ha tehetem este is használom, reggelente mindig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Barbika

2020. július 27.

35 vagyok, nem sok ráncom, de ez a termék sem csinál velem semmit :/ estére szoktam csak felkenni, semmi különös észrevétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 27.

rekusss

2020. július 19.

Árához képest, drogériás viszonylatban eddig a legjobb szemkörnyékápolóm. Gyorsan beszívódik, a szemem érzékeny, nem irritál. A szemem alatt halványabb a bőröm és finomított az apró ráncokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Bearbunny

2020. július 13.

Féláron vettem egyszer még talán fél éve, s bár sokat nem használtam, azt észrevettem, hogy jól hidratál, nem irritál és sokáig elég. Ránctalanító hatást sajnos nem vettem észre, de lehet ahhoz rendszeresebben kellene használnom. Újravenni nem fogom, mert tretinoint használok, az hatásosabb, mint ez a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

lillus09

2020. június 17.

30 múltam ezért erősen ajánlott szemránckrémet használom, de a kozmetikai ipar azt hirdeti, hogy a szemránckrémek csak marketinből léteznek, feleslegesek. Oldalt hál istennek a tipikus nevető ráncaim nincsenek, viszon a szemem alatt egy mélyebb ránc már megjelent jó néhány éve, annyira nem zavar, hiszen ez korral járó természetes folyamat. Viszont ami miatt megvettem az első szemránckrémemet, annak az volt az oka, hogy a járomcsontomon a szememhez közeli részen elkezdtem érezni, hogy feszül, ki van száradva, húzodik ott a bőr. Tehát valószűleg nem elég hidratált így meg is vettem egy Helia D majd egy drága Shiseido szemkrémet is. Borzasztóan zsíros volt mind a kettő, és nagyon nehezen szívta fel őket a bőröm, hiába tettem fel picike mennyiséget. Ez a darab egy sokkal könnyedebb krémes állagú kence, pikk pakk felszívodik,vékonyan kenve, egyáltalán nem hagy zsíros érzetet. Valamelyest a feszülő érzést is csillapítja, csak éjszakára használom és amit a legjobba imádok benne az az adagolója, pont a megfelelő vékonyságú a kis cső, amin ki kell nyomni a krémet, nem nyom ki túl sokat, és tökéletesen passzol a szem alatti részhez. A mély ráncomat nem halványítja, de ezt nem is vártam tőle, hidratálásra nagyon jó kis darab, akciósan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

anikokovacs

2020. május 26.

nagyon jól hidratál és gyorsan beszívódik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

nagyon jól hidratál és gyorsan beszívódik

annami21

2019. október 9.

Azt hiszem fél éve vásároltam Glamour napokon, mert észrevettem, hogy a szemem körül elkezdtek megjelenni kisebb nevetőráncok, ami nem esett túl jól még 24 évesen... Épp a napokban jutott eszembe, hogy miért is vettem, így közelebbről is megvizsgáltam a bőrömet, és azt kell mondanom, hogy már egyáltalán nem látom a ráncokat. Hatalmas plusz, hogy a szemem körül nagyon érzékeny a bőröm, a legtöbb krémtől órákig tud könnyezni, de ez a termék egyáltalán nem irritálja. Bár még van belőle bőven, mert nem használtam minden nap, szerintem újraveszem a mostani Glamour napokon is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Bambusz92

2019. április 11.

Már majdnem elfogyott és azt kell mondjam nagyon jó. Este használom csak és mostmár reggelre sokkal halványabbak a szemem alatt a karikák. (Teljesen lila szokott lenni). Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Betaine, Hydroxyethyl Urea, Urea, Hydrolyzed Soy Protein, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Ammonium Lactate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.