Diesel

Ár:   1369000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2012. augusztus 24.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: aromás-fougere

Fejillat: citrusfélék

Szívillat: levendula, málna

Alap: fás jegyek

diesel22

2013. július 28.

Nekem ez egy nagy nulla. Az eredeti Fuel for life mérföldekkel jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Nekem ez egy nagy nulla. Az eredeti Fuel for life mérföldekkel jobb.

absinth

2013. február 4.

A párom használta, eleinte jónak tűnt, de aztán valahogy irritáló, túl erős lett, nem tetszett rajta. Erősen túlárazott szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

NagyN

2012. november 27.

Nekem közepesen tartósnak bizonyult,fél napot simán éreztem magamon!Különleges az illata én szerettem nagyon.Mára sajnos 1 csepp sem maradt az üvegben,még 1x nem ruháznék be rá viszont az ára miatt.Én csak szigorúan 30 alatt tudom elképzelni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 27.

Laci

2012. augusztus 17.

A Diesel illatok mikor lettek ennyire drágák amúgy, vagy mitől? Ez az illat többe kerül, mint egy Guerlain lassan, a kettőt meg ne említsük azért egy lapon. Ezzel az illattal különben sem vagyok jóban, nem szeretem a málna illatát parfümben, ebben meg nagyon érezni azt a fura aromát, amitől kifutnék a világból. Nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Málni

2012. július 23.

Ha csak az illatát nézném 5*+, de olyan gyorsan elillan, hogy kiélvezni sem lehet ezt a kompozíciót:(
Nagyon kellemes, modern, unisex citrusos/mogyorós/málnás mix, friss kezdetben, leszáradása viszont édeskés/fás, ezért talán jobban működik tavasszal vagy ősszel amikor nincs oylan hőség:)
13ezer körül van belőle az 50ml, úgyhoyg nm éri meg az árát sajnos, mert nem tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 23.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: PEG-8, Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.