Diesel

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 13.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Kiadás éve: 2012

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyek: alma, narancsvirág, pézsma

Diesel Loverdose L'eau De Toilette 30 ml
Ár: 4 600 Ft postaköltséggel együtt , Eladó: Doridori
Állapot: A képen látható mennyiség..., Helyszín: --, fizetés: Majd megbeszéljük a részleteket.... : )

nicolette88

2019. március 14.

Nagyon megtetszett ez az illat. Minden vágyam az volt, hogy beszerezzek egyet. Egyik év végén pont leakciózták, így vettem egyet. Nagyon szerettem. Ánizsos illat, tényleg a Negro jut az eszembe elsőre róla. Ez tipikusan az az illat számomra, aminek jobban tetszik a pár órával későbbi, enyhébb illata. Hiába edt, nagyon tartós, még nap végén is érzem a kellemes illatát.

Amíg intenzív, nagyon hasonlít az YSL Black Opium-ra az illata, de pár óra elteltével már teljesen más irányt vesz a két illat. A Loverdose kellemes, ibolyássa válik, a Black Opium pedig cukorkássá.

Nálam ez a termék bevált. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 14.

Nálam ez a termék bevált. :)

Torpece

2018. november 5.

Finom mentás, ánizsos illata van, de én csak hétköznapra, munkahelyre tudom elképzelni, szerintem semmiképp nem alkalmi illat. Eddig csak boltban fújtam picit magamra, de most sikerült egy saját üveges példányra szert tennem. Na most ez a tesztelés számomra érdekes eredményt mutatott! Kifújás után 1-2 órán keresztül az ánizsos, mentás friss oldalát mutatta aztán jött egy számomra nem várt fordulat. A L'Artisan Dzongkha illatra emlékeztetett, számomra kísérteties módon! A Diesel virágos-gyümölcsös, a Dzongkha fás-virágos-bőrös, nem gondoltam volna ezek alapján ilyen hasonlóságot, mégis rajtam ezt adja. Egyáltalán nem bánom, mert volt Dzongkham is, amit én szerettem ugyan de kislányom azt mondta zellerszagon van tőle, így inkább eladtam...a végső lökést az adta amikor bevillant egyszer, hogy konkrétan piaszagot érzek ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.

klau810614

2016. augusztus 21.

Engem is a negróra emlékeztet 😊 finom ánizsos illat,tartóssága is szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Engem is a negróra emlékeztet 😊 finom ánizsos illat,tartóssága is szuper!

laracroft

2016. augusztus 19.

Ma ért ide hozzám, még barátkozunk.
Nagyon erős parfüm, párom nem fogja szeretni. Kicsit eltér a mai trendektől, jobbanmondva nem eltér, mert elég édes illat ez, de kellő csavart visz bele ahhoz, hogy egyedinek mondhassam (bár a Loverdose EDP-re ugyebár nagyon hasonlít). Kifejezetten tetszik az elején az a kis mentolos-ánizsos felhang, utána viszont a kémiám azonnal reakcióba lép a fehér virágokkal. Igaz itt csak narancsvirágot látok, mégis olyan, mintha jázmin is lenne benne, ugyanis a bőröm elhúzza abba az egysíkú illatvonalba, amibe elhúz minden olyan parfümöt, amelynek illatjegyei közt fellelhető a jázmin. Közben folyamatosan alakul rajtam, még nem döntöttem el, hogy szeretem-e, vagy sem, majd meglátjuk.
Hatósugara brutális, tartóssága is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Ma ért ide hozzám, még barátkozunk.
Hatósugara brutális, tartóssága is nagyon jó.

Timi8

2016. augusztus 5.

Ez az illat jò lett!!! Aki kedveli a ròzsaszìn illatokat, de vmi egyedire, különlegesebbre vágyik mint az egyszerűbb ròzsás, vagy virágos-gyümis esetleg cukorkaillatok, az nyugodtan tegyen vele egy pròbát! Különleges, karakteres, vagány, vonzò illat! Ebben is ott van azért az a medvecukros pikantéria, de nem olyan szùròsan ánizsos mint a lila verziòban (edp). Tartòsabb is mint az edp-je és számomra kellemesebb is. A hűvös idő jobban áll neki. Zara Femme-mel érzek hasonlòságot. Hajlamos vagyok néha megfeledkezni ròla és nem is rendszeresen használom, de ùjra és ùjra felfedezem magamnak, és ez mindìg elégedettséggel tölt el. Akkor vagyok nyugodt, ha van belőle itthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Mirácska09

2016. május 31.

Engem mindig a Negro-ra emlékeztet. :) Az edt sokkal tartósabb, mint az edt, szerintem finom és különleges illat, az üvege is szép. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

pacsalia

2016. február 2.

Nekem hasonlít az Avon "Parisian Chic" nevű parfumjehez, eleg édes, szexis illat, nem tömény hanem kellemes. :) tartós is eléggé. Az üvege nagyon nagyon fasza!!!!!! Rohadt jól néz ki. *.*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

kessi91

2015. május 3.

A Zara ennek a parfümjét használja alapul a saját kis illatának:) Fontos leszögezni, hogy nagyon nagy a különbség az EDP és az EDT között! Az EDP agresszív fekete medvecukorra emlékeztet, az EDT viszont isteni. Nagyon egyedi illat, baromi finom, én tuti újra fogom venni, pedig csomó parfümöm van így is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.