Diesel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 13.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vanília

Fejjegyek: bergamot, fekete ribizke, alma, cukor

Szívjegyek: kakaóbab, mogyoró, kajszibarack, narancsvirág

Alapjegyek: pacsuli, borostyán

FÚJÓS Diesel Loverdose Red Kiss EDP
Ár: 1800/2500 Ft , Eladó: wallflower87
Állapot: 5ml/10ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes/posta

platinakuka

2018. november 17.

Kicsit a Coccolino passion fruit-bergamott öblítő ugrik be, ami nekem pl nagyon bejött, orrbamászó volt, és most nézem, az illatjegyek között szerepel is a bergamott :)
A lilához képest frissebb illat, a narancsvirag is kivehető. Azt hiszem, joggal ül be a Nagy mellé, ami már régóta az első számú kedvencem.
2018 március. A lila és ő abszolút signature illatom lett. Rajtam nagyon tartós mindkettő. Ausztriai látogatásunk természetesen egy Müllerrel és az 50 milis piros ❤-vel kezdődött.
I
L.O.V.E.
it 💋

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

I
L.O.V.E.
it 💋

sabrirory

2018. július 25.

Angliában szereztem belőle egyet. Nagyon tartós, kellemes, nőcis illat. A kedvem is jobb lesz, ha magamra fújkálom. Két-három spricc elég belőle egész napra. Nagyon király! Az üvegéért még egy csillagot adnék, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Parfuwoman

2018. május 21.

Itthon sajnos sehol sem találtam ,de Ausztriában megillatoltam ,s aztán itthon meg is rendeltem . Jöjjenek az objektív adatok:Sillage : közepesen erős ,tartóssága :7 óra .
Illatcsalád szerintem gourmand is. Rajtam nagyon erős benne a finom kakaó ,elején érzek ananászt,majd málnát. A bergamott gondoskodik róla,hogy ne legyen túl édes ,a narancsvirág( az egyik kedvenc illatjegyem) pedig orientális,izgalmas jelleget kölcsönöz neki. A mogyorót is lehet érezni egyébként finoman. Ez az egyetlen igazán édes ,kicsit gyümölcsös parfümöm,szerintem isteni,bár nagy melegben nem tudnám viselni. Akkor úgyis csak a fás -citrusos illatok esnek jól.
Nagyon ajánlom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 21.

Nagyon ajánlom !

pomme

2017. augusztus 25.

Rajtam sajnos nagyon halvány és rövid életű ez a parfüm, de lehet, hogy csak a nagy meleg miatt. Télen majd újra megpróbálkozom vele. Picit mogyorós csokis, melegebb illat, de van benne valami friss, ami nagyon nem illik nekem oda, talán a narancsvirág. Normálisan tesztelni sem tudom, mert annyira erőtlen, 1 ml-t meg nem tudok sokáig locsolni... Mivel van itthon vagy 5 üveg Chocolovers, ami csak a télre vár (én még annyira nem :D) így indokolatlannak érzem megvenni, mert nálam semmi sem veri mogyorós vonalon a Chocolovers Nutella-illatát.
Update: sajnos nagyon gyenge, kb mint egy testpermet :( fél óra után nullára szárad. És tényleg a virág az, ami nem kellene oda, nagyon zavar benne, pedig amúgy nem lenne rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Asianlover

2017. augusztus 24.

Update: ma végre megvalósult az álmom, és megversenyeztethettem a két hasonmást. Egy fújás Code Cashmere bal kézfejre, egy pár csepp Loverdose Red Kiss a jobbra (utóbbit 1 ml-ben megrendeltem Notinoról, mert nálunk a boltokban nem kapható). A Code Cashmere kiütéses győzelmet aratott! De azt kell mondjam, ez kétes siker, mivel engem is kiütött :D azóta is csak húzom magammal a pacsuli csíkot. Azt mondanám, aki szereti, ha átmegy rajta a pacsuli henger, annak hajrá, de így nyár végén ez nekem még nagyon sok(k). 0 fok alatti hőmérsékletnél lehet, hogy majd revideálom az álláspontom :) Különbség a töménységen kívül, hogy a Code Cashmere erősen púderesen nyit, amellett, hogy fullban nyomja a pacsulit, ezzel szemben a Loverdose Red Kiss sokkal fiatalosabb, nem jellemzi a púderesség, hanem picit citrusos a bogyós gyümölcstől, a teste viszont kicsit fűszeresebb a mogyorótól és kakaótól. Az ember életkora-karaktere válogatja, de én még mindig inkább a Red Kiss-t venném meg.

Nagy barátja voltam az eredeti Loverdose-nak is anno, és ez a verzió is nagyon karakteres és egyedi lett szerintem, bár semmi köze az eredetihez. Azt annyira dominiálja az ánizs, ami ebben nem jelenik meg. Narancsvirág? Mogyoró? Megmondom őszintén, én az édességet és a pacsulit érzem csak ki magamon, meg valami "gyerekrágó"-szerű műanyag édeskés illatot, ami viszont tök szuper. Olyan belevaló, dinamikus illat. Ha nem lennék még mindig az Angel Eau Sucree bűvöletében, valószínűleg vennék egyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

krémparádé

2016. szeptember 21.

Nagy meglepetés nekem ez a parfüm, igazi téli finomság, kerek, puha illat. Olyan, mintha a Poison Girl, az Alien és a Far Away keveredne benne, de mindegyikből a legjobb rész, tehát nem egy elviselhetetlenül erős, émelyítő valami, hanem egy kellemes fátyol, ami komfortosan körbeleng. Egy próbát mindenképp megér!

UP. Kiegészíteném az illatjegyeket, mert figyelemreméltó, és sokkal változatosabb, mint az itt feltüntetett. Nem is értem, miért nem népszerűbb ez az illat..
Na szóval: 1.bergamott, feketeribizli, alma, cukor
2. narancsvirág, mogyoró, kakaó, sárgabarack
3. pacsuli, borostyán(kő)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Na szóval: 1.bergamott, feketeribizli, alma, cukor
2. narancsvirág, mogyoró, kakaó, sárgabarack
3. pacsuli, borostyán(kő)

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.