Diesel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Kiadás éve: 2013

Fejjegyek: bergamot, mandarin, ribizli levél,

Szívjegyek: rózsa, narancsvirág, jázmin,

Alapjegyek: tonkabab, rizs, tej, vanília.

Ár: 4500 + pk , Eladó: wallflower87
Állapot: 30ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes/posta
Ár: 9000 , Eladó: SzalayM28
Állapot: Új, hiánytalan , Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

Andi0415

2019. július 16.

Minden szuper lenne, de valami mégsem stimmel. Eltelt egy kis idő, mire rájöttem, hogy a tej az oka. Nem nekem való, a Lanvin Oxigénjére is fájt a fogam,abban is tej illatjegy van, egy minta után kiszúrtam, hogy itt a bibi, bár ez a Diesel sokkal finomabb. Tovább adom, zavar ez a tejes illat. Ha nem volna egy polcnyi parfümöm, el használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

stimea

2017. január 24.

Én szeretem ezt az illatot, kellemesen édes de nem émelyítő. Apukámtól kaptam ajándékba pár éve, azóta majdnem el is használtam az egészet. Az üvege nagyon szép, az illat tartós. Nemrég a Müllerben szaglásztam és megpillantottam a teszterét gondoltam nosztalgiázok egy kicsit. Hát... nagy valószínűséggel már meg volt romolva, amiből fújtam ugyanis semmi köze nem volt az én Loverdose-omhoz szóval szerintem erre ne alapozzatok kedves lányok. Arról nem is beszélve, hogy legtöbben úgy húzzák le a jobbnál jobb parfümöket, hogy életükben egyszer fújtak ki belőle egy papírcsíkra vagy hogy máson érezték 2 percig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Luna1024

2017. január 5.

Én is a sima Loverdose rajongója vagyok. A Red Kiss-t kedvelem, de nem az igazi, ez a Tattoo változat meg sajnos még kevésbé tetszik. :/ Az előttem szólók remekül leírták ezt az illatot, és hogy mire hasonlít, nem nagyon tudok ellenkezni. Nagyon ártatlan, babás, ölelgetős-bújós illat, valóban olyan, hogy aki ezt viseli, arról egyszerűen nem tudsz rosszat feltételezni.
Én az illatpiramisból ítélve azért komplexebb dologra számítottam: rajtam konkrétan a fej- és szívillatból semmi nem érződik! És ezt szó szerint értsétek. Sehol a savanykás mandarin, sehol a jázmin vagy a narancsvirág, a rózsa nyomokban sem érezhető. Rajtam rögtön az alapillat bújik elő, és annak minden jegye jól beazonosítható, ám a rizs és a tej az, ami a legdominánsabb, a háttérben pedig kiérezhető egy kis púderes, enyhe vaníliaillat, de ennyi. Ha ételhez szeretném hasonlítani, akkor valóban a rizspuding ugrik be nekem is, egyébként viszont egy az egyben lineáris, enyhén édeskés, púderes tejillat, talán ezért is van, hogy automatikusan kisbabákra asszociálok róla. :D Épp ezért, szinte sajnálom lepontozni ezt az illatot, olyan kis kedves...
Az EDT változat létezését nem értem, mivel ennek sem nagy a hatósugara, és közel sem annyira tömény illat, hogy "light" változatra szükség legyen. :) Tartóssága valamivel jobb, de rajtam ebben sem jeleskedik igazán.
Összességében: bájos, kedves, ártatlan illat, melyhez számomra pozitív asszociációk kötődnek. Ezt leszámítva azonban egy teljesen egyszerű, lineáris tejillat, nem egyedi, hétköznapra és alkalomra egyaránt elképzelhetetlen, évszakhoz sem igazán tudom kötni... De legalább jó drága. :D (Vajon komolyan gondolták érte a tizen-valahányezret????)
Sajnos mint parfüm, értelmezhetetlen a számomra, ezért a 2 pont. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Sajnos mint parfüm, értelmezhetetlen a számomra, ezért a 2 pont. :(

platinakuka

2016. november 24.

A lila ezeréves és a piros új rajongójaként mondom, hogy ez csalódás volt. Vagy a teszter volt megbuggyanva :/

Én egy egészen jellegtelen, de fura illatot éreztem, se rizspuding, se vanília, semmi :( Pedig rákészültem, elhihetitek!!!! Talán teszek egy próbát még másik üzletben, de nem lesz meg az edp-trió, az a szomorú helyzet. Kivéve, ha kiderül, hogy tényleg egy romlott teszter ült a polcon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

pomme

2016. szeptember 29.

Elég egyszerű vanília illat, szép az üvege, de nem értem, miért ilyen drága, akkora nagy melót nem érzek benne. Persze jó illat, de eléggé biztonsági játékos. Pihepuha vanília, rajtam nem túl édes, bújós, krémes, nem tudom elképzelni, hogy bárki is szívből gyűlölje. Ha valami csoda folytán szembejön egy nagyon akciós darab, nem hiszem, hogy otthagyom, de nem fogok rá gyűjteni.

Update: ma megint teszteltem és most nekem is vaníliás tejbevalami szaga van... nem vagyok benne biztos, hogy szeretnék egy ovis menzára hajazni.

Update2: le kell húznom, elnézést, gondoltam adok neki még egy esélyt. És én lettem az aki szívből gyűlöli ironikus módon :D Mostmár kizárólag a tej szag az amit kiérzek belőle. Olyan igazi tejes-nyálas babaszag/gyerekszag amitől felfordul a gyomrom. Neve alapján valami nagyon r'n'r illatra gondoltam, ezért rendeltem a mintát, de ennél távolabb nem is állhatna tőle. Nem értem, mire gondoltak, amikor így nevezték el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

borbasemese

2016. július 25.

Nekem nagyon tetszik ez a parfüm, mind a megjelenése, mind az illata; tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

kakaska

2016. február 11.

Nekem kicsit éretlen az illat, maximum fiatal lányokon tudom elképzelni. Mármint úgy 20 éves korig. Elhasználom, de érzem, hogy mi nem passzolunk össze. Nekem túl édes és a vanília illat szinte elnyom minden más jegyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Diana82

2016. február 11.

Maximum tinilányokon tudom elképzelni ezt a parfümöt ''a lényeg, hogy feltünő legyek a buliban" jelmondattal. Abban az időben én is ilyeneket fújkálhattam magamra, nincs is ebben semmi rossz. De azért 30 fölött nem akar az ember émelyítő vattacukor felhőt aurának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

Timi8

2015. december 23.

Updatelek!
Ma ùjrapròbáltam, és lágy marcipános komfortillatá vált rajtam. Annyira puha, finom illat! Az illat *-os 5-öst érdemelne, de a kb.2òrás tartòssága miatt nem kapja meg... Most akciòs a M-ben, de ìgy sem.éri meg az árát. Aki tud hasonlò illatot min.5 òrás tartòssággal, legyen kedves és hìvja fel rá a figyelmem. Marad a 4 csill.

Meglepően lágy, kellemes illat! Durvàra, szùròs-karcosra, fanyarkàsra vagy pacsulisra gondoltam inkàbb, de egy ùjabb kellemes csalòdàs! Édeskés, vanìliàs, krémes, fàs. Szépen beleolvad a bőrbe, tartòssàga közepes. Kenzo Amour-ra emlékeztet, bàr lehet, csak a pudingossàga miatt. Csak az Amour viràgosabb, ìgy nekem ez a jobb illat. Még az is lehet, h.egyszer lesz ilyenem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 23.

Updatelek!

rockroka

2015. április 19.

Nagyon kellemes illat. Nem szeretem a túl édeset, de ez egyáltalán nem émelyítő. Finom és nőies, tartós és jó minőségű. Sokkal jobb illata van, mint a sima Loverdosenak. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.