Diesel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2012. szeptember 24.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Parfüm illatcsalád: bőrös

Parfüm összetevők: bőr, citrom, ámbra, cédrus

SPARXS

2018. december 25.

Egy friss szintetikus citrusos illat! Az üveg jó pofa, találó a design! Fiatal középiskolás fiúkon tudom elképzelni, kellemes, lineáris illat. Kb 6-7 órát marad a bőrön! Nekem a fő problémám az vele, hogy "sport" jellege van! Biztosan találkozott már mindenki különféle márkás (pl: Adiddas) tusfürdőkkel, amikre rá van írva hogy sport és többnyire egy kellemes, friss, szintetikus illatra épülnek!
Itt is ugyanez a helyzet, csak 75ml-es változatban és jóval drágábban! Ha friss designer parfümöt szeretnétek ebben az árkategóriában, akkor javasolnám inkább az Yves Saint Laurent L'Homme-t!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Fancsaaa04

2015. december 6.

Nagyon jó illat!!! Tesómnak vette anyu, először annyira nem tetszett, furinak tartottam... aztán rájöttem hogy ez csak a papírra fújás miatt volt.. bőrön egészen más, pasis jó illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

nikolett

2015. július 1.

Én ebbe beleszerelmesedtem - vagy csak abba, aki hordja? :) Annyi biztos, hogy nagyon-nagyon tetszik és jó még este, zuhanyzás után is érezni a barátomon. ÖT!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

xxEDITxx

2015. június 8.

Kicsit gyenge az illat intenzitása, és nem is elég tartós.Nem is használja a Párom.. szerencsére nem tőlem kapta. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

onecrimsonnight

2014. június 15.

Párom kapta ajándékba még Karácsonyra a főnökétől szettben, egy after shave balzsammal és tusfürdővel.
Az after shave balzsam és a tusfürdő a tubusba beleszagolva még jó illatúnak mondható, de a parfüm valamiért kiérdemelte azt, hogy megkértem a páromat hogy lehetőleg ne használja, mert ki nem állhatom.
Bevitte a munkahelyére és ott szokta magára fújni néha, de minden egyes alkalommal mikor hazajön, egyből kiszúrom, hogy ez van rajta és megkérem hogy öltözzön át, mert nem bírom :D Nagyon disszonáns rajta.
Számomra azért kibírhatatlan, mert olyan az illata, mint mikor a tinifúk megveszik életük első parfümjüket, hogy ezzel ők vonzóbbnak és lehengerlőbbnek tűnjenek, jól belocsolják magukat és méterekről érezni lehessen. Néha eltalálnak egy-egy jó parfümöt, de a 95%-nak nem sikerül és valami borzasztó illatfelhőt árasztanak. Nagyon akarnak valakik lenni, de nagyon nem sikerül.
Ez a parfüm is ilyen számomra, nagyon észre akarja vetetni magát, de nagyon nem a jó értelemben vett módon sikerül neki.
Olcsónak ható és számomra eléggé tolakodó.
Egy pozitívuma van, hogy nagyon tartós.
Volt egy illatminta is a csomagban, az only the brave tattoo...de a kukában landolt, mert az is nagyon elviselhetetlen volt. Nem szívesen pontozok le parfümöket, de ez nagyon NEM.
Ezek után női Diesel illatok kipróbálásától is teljesen elment a kedvem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

Olcsónak ható és számomra eléggé tolakodó.
Egy pozitívuma van, hogy nagyon tartós.
Ezek után női Diesel illatok kipróbálásától is teljesen elment a kedvem.

noemigelencser

2014. április 17.

A páromnak vettem ajándékba, mert nagyon tetszett már az üzletben is az illata, de a bőrén is ellenállhatatlan :)
Nagyon tartós, egy egész napot futkározás után is érződik rajta.
Már nem sok van az üvegben, de ha kifogy, akkor is ilyet szeretne venni.
Nagyon jó választás volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Nagyon tartós, egy egész napot futkározás után is érződik rajta.
Már nem sok van az üvegben, de ha kifogy, akkor is ilyet szeretne venni.
Nagyon jó választás volt :)

Đóri

2013. június 11.

Nagyon szeretem, a barátom kapott tőlem egyet és ő is nagyon szereti. Olyan igazi férfias illata van és elég tartós is. Még miután hazamegy tőlem, akkor is két napig érzem az ágyneműmön is az illatát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Csilluska

2013. február 28.

Barátom használja, nekem is nagyon tetszik ez a parfüm, nagyon jó illata van, tényleg nem sok pasin lehet ilyet illatot érezni, tartós is, ráadásul én fél áron jutottam hozzá, így nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

NagyN

2012. november 27.

Jó illat,tartós,különleges.Eddig a környezetemben nem éreztem még senkin se utcán.Most, hogy írok is ez van rajtam:)Sajnos az üvegben már alig van,nem hiszem, hogy még 1x beruházok rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 27.

Incus

2012. október 31.

Kellemes illata van és tartós. Bár az ára nem volt kevés, tesóm nagyon szereti. A formája nekem nem nagyon tetszik, de nem is nekem kell használnom. Kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.