Dikson

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macsek79, Módosítva: 2017. december 14.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Kompakt és krémes állagának köszönhetően ideális a festett haj kondicionálására, használatával megóvhatjuk hajunk színét, puhává és selymessé varázsolja haját. A hialuronsav és a keratin keveréke regenerálja, hidratálja a hajat, óvja az öregedéstől. A piros pipacs kivonat, az argán- és a
kaméliaolaj kiemeli és megóvja a haj színét.

Gyalogkakukk

2019. július 24.

Először is: úgy adták el, hogy szilikonmentes! Tényleg?! Rábíztam magam a fodrászra, gondoltam csak tudja, miről is beszél. Így nem is néztem az összetevőket.
Illat: erős, kellemetlen, másnap is érzem.
Hatás: különösebben semmi. Végek sprődek maradtak.
Semmilyen szempontból nem éri meg. Nagyon nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

Illat: erős, kellemetlen, másnap is érzem.
Hatás: különösebben semmi. Végek sprődek maradtak.
Semmilyen szempontból nem éri meg. Nagyon nem újravevős.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Sodium Hyaluronate