Best of Beauty 2019

Dior

Ár:   20 200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Ár:   20 200 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

5 mesésen csillogó szemhéjpúdert rejtő kompakt.

Ár: 9000 Ft+posta , Eladó: puszedli0218
Állapot: párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Fizetés: banki átutalással vagy személyes átvétellel Budapesten
Ár: 8000 , Eladó: magyarbubu
Állapot: Kb 4x hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: --
pomme

2019. április 6.

Egy füstös szemhez való fekete-szürke-ezüst-fehér kombós és egy szürkés-lilás-rózsaszínes verzióban van meg. Nem mindegyik szín tökéletes, a fekete például eléggé porol, de ettől eltekintve és alappal használva teljesen jól működik. Ami nekem fontos volt vásárláskor, hogy jól vannak összeválogatva a színek, ha utazom munka miatt, akkor 1-2 pici palettával megoldom 1-3 hétre a nappali és az éjszakai sminkemet is anélkül, hogy minden nap teljesen ugyanúgy nézzek ki, vagy hogy magammal hurcolásszam a majd' 100 színű nagy palettám - aminek nincs is sok értelme de ez más téma...
Mivel nagyjából ebben a 2 féle palettában kimerül az összes árnyalat, ami jól áll, így duplán jó vétel volt. Lassan fogy és ejtettem már el nyilván, mert mi mást dobáljon véletlenül az ember, de semmi baja nem lett. A design meg csúcsszuper! Anyukám, akit totál hidegen hagynak a drogériák és parfümériák (és látni az arcán, amikor rohanok mutatni neki az új szerzeményeimet, hogy 'kislányom, inkább ne b*sznád el a pénzed hülyeségekre és szülnél nekem unokát vagy gyűjtenél házra' - de nem mondaná ki mert jó fej :D ), szóval még ő is annyira rápörgött hogy ez milyen gyönyörű és praktikus, hogy vett egyet és büszkén viseli színházban meg éppen mikor hova megy néhanapján. És jól is áll neki, egy bronzosabb színűt vett. Nem porolnak és nem is ülnek bele a szemhéj ráncaiba alap nélkül, ami külön jó, mert amúgy ő ezt is ilyen puritánban tolja.

Update: mostanában annyit mászkálok, hogy még tőlem is sok, minimum havonta utazok mindenfelé, de én még egyelőre élvezem :D. Sima cicástusos sminkben toltam, de volt nettó 10 percem "valahogy kinézni", és mivel nem vittem rúzst most magammal, így a lilás palettát rátoltam a cicatus fölé. Nem vagyok jó a szemhéjfestékes sminkekben (mert mindig ugyanazt a tusvonalas alap kinézetet hozom), de ezzel nem bírtam elrontani a fejem, sőt, meglepően tök jó lett a végeredmény. Ha lenne kilométeróra ezekben a kis palettákban, szerintem már kedvezményesen repkednék :D Nagyon szeretem :)
Ja, és mielőtt valaki azt hiszi, hogy megéri az árát, hát ne tegye. Nem egy csúcsminőség, mert vannak színek, amik porolnak, vagy csak simán gombócokban peregnek le a szem alá, meg vannak, amiket 3 rétegben kell felvinnem, hogy látszódjon, de a csomagolás gyönyörű. a színek meg végre értelmesen vannak összeválogatva, mert mind hideg szín, legalábbis ennél a 2 palettánál, ami nekem van. Frászt kapok az olyan palettáktól, amikben sok a szín, de fele-fele arányban hideg/meleg árnyalat és konkrétan semmi hasznuk nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

RenataB

2018. október 21.

Sajnos most nem tudom melyik paletta van meg. De ez mindegy is, mert számomra a Dior név minőséget jelent, így mindegyik paletta egyformán jó.
Ezzel sincs ez másképp. Gyönyörűek a színek, jól pigmentáltak és tartós.
Mást nem tudok írni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Ezzel sincs ez másképp. Gyönyörűek a színek, jól pigmentáltak és tartós.
Mást nem tudok írni. :)

puszedli0218

2018. július 27.

Az incognito van meg nekem. Nagyon szépek a színei, tartósak, nagyon jó minőségű paletta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

sarria

2018. május 23.

Nekem a lilás színkombinációja paletta van meg. Szerintem szépek a színei, jól kombinálhatóak egymással és többféle sminket is el lehet vele készíteni, akár egyszerű hétköznapit, akár elegáns dívásat. Tartósságával nincs gond, simán kibír egy 10 órát (többet én nem nagyon szoktam fennhagyni), nem is pereg és még a ráncokba sem ül bele. Tetszik a csomagolása is, hogy rendesen zár, így utazáskor sincs vele baj és a nagy tükör külön plusz. Az egyetlen negatívum amit talán fel tudnék vetni neki, hogy nincs a palettán egyetlen egy matt szín se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

sunnyrann

2017. szeptember 25.

Én imádom a palettáit, több is megvan. 24 órás ügyeletben is kiállta a próbát. lazán 18-20 óráig fenn marad. A színei gyönyörűek. Drága paletták de sokáig elég, így ezt sem rovom fel negatívként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

relaj

2017. január 9.

Szerintem ez a termék is, ahogy a legtöbb Dior sminkkészítmény, nagyon jó minőségű, szépen lehet vele dolgozni. Tartós, nem kenődik el, szépek a színei.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

nagyvica

2016. december 10.

Gyönyörű szép sminkeket lehet vele készíteni. Minden szín jól használható. Selymes textúra. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

forraine.timea

2016. november 26.

A 031-es Blue Garden palettát használom, ami a tavaszi kollekció darabja volt. Igazi Dior minőség, nagyon tartós csodás színek, melyek tökéletesen harmonizálnak egymással. Tökéletes nappali smink készíthető vele. Az ára viszonylag magas, viszont ha a tartósságot is figyelembe vesszük akkor mindenképpen megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

szeliger

2016. szeptember 16.

Hölgyeim és Uraim! Önök a 2016. év őszi makeup kollekciók képzeletbeli szépségversenyéről hallják közvetítésünket. Elérkeztünk az egyik legizgalmasabb kategória, a szemhéjpaletták győztesének kihirdetéséhez. The winner is (mélységes csönd, hatásszünet): DIOR PARISIAN SKY! Az értékelésnél a zsüri a következő szempontokat vette figyelembe:
Legfontosabb szempont a színkombinációk kialakítása volt. Ez esetben bátor és szokatlan kombinációval állunk szemben. A három barna árnyalattal csodaszép meleg színhatást lehet elérni, gyönyörű nappali, ízléses őszi sminket készíthetünk. A világoskék illetve ezüstös árnyalat hozzáadásával a színek összhatása felkeményedik, hidegebb árnyalatra vált, így a paletta változatos sminkösszeállításokra használható.
A felületi kialakítás nagyon ötletes, egyedi, a kollekció koncepciójához tökéletesen illeszkedik. Az Eiffel-torony rácsozatára emlékeztető kialakítás olyan szép, hogy szinte fájdalmas az ecsettel belenyúlni.
Maga a kompakt jól záródó, lakkfekete dobozban található, bársonytokban, szép nagy tükörrel a belsejében. A melléadott ecsetekről nyilatkozni nem tudok, én a MAC 239 ecsetével viszem fel és a 217 ecsettel satírozom össze. Nagyon könnyű vele dolgozni, a színek nem poroznak. Mindig használok szemhéjalapot alá, így az eredmény a színeket tekintve kellően intenzív, de nem esik túlzásokba. A színek nagyon jól tartják magukat, nem potyognak és a nap végén is szépen ülnek a szemhéjon.
Nagyon elégedett vagyok a palettával, mivel limitált kiadás, külön is felraktam, de az ötrészes paletták közé is bemásolom a véleményemet, mert ugyancsak jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

dorkaww

2016. március 4.

A 796 CUIR CANNAGE árnyalatot tudhatom a magaménak. Barnás, lilás árnyalatú paletta amit nem lehet nem imádni. Hónapok óta szinte csak ezt használom és úgy érzem sose fog elfogyni. Nagyon visszafogott, jól kihasználható színek jellemzik a palettát. A kiszerelése kompakt megszokott Dior high end hatás, egyetlen dolog amit utálok a külső borításon hogy borzasztóan fogja az ujjlenyomatot. A színek szépek, nem hivalkodóak alapvetően, mind erős mind hétköznapi smink is elkészíthető vele. Az ára eléggé borsos, viszont ha azt vesszük hogy kb. elfogyhatatlan akkor nagyon is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.