Dior

Ár:   20 200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Ár:   20 200 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

5 mesésen csillogó szemhéjpúdert rejtő kompakt.

Dior 5-színű Szemhéjpúder Paletta 797 Feel árnyalatban
Ár: 7990 Ft /db + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost
Postával! Dior 5-színű Szemhéjpúder Paletta
Ár: 7000. - , Eladó: molivi
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Postai úton vagy személyes átvétel

Lilka

2020. április 27.

A Feel és a Fascinate paletta boldog tulajdonosa vagyok, nagyon konnyen egybe dolgozhato, satirozhato szinek találhatoak benne. A Fascinate palettaval gyonyoru szemsminket lehet készíteni kb. 5perc alatt, amit reggelente értékelek a legjobban. Tartosak a színek, bár a leghalványabb színek a palettákban alig láthatoak, ezért vonok le egy csillagot, mert a Bourjois paletták világos színei sajnos lekorozik...De ettol fuggetlenul imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

lendvairenata

2020. február 9.

A cuir cannage paletta van meg nekem, itt vásároltam a krémmánián.
Őszintén szólva egyelőre nem igazán tudunk összeszokni. A paletta színei ránézésre gyönyörűek, a csomagolás hozza a Dior luxusát, de amikor használni kezdem... nos, olyan jellegtelenné válik a szemhéjfesték. Felkenve egyáltalán nem hozza azokat a színeket, az állag sem az igazi és őszintén szólva még egyszer sem sikerült olyan szépen összedolgozott szemsminket készíteni, mint pl a Kryolan korongjaival.
Nem akarom leírni, adok még neki 1 hónapot, de az az igazság, hogy még úgyis, hogy itt vettem, kedvezőbb áron, mint a boltban lett volna, savanyú a szőlő... :( Egyelőre 2 pont, meglátjuk, hogy 1 hónap múlva hogy áll majd a kapcsolatunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 9.

A cuir cannage paletta van meg nekem, itt vásároltam a krémmánián.

Keesia

2019. július 28.

A Cuir Cannage nevezetű barnás-bronzos csodát nagyon szeretem, jól pigmentált, minőségi, gyönyörű színek, egyedüli negatívum, hogy a legsötétebb barna kicsit porzik, de részemről ennyi még elnézhető neki. :)
Smoky Sequins színben vásároltam meg azóta, kicsit megbántam, nem tudom kihasználni a jéghideg ezüstös színeket, az arany csodás volt amíg nem fogyott el, a fekete porzik.
Összességében jó minőségű paletták, elégedett vagyok velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Összességében jó minőségű paletták, elégedett vagyok velük.

pomme

2019. április 6.

Egy füstös szemhez való fekete-szürke-ezüst-fehér kombós és egy szürkés-lilás-rózsaszínes verzióban van meg. Nem mindegyik szín tökéletes, a fekete például eléggé porol, de ettől eltekintve és alappal használva teljesen jól működik. Ami nekem fontos volt vásárláskor, hogy jól vannak összeválogatva a színek, ha utazom munka miatt, akkor 1-2 pici palettával megoldom 1-3 hétre a nappali és az éjszakai sminkemet is anélkül, hogy minden nap teljesen ugyanúgy nézzek ki, vagy hogy magammal hurcolásszam a majd' 100 színű nagy palettám - aminek nincs is sok értelme de ez más téma...
Mivel nagyjából ebben a 2 féle palettában kimerül az összes árnyalat, ami jól áll, így duplán jó vétel volt. Lassan fogy és ejtettem már el nyilván, mert mi mást dobáljon véletlenül az ember, de semmi baja nem lett. A design meg csúcsszuper! Anyukám, akit totál hidegen hagynak a drogériák és parfümériák (és látni az arcán, amikor rohanok mutatni neki az új szerzeményeimet, hogy 'kislányom, inkább ne b*sznád el a pénzed hülyeségekre és szülnél nekem unokát vagy gyűjtenél házra' - de nem mondaná ki mert jó fej :D ), szóval még ő is annyira rápörgött hogy ez milyen gyönyörű és praktikus, hogy vett egyet és büszkén viseli színházban meg éppen mikor hova megy néhanapján. És jól is áll neki, egy bronzosabb színűt vett. Nem porolnak és nem is ülnek bele a szemhéj ráncaiba alap nélkül, ami külön jó, mert amúgy ő ezt is ilyen puritánban tolja.

Update: mostanában annyit mászkálok, hogy még tőlem is sok, minimum havonta utazok mindenfelé, de én még egyelőre élvezem :D. Sima cicástusos sminkben toltam, de volt nettó 10 percem "valahogy kinézni", és mivel nem vittem rúzst most magammal, így a lilás palettát rátoltam a cicatus fölé. Nem vagyok jó a szemhéjfestékes sminkekben (mert mindig ugyanazt a tusvonalas alap kinézetet hozom), de ezzel nem bírtam elrontani a fejem, sőt, meglepően tök jó lett a végeredmény. Ha lenne kilométeróra ezekben a kis palettákban, szerintem már kedvezményesen repkednék :D Nagyon szeretem :)
Ja, és mielőtt valaki azt hiszi, hogy megéri az árát, hát ne tegye. Nem egy csúcsminőség, mert vannak színek, amik porolnak, vagy csak simán gombócokban peregnek le a szem alá, meg vannak, amiket 3 rétegben kell felvinnem, hogy látszódjon, de a csomagolás gyönyörű. a színek meg végre értelmesen vannak összeválogatva, mert mind hideg szín, legalábbis ennél a 2 palettánál, ami nekem van. Frászt kapok az olyan palettáktól, amikben sok a szín, de fele-fele arányban hideg/meleg árnyalat és konkrétan semmi hasznuk nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

RenataB

2018. október 21.

Sajnos most nem tudom melyik paletta van meg. De ez mindegy is, mert számomra a Dior név minőséget jelent, így mindegyik paletta egyformán jó.
Ezzel sincs ez másképp. Gyönyörűek a színek, jól pigmentáltak és tartós.
Mást nem tudok írni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Ezzel sincs ez másképp. Gyönyörűek a színek, jól pigmentáltak és tartós.
Mást nem tudok írni. :)

puszedli0218

2018. július 27.

Az incognito van meg nekem. Nagyon szépek a színei, tartósak, nagyon jó minőségű paletta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

sarria

2018. május 23.

Nekem a lilás színkombinációja paletta van meg. Szerintem szépek a színei, jól kombinálhatóak egymással és többféle sminket is el lehet vele készíteni, akár egyszerű hétköznapit, akár elegáns dívásat. Tartósságával nincs gond, simán kibír egy 10 órát (többet én nem nagyon szoktam fennhagyni), nem is pereg és még a ráncokba sem ül bele. Tetszik a csomagolása is, hogy rendesen zár, így utazáskor sincs vele baj és a nagy tükör külön plusz. Az egyetlen negatívum amit talán fel tudnék vetni neki, hogy nincs a palettán egyetlen egy matt szín se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

sunnyrann

2017. szeptember 25.

Én imádom a palettáit, több is megvan. 24 órás ügyeletben is kiállta a próbát. lazán 18-20 óráig fenn marad. A színei gyönyörűek. Drága paletták de sokáig elég, így ezt sem rovom fel negatívként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

relaj

2017. január 9.

Szerintem ez a termék is, ahogy a legtöbb Dior sminkkészítmény, nagyon jó minőségű, szépen lehet vele dolgozni. Tartós, nem kenődik el, szépek a színei.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

nagyvica

2016. december 10.

Gyönyörű szép sminkeket lehet vele készíteni. Minden szín jól használható. Selymes textúra. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.