Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Összetétel: bergamot, narancs, frézia, gránátalma, lótusz, cédrus, pézsma

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

karaibrahimgil

2018. október 22.

Számomra a Dior női parfümjeit elsősorban a Poison, az Addict és a J'Adore jelenti. A Miss Dior nekem inkább Chanel, az Addict 2 pedig Versace. Előbbihez hasonlítani mondjuk hízelgőbb ebben az árkategóriában...
Meglepődtem, amikor a Fragranticán azt olvastam, hogy a Bright Crystalt egy évvel az Addict 2 után dobták piacra. Mindkettő kellemes nyári illat, de nem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

pomme

2018. május 12.

Tényleg Bright Crystal feeling, de szerintem annál azért jobb. Ez legalább nem karcol, mint a Versace :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

mplaura89

2016. február 7.

Bright Crystal feeling...egy az egyben....nekem ez nem Dior színvonal...maximum egy celebillatocskának elmehetne, számomra értékelhetetlen.Lótusz és gránátalma....nagyon eredeti, köszi, de nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

olahnemese

2014. december 2.

Netről rendeltem, ma érkezett. Imádom, úgy, ahogy van. Egész nap szagolgattam magamon, kedvenc illattá vált.

Hetek elteltével is nagyon szeretem. Biztosan újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

Hetek elteltével is nagyon szeretem. Biztosan újravásárolom.

sminkesmas

2014. november 22.

Imádás, imádás, imádás..
Friss, tavaszias, könnyed, olyan amit megkérdeznek mit viselsz..hát igen..dior..köszönjük!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

Imádás, imádás, imádás..

GabrielaSabatini

2014. november 22.

Csak megerősíteni tudom az előttem szólók véleményét. Finom, friss, tavaszias illat. Dominál a gránátalma és a frézia. Nekem egy kicsit olyan mezei friss virág illatú is (van egy rózsaszín kis virág, aminek nagyon könnyed, szép, tiszta illata van, néha arra is emlékeztet ez a parfüm). Szóval könnyed, fiatalos. És tényleg nagyon jó érzés tölti el az embert, amikor beleszagol. Valahogy olyan pozitív és optimista illat - ha lehet ilyet mondani. :-)
Viszont rajtam is csak néhány óráig tart. Kár. Én egy picit többet vártam tőle. Megyek, fújok magamra egy keveset, mert kezdek negatív lenni. ;-) :-)))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

scisneros

2014. szeptember 4.

Nagyon szeretem, bar a tartóssága hagy kivetnivalót maga utan. Konnyed, villaros illat, ami nem jon veled nap mint nap szembe az utcan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Bajbus

2014. április 7.

Én imádom az illatát, ha rajtam van folyton szaglászok! :D Nem tolakodó, hanem kellemesen lágy, nem szeretem ha 20km-ről megfojt valakin egy illat. Az egyetlen negatívum hogy bár pár órát remekül bír, azért estig nem tart ki! De annyira finom, hogy ezért sem tudok levonni belőle! :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

cinoci

2014. április 3.

Pár éve használtam, akkor nagyon szerettem. Roppant tartós, mint a Dior parfümök nagy része. Valami miatt nem vettem újra, helyette az Addict Shine jött velem haza. Érdekes, de úgy érzem hogy az az illat picit közelebb áll hozzám. Mindenesetre az 5 csillagot megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

MissSz*

2014. március 18.

Imádnivaló csajos design és finom,légies illat,szuper párosítás! Teljesen odáig voltam a leheletnyi cédrusos aromától,viszont nekem a sokkal karakteresebb,dominánsabb illatok tetszenek,így még egyszer nem adnék ki érte ennyi pénzt,de ettől függetlenül ajánlott kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Antioxidánsok: BHT