Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   20 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Összetétel: bergamot, narancs, frézia, gránátalma, lótusz, cédrus, pézsma

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

silence

2020. június 5.

Most, hogy megláttam itt az előttem szóló Lányok véleményét, eszembe jutott, hogy nekem is volt tizen-pár évvel ezelőtt egy ilyen szépségem!
Imádtam minden cseppjét, pár évvel ezelőtt újra akartam vásárolni, akkor már nem kaptam sehol :(
Pacsaliaval egyetértve valóban felfedezhető a Bright Crystal hasonlóság, szinte egyidőben használtam mindkettőt. Viszont amíg a Bright Crystal nem lett szerelem (csak elfújkáltam), addig az Addict 2 egyik kedvenc illatommá nőtte ki magát. Az Addict 2 sokkal egyedibb és jóval tartósabb, vidám, nyári kánikula-illat, hatalmas szívfájdalom számomra, hogy már nem gyártják.
A sima Addict EDP-t azóta is nagy ragaszkodással használom, parfümös polcom örök darabja, de míg az egy intenzív, mély, átütő erejű, édes, téli illat, addig az Addict 2 egy kimondottan friss, hűsítő gyümis-virágos, nyári boldogságbomba!
Nálam jól kiegészítette egymást a kettő, az Addict EDP-t kizárólag télen fújkáltam, az Addict 2-őt pedig nyáron.
Pacsalia, vigyázz a kincsedre, szerencsés ember vagy, hogy még birtokolhatod!!! ❤︎

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 5.

abodri

2020. június 5.

Nagyon finom, könnyű tavaszi-nyári, abszolút nőies illat. Eszméletlenül tartós. Nemrég szembesültem vele, hogy már ezt sem gyártják :(
A Dior-ok közül nálam a sima Addict a csúcs, azt egyenlőre nem übereli semmi. De az Addict2 nagyon kellemes körbeölelős illat. Nem tudom, lesz-e még benne részem, csak remélem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 5.

pacsalia

2020. június 5.

Eléggé hajaz valóban a Bright Crystal-ra kezdetben, de végül mégis kicsit más jellege lesz. A leszáradása kedvesebb, puhább, kevésbé karcos, és jóval érdekesebb.
Nem tudom, melyik lett kiadva hamarabb, de azért durva, hogy bármelyik híres ház a kettő közül ki mer adni egy, a másikéra ennyire kísértetiesen hasonlító illatot… :D Ez nagyon furi számomra, és igazán meglep. Más parfümmárkák illatai között ekkora hasonlóságot még soha nem véltem felfedezni.
A Dior viszont nem csak finomabb, hanem fényévekkel tartósabb is a fent említett illatnál. A hajamon tegnap még a felfújás másnapján is éreztem!!! (egész nap)
Összességében végtelenül boldog vagyok, hogy 2020-ban birtokolhatok ebből a nyárias, finom illatú ritkaságból majdnem egy teljes üveggel. Minden cseppjére kincsként fogok tekinteni, és nagyon fogok spórolni vele, hogy minél tovább kitartson. Hálám üldözze örökké a Világ legjobb és legkedvesebb Anyósjelöltjét. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

karaibrahimgil

2018. október 22.

Számomra a Dior női parfümjeit elsősorban a Poison, az Addict és a J'Adore jelenti. A Miss Dior nekem inkább Chanel, az Addict 2 pedig Versace. Előbbihez hasonlítani mondjuk hízelgőbb ebben az árkategóriában...
Meglepődtem, amikor a Fragranticán azt olvastam, hogy a Bright Crystalt egy évvel az Addict 2 után dobták piacra. Mindkettő kellemes nyári illat, de nem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

pomme

2018. május 12.

Tényleg Bright Crystal feeling, de szerintem annál azért jobb. Ez legalább nem karcol, mint a Versace :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

mplaura89

2016. február 7.

Bright Crystal feeling...egy az egyben....nekem ez nem Dior színvonal...maximum egy celebillatocskának elmehetne, számomra értékelhetetlen.Lótusz és gránátalma....nagyon eredeti, köszi, de nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

olahnemese

2014. december 2.

Netről rendeltem, ma érkezett. Imádom, úgy, ahogy van. Egész nap szagolgattam magamon, kedvenc illattá vált.

Hetek elteltével is nagyon szeretem. Biztosan újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

Hetek elteltével is nagyon szeretem. Biztosan újravásárolom.

sminkesmas

2014. november 22.

Imádás, imádás, imádás..
Friss, tavaszias, könnyed, olyan amit megkérdeznek mit viselsz..hát igen..dior..köszönjük!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

Imádás, imádás, imádás..

GabrielaSabatini

2014. november 22.

Csak megerősíteni tudom az előttem szólók véleményét. Finom, friss, tavaszias illat. Dominál a gránátalma és a frézia. Nekem egy kicsit olyan mezei friss virág illatú is (van egy rózsaszín kis virág, aminek nagyon könnyed, szép, tiszta illata van, néha arra is emlékeztet ez a parfüm). Szóval könnyed, fiatalos. És tényleg nagyon jó érzés tölti el az embert, amikor beleszagol. Valahogy olyan pozitív és optimista illat - ha lehet ilyet mondani. :-)
Viszont rajtam is csak néhány óráig tart. Kár. Én egy picit többet vártam tőle. Megyek, fújok magamra egy keveset, mert kezdek negatív lenni. ;-) :-)))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 22.

scisneros

2014. szeptember 4.

Nagyon szeretem, bar a tartóssága hagy kivetnivalót maga utan. Konnyed, villaros illat, ami nem jon veled nap mint nap szembe az utcan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.