Dior

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 31.

Ár:   $49
Lelőhely:   parfümériák, online

Egy primert, valamint 8 matt és fényes szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

2 változatban kapható:

• 001 Warm Neutrals: meleg tónusú barna árnyalatok
  • 002 Cool Neutrals: hideg tónusú rózsaszín árnyalatok

Ár: 12500.-Új , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás után / postán maradóval küldöm📦(915. -)
Ár: 12500. - , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás után / postán maradóval küldöm📦(915 .-)

pomme

2021. január 14.

Ez az "unalmas palettám" :D Elegem lett, hogy tele vagyok csillámpónis-glitteresmetálos színekkel, de az emberbarát HIDEG színeket az istenért nem rakná bele egy palettába senki. Biztos csak engem idegesít, hogy a "semleges" paletták 90%-a valami elb*szott narancsos/rezes/barnás/bézs (meleg) színből áll.... Szóval amikor megláttam ezt, hogy végre gondoltak azokra, akiknek az unalmas smink nem a melegbarna különböző árnyalatait jelenti, egyből lecsaptam rá.

A csomagolása szerintem nagyon fapados, egy Diortól nem ezt várnám. Az Essence 1000 Ft-os púderei vannak ilyen áttetsző műanyag tokban...és ahogy mondták már előttem, tükör sincs benne. A paletta nekem kicsit nagy, nem ekkorára számítottam, de végülis meg lehet szokni. Tudom, hogy sokan szeretik azokat a palettákat amikben 1-1 szín féltenyérnyi, de azoknak nem én vagyok a célközönsége. A minősége átlagos, a csillámosabb világos színek picit porolnak, de mivel ezek a leghalványabb árnyalatok, így nem zavaró. Azoknak ajánlom, akik utálják a meleg színeket és szeretnének valami semleges palettát, ami értelmezhető méretű és jó utazáshoz. Lehet vele kicsit erősebb sminket is csinálni, de maximum a "pasztelltündérke csajrock koncertre megy" erősségig. Összességében egy jó minőségű, de nagyon béna csomagolású paletta, (nekem) hiánypótló színösszeállítással. Nem mondom, hogy ez az év legjobb vására, de mivel nem láttam eddig hasonlót, így nekem bőven megérte az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 14.

misshkitty701

2021. január 1.

Gyönyörű ez a paletta, egy kedves krémmániástól vettem meg még karácsony előtt, természetesen az ünnepi sminkem ezzel a csodával készítettem el.
A színeit és a formuláit imádom, egyik sem extra sem szín, sem textúra szempontjából, mindegyik tökéletesen kihasználható (ha egy high-end márkát szerzek be, akkor a kihasználhatósága nálam fontos szempont).
A bázisát még nem próbáltam, igazából ha lenne a palettában tükör, akkor praktikus lenne utazáshoz is (sajnos mindig elfelejtek kistükröt a táskámba rakni, ezért tükör nélküli palettát nem viszek magammal sehova) és akkor a bázist is használnám, de így inkább zavaró. Szerencsére a színek szuperek, nem porolnak, így nem piszkoltam még össze a bázist.
Tartóssága és eldolfozhatósága bázissal 10/10, anélkül nem szoktam sminkelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 1.

Tartóssága és eldolfozhatósága bázissal 10/10, anélkül nem szoktam sminkelni.

schnau.adelle

2020. november 15.

Nekem az Amber Neutrals és a Cool Neutrals van meg belőlük :)
Nagyon jól pigmentált árnyalatokat tartalmaznak ezek a paletták.
A mattok nagyon krémesek és jól pigmentáltak, könnyű ledolgozni őket, nap végéig fennmaradnak!
A fényes árnyalatok is szuperek, van amelyik metálosabb, de van köztük visszafogottabbak is (szatén finish)
A primer-t is próbáltam, szuperül tartja a sminkem ( de nekem a korrektor is ugyanolyan jól tartja a szemsminkem)
Annyi, hogy az első használat után már belepotyog a primerbe a szemhéjpúder és ez így macerás lehet használat szempontjából. :/
Szeretem őket használni, kis helyen is elférnek, letisztult minimalista csomagolásuk lenyűgözőek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 15.

Nekem az Amber Neutrals és a Cool Neutrals van meg belőlük :)
Nagyon jól pigmentált árnyalatokat tartalmaznak ezek a paletták.

Lencseee

2020. szeptember 7.

Hetvegen nagy tesztelesben voltam a 002-es palettaval. Csodalatos modon meg primer nelkul is tartott reggeltol estig. Nagyon szepen harmonizalnak a szinei, kellemes az allaga, megfelelo pigmentaltsaggal bir. Ha lesz meg belole egyeb arnyalat, en szivesen veszek belole ujabb darabot. Megeri az arat. A benne levo primert nem.probaltam meg, nem tudom azzal higyan mukodik, de ezek utan furcsa lenne, ba epp atmzzal lenne valami galiba😎 Csakis 5 csillag mehet ra tolem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Moni86

2019. március 2.

Nagyon szép és tartós pigmentált színek. 1 alapozó és 8 szín van benne. Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

Nagyon szép és tartós pigmentált színek. 1 alapozó és 8 szín van benne. Tartós.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, BHT

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.