Dior

Ár:   44 290 Ft és 59 490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2023. február 13.

Ár:   44 290 Ft és 59 490 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Öregedésgátló, bőrfiatalító szérum, amely korrigálja az öregedés fő jeleit, a mimikai és statikus ráncokat, a tág pórusokat, az arcbőr egyenetlenségeit, a bőr csökkent rugalmasságát és ragyogását, feszességének és teltségének elvesztését. A H.A. poly-filler technológia azonnali, 8 órán át tartó, bőrfeltöltő hatást biztosít.
98%-ban természetes összetevőkből készült.

9.900,- / Dior Capture Totale szett
Ár: 9.900,- + Foxpost , Eladó: Tarzicia
Állapot: Vadonatúj, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően KIZÁRÓLAG FOXPOST

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

norisz

2024. május 26.

Pár nagyobb Dior bevásárlásom alkalmával sikerült beszereznem majdnem 3 hétre elegendő mintát, az alapján fogom véleményezni.
Őszinte leszek, szkeptikusan álltam hozzá, látva az árát, úgy voltam vele h valami nagyon nagyot kell villantania h megérje az árát. De végül teljesen lenyűgözött!!
Pont küzdöttem a bőrömmel, mert az orcámon fél éve kitágultak a pórusok (felteszem a kor miatt :D), ami miatt az alapozóm nap végére beleült, és nagyon zavart, korábban nem volt ilyen gondom. Mindenfélével próbálkoztam, de nem igazán vált be, elkezdtem ezt használni és kb 1 hét után azt vettem észre h nap végén nincs beleülve az alapozó a pórusaimba, olyan volt mint régen! Teljesen lenyűgözött. Mivel mást nem használtam, szinte biztos h ennek köszönhető. Emellett csodásan egységesítette a bőröm, kombinált bőrömön ahol kellett hidratált, de máshol nem zsírosított. Nagyon kellemes illatú, semmilyen irritációt nem okozott. Egyébként nagyon kevés kellett belőle, könnyen terült, de nagyon hamar beszívódott.
Az ára nagyon borsos, de szerintem meg fogom venni, mert tényleg teljesen elvarázsolt, az összetevőivel is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 26.

balkri

2024. április 5.

A teljes termékcsaládot használom és ezt a szérumot tartom az egyik legjobbnak.
Tetszik a csomagolás, de leginkább a szérum maga. Annyira kézre álló, hogy ennél a terméknél soha sem félek attól, hogy ki fog csúszni a kezemből, annyira belesimul a kezembe. Pumpás, amit imádok, nem pipettás, nagyon tetszetős dolog. Én 2 pumpálást viszek fel, hihetetlenül könnyen beszívódik és az illata viszonylag sokáig érezhető. Igen, illatos, ami pl. a dream skin care &perfectnél önmagában zavar, ennél a szérumnál ezt kifejelezetten kedvelem. Több jó minőségű terméket használok, de ez a szérum tényleg nagyon jó hatással van a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 5.

A teljes termékcsaládot használom és ezt a szérumot tartom az egyik legjobbnak.

zs001

2024. március 30.

Minden tudatos bőrápolós elvemmel szembe mentem, mikor ezt a terméket, egy neszesszeres akcióban, megvettem a hozzá tartozó essence lotion, szemszérum és krém társaságában. Hozzáteszem, ilyen termékekre pár évvel ezelőtt rá se néztem volna, sőt, mint a macska, fújtam volna rá, hogy ki az a hülye, aki ilyet magára ken...én, aki örökké az inci-ket bújtam, és használtam a mindenmentes, tudatos kozmetikumokat. De most valahogy elegem lett. Használtam mindent: BHA, AHA, c-vitamin, niacinamid, azelainsav, retinol, masszív fényvédőzés...koreai, bio, Paula's choice, Estée lauder stb termékeket.
Erre itt van ez a kis csúfság, parfümmel, alkohollal, és amit ígért, hogy 1 hét alatt látványos változást okoz, jelentem, teljesítette. Soha nem volt ilyen szép, ragyogó és egységes a bőröm. Igazából amit most érzek, az a döbbenet, meg hogy akkor most dobhatom az elveimet a kukába. Mert ezt a terméket én újraveszem, kerül amibe kerül. Hozzáteszem, sokkal egyszerűbb lett az arcápolási rutinom, mióta ezt használom. Mikor elkezdtem tesztelni, mindent letettem. Maradt a lemosóm, és csak ez a 4 termék, semmi több. Úgy érzem, fellélegzett a bőröm a sok szérum-kavalkád után, és végre nincs az az agyalás , hogy mit hova tegyek, reggel- este, hány réteg, stb. Meguntam, őszinte leszek...évekig csináltam. És akkor most egy Dior mindent kiüt....tanulságos számomra. Nem tudom, milyen csodaszer van ezekben a termékekben, de számomra az. Ami érdekesség...az én szemem szinte mindentől könnyezik, bedagad. Az EL ANR híres szemkrémétől olyan reakcióm lett, hogy a szemem nem tudtam reggelre kinyitni. Ettől nem, hiába benne a parfüm. Nem értem, meg vagyok döbbenve. Imádom az illatát, az állagát, a hatását, és nem érdekel, mi van benne, meg hányadik helyen, el sem olvasom. 1 hónapja használom, a változás jól látható: bevált, marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 30.

MsAttitude

2023. március 9.

Up-Update: kipucolta az arcom és egészen egységessé tette, nekem megérte megvenni. A nyomok az aknés időszakról persze nem tűntek el teljesen, de halványak és végre nincs sírógörcsöm, amikor tükörbe nézek. A javulás egyértelműen a használata során kezdődött el. Egyik nap a párom megkérdezte, hogy sminkeltem-e, mert olyan egyszínű volt az arcom, mintha alapozót kentem volna fel. A homlokomon a vonalakat nem tűntette eddig el, de tény, hogy ha kétszer is használom egy nap, akkor halványabbak. Szerintem ráncokra nem egy csodaszer így önmagában, ehhez a teljes készletet kellene használni, de az még korai lenne.

Update: hát, én nem tudom tényleg ez a szérum csinálja-e, ami történik, de mióta használom, elkezdett kitisztulni az arcom. Gyönyörűen tűnnek el az aknés részek és halványodnak a nyomok, egységesebb az egész szín. Szép, bársonyos érzetet hagy maga után ez a szérum, én nagyon megszerettem. A homlokomon nem igen látok még változást, azok a halvány vonalak még ott vannak sajnos, de én nagyon örülök, hogy az arcom elkezdett rendbe jönni. El sem hinném, ha nem a saját bőrömön tapasztalnám.

Mintát kaptam belőle nemrég és igaz, csak 25 éves vagyok, azért gondoltam ártani nem árthat. Úgy is lett két halovány mimikai ránc a homlokomon. Én nem hiszek az öregedésgátlásban meg ezekben a csodákban, öregszünk, sajnos ez az élet rendje, szóval nem is vártam sokat tőle. Ennek ellenére nekem felkeltette az érdeklődésemet. Tudni kell, nekem sosem volt bőrproblémám gyerekkoromban sem, de az a 7 év dohányzás csinált pár apróbb foltot a hajvonalamhoz közel. Miután letettem a cigit, ezek ott maradtak és gondoltam ideje elkezdenem a rendes arcápolást, mielőtt késő. Hát, gyorsan fel is adtam, mert olyan foltos aknés bőrt kaptam valamelyik kenceficétől, hogy azóta is küzdök vele. Az arcom jobb oldala tiszta folt. Le is raktam azonnal minden kencét, csak radírozok heti egyszer és ultra light krémet kenek lehelet vékonyan és inkább a vízivásra fókuszálok. Lassan egy éve szenvedek az arcommal, mert nem javult meg teljesen, szóval már kezdtem beletörődni, hogy ez tönkrement, ennyi, akkor már ez a luxi szérum nem ronthat rajta jobban. Amikor felkentem, éreztem, ahogy feszesedik az arcom tőle. Szép teltséget adott neki és kicsit ki is simította. Vizes állagú, nagyon folyós és ultra könnyű. Pikk pakk beszívódik, szóval gyorsan el kell kenni. Az arcom jobb odalán én szerintem segített. Nem telt meg egy pattanás helye sem és végig simítani is jobb érzés volt. A párom szerint is szebb volt az arcom tőle. A minta két napig volt elég nekem és ezalatt semmi gondot nem okozott, inkább javított. Elég gyógyszertáras virágos szaga van, szerintem erősen parfümözött, de nem csípett. Hát, amikor megláttam az árát, ki is akadtam és lemondtam róla. Aztán nagyon csípte a csőrömet, hogy na de mi van, ha beválik. Valentin napon akció volt rá és úgy döntöttem jó, akkor megveszem a kisebb kiszerelést. Úgyis beosztósan bánok még a light krémemmel is, mióta tönkrement az arcom. Úgyhogy most meglátjuk mi lesz, egyelőre 4 csillag, mert azalatt a két nap teszt alatt tényleg jó érzés volt használni, éreztem a hatását. Ár-érték arányban majd később tudok nyilatkozni, amikor már használom egy ideje.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 9.

Antioxidánsok: Yeast Ferment Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Polyglycerin-3, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein, Propanediol, Xylitol, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Kókuszolajból készülő aminosav származék, melyet a kozmetikumokban elsősorban bőr- és a hajkondicionáló tulajdonsága miatt használnak. Előnye, hogy magas hőmérsékleten is stabil maradt. Néhány tanulmány azt is kimutatta, hogy az összetevő gátolja a reprodukcióját a herpeszvírusnak. Az összetevővel leggyakrabban por állagú sminktermékekben (púderekben, bronzosítókban, szemhéjfestékekben) találkozhatunk.

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Lipid féle. Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található. A kozmetikai iparban leggyakrabban liposzómák létrehozására és más összetevők bevonására és stabilizálására használják.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Az élesztőgomba erjesztéséből nyert kivonat. Ezt a mikroorganizmust alkalmazzák leggyakrabban a fermentációs eljárásokban. Gazdag forrása a béta-glükánnak. Az összetevő valószínűleg segíti az egészségesebb kinézetű bőrfelületet, lágyító és kondicionáló hatással bír. (forrás)

Gyakran használt emulgeáló hatású segédanyag, amely a kozmetikumokban segíti a víz és az olajos fázisok összekeveredését.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

Napraforgómagolajból kivont el nem szappanosítható lipidek, melyek ellenállnak a szappankészítés során fellépő kémiai reakciónak. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevő gyártójának információi szerint hosszantaró hidratációt biztostó, védőréteget erősítő (lipidpótló) és nyugtató hatású hatóanyag.