Dior

Ár:   18 000 - 22 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 5.

Ár:   18 000 - 22 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés: 2010

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjellemzők: vanília, jázmin, tonkabab, rózsa, ámbra, labdanum, pacsuli

Ár: 2000Ft + posta , Eladó: kodina72
Állapot: 5 ml/a képen látható mennyiség , Helyszín: Füzesgyarmat , fizetés: Banki átutalás után postázom.

Blackxentric

2019. január 31.

Csupán öt ml-t sikerült szereznem belőle, de annyira örülök neki. Tudtam, hogy ez az illat nekem nagyon tetszeni fog. Igazam is lett. Annyira boldog és önfeledt és mámorító illata van, hogy az hihetetlen. Szóhoz sem jutok. Igazi ünnepi illat lesz nekem. Megbecsülöm minden cseppjét az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Yeticica

2018. január 26.

Veeegre! Megerkezett hozzam, raadasul diszcsomagolasban. Ez az illat maga a luxus , csakugy mint a doboza, uvege. Kifujaskor egy friss illat csapott meg, aztan par perc mulva valami egeszen finom lagy jazminos-pacsulis illat bontakozott ki. Alapjaraton nem rajongok a vanilias, foleg edes illatokert, de ez annyira finoman edeskes, es istenien vanilias, hogy nem jutok szohoz, csak szaglaszom magam orak ota.
Az illatjegyeit mind nagyon szereti a haklis orron, de azt nem gondoltam, hogy ilyen illatkompoziciot krealtak belole Diorek....
Kivancsian varom, mennyit valtozik leszaradasaban. Kulonleges alkalmakra szanom, annyira isteni. (Pedig az en orrom aztan baromira erzekeny, nagyon sok illatjegy zavar). Abszolut csillagos otos! Koszonom Elena7 ! 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

0808

2018. január 11.

A földi mennyország illata!!!! Még friss az élményünk (vakvásárlás,ma vettem)és nem akarok elkiabálni semmit ,de úr isten káprázatos finomság!!!!
Ha épkézláb mondatok is megfogalmazódnak majd a fejemben visszajövök!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

Ha épkézláb mondatok is megfogalmazódnak majd a fejemben visszajövök!!

bobherceg80

2016. augusztus 31.

Finom,nőies,igazán elegáns púderes illat.Bivaly erős,szóval csak kevés kell belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

galagonyanya

2016. május 14.

Engem teljesen levett a lábamról. Amióta májusban van november, keresem a bújós, téli illatokat. Timitől kaptam ebből a csodás parfümből, és - hozzá hasonlóan - én is csak dicsérni tudom. Köszönet érte!

Énnekem olyan, mintha a J'adore-t és az Addict-ot (nem a 2002-est, mert az tüzérségi ágyú, hanem mondjuk a 2012-est) összeöntötték volna: virágos-vaníliás, csodálatosan puha, kellemes, nőies finomság. Ma őt viselem, és igen-igen jót tesz a lelkemnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

illatvarázs*

2015. december 19.

Pár éve a sors felém sodorta ezt az illatot. Nem is akartam szaglászni, mert az anyaillatot és társait nem szeretem. Végül kipróbáltam, és milyen jól tettem! Ez a legszebb J'Adore flanker. Igazából nincs is semmi köze a virágos J'adore családhoz. Ez egy aranyló, balzsamos, krémes jázminos-vaníliás-tonkás gyönyörűséges téli illat.
Az üveg és a beltartalom összhangban van. Nekem a leszáradásában hasonlít az Addict régi verziójára, csak visszafogottabb, kecsesebb. Ez egy elegáns vaníliás illat.
Annyi minden van már a parfüm paletta polcán, egyre silányabb minőségek, összecsapott illatok, de ez még parfüm. Örülök, hogy rátaláltam és végre birtokolhatom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 19.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.