Dior

Ár:   €130   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 5.

Ár:   €130
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegy: jázmin

Szívjegyek: májusi rózsa, ylang-ylang, tubarózsa

Alapjegyek: tahiti vanília, tonkabab

Christian Dior J'Adore L'Or Essence De Parfum (2017) 40 ml
Ár: 22.000 Ft , Eladó: abodri
Állapot: minimális hiány/40 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy postán maradó
abodri

2020. január 7.

Nagyon elegáns, finom, eszméletlenül nőies. Egyáltalán nem használok J'adore parfümöket, nem az én illatvilágom. Ez az egy nagyon különleges. Kifújáskor nem tetszik, erős, régimódi illata van, de leszáradás után, kb. 15-20 perc múlva isteni!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 7.

laracroft

2019. október 6.

Egy hete használom, de még nem tudom hova tenni az illatot.
Első körben felfújva egy hihetetlen finom, meleg, vaníliás jázmin illatot kaptam, nagyon kellemes, tonkás-vaníliás leszáradással. Pont erre vágytam, ezt akartam, legyen kellemesen virágos, de alatta puhán, hívogatóan édes. Beleszerettem.
Majd másodjára, a nyakamra fújva folyamatosan egy kissé szappanos, igazi Chanel-szerű aldehides illattal támadott, nem értettem, hol a vanília. Kis túlzással élve, prémium drogéria illattá változott.
Azóta is napról napra váltogatja ezt a két arcát. Az elsőért egyenesen odavagyok, a második viszont kevésbé az én stílusom.
Nagy hatósugarú, tartós, elegáns és nőies, igazi minőségi illat, nem tagadom. De hogy nekem jó lesz-e? Még nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Egy hete használom, de még nem tudom hova tenni az illatot.

Timi8

2019. szeptember 27.

Szerintem a legszebb, legjobb és legtartalmasabb J' Adore. Gyönyörű, fènyes, folyèkony arany. Ritka, h.egy flanker jobb mint maga az anyaillat de hàt a kivètelek erősìtik a szabàlyt. Nem vagyok egy jàzmin-fun, de ez a parfi ùgy ahogy van, egy tökèletes mèly, telt, èdes jàzminbomba. Egy bajom volt vele - ami nem is az Ő hibàja, hanem az èn hülyesègem - disszonànsnak èrzem magammal. Hozzám valahogy nem illik, inkàbb vilàgosabb tònusù, elegàns hölgyek illata ez az aranylò nedű.
10/10-es parfüm, kifogàstalan tartòssàggal, DE èn inkàbb maradok tèlre a Hypnotic Poison, tavaszra-nyàrra pedig a Miss Dior-vonalnàl, valahogy azokat testhezàllòbbnak èrzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2019. szeptember 26.

Legszebb J'ador vonal, tényleg nagyon szépen összerakott illat ami megkedvelteti magát , nőies és nagyon tartós. Nekem Marly Meliora jut eszembe róla :-) remekmű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Ildiko9

2018. február 2.

Upd2. - valószínű sokan láttátok a "Parfüm" c. filmet...egy jelenet van előttem, mikor Dustin Hoffman tanítja Jean-Baptiste-t a parfüm összetevőire, akkordjaira. Az utolsó mondata, az "alapakkord, mely napokig kitart", kicsit szkeptikusan fogadtam ezt, bár igaz, hogy abban az időben .. na igen :). Viszont 36 órával ezelőtt fújtam magamra a L'or-t, majd tegnap este fürdés közben újra és újra lehetett érezni az illatát. Na ez igen. Boldogság...
Upd: megígértem, hogy visszatérek...ha napi "bevetésen" lesz ez a csoda.

Szóval a csomagolás már sejteti, hogy valami más lesz ez most. Iszonyúan gyönyörű... Valahol olvastam, hogy ez az illat olyan, hogy egy csepp szó szerint felkúszik a bőrödön és kiteljesedik, akár egy elixír. Ezt szkeptikusan fogadtam, de legyen...és láss csodát!
Az első fújás a csuklómra, és bizony körbeölelt. Valami aurát vont körém, csodásan dolgozik együtt a bőrömmel! Ami számomra meglepő, hogy szinte fél óránként változtatja az illatát. Nagyon sokszor előtérbe kerül a narancsvirág. De hogy? Nincs is az összetevők között! Mégis ezt érzem, aztán mintha édes kis rózsabimbók robbannának szét, mosolyt csal az arcomra. Krémesen, édesen, elegánsan simul...Minden cseppje ajándék, és ő bizony villámgyorsan bekerült a top 5-be vagy még feljebb..
Csodásan összerakott, végtelen elegáns illat. Azt hiszem, 40 körül ajánlanám, de nem buli programokhoz. Elegáns vacsorához, színház, igényesség. Ez az illat bekúszik, körbeölel. Egyetlen férfi sem fog panaszkodni, hogy túl sok vagy túl kevés. Tökéletesen összekomponált illat. Tökéletesen elegáns nőknek. Olyanoknak, akik tudják mennyit érnek, akik magabiztosan néznek bárki szemébe, akik tudják, hogy ők már NŐK.
Annyit még megjegyeznék, hogy szerintem ez tavasszal teljesedik ki a legszebben, a téli hűvöset nem igazán szereti, és még annyi, hogy az első 10 perc a fejillat elpárolgása után nagyon érdekes. Mintha eltűnne az illat, hogy aztán a bőröd kémiájával tökéletesen vegyüljön, és létrehozzátok a Te illatodat :)
Igaz, nem olcsó (de egy mániásnak ezt megmagyarázni...)

Pomme9 (elnézést nem tudok válaszolni valamiért magánüziben). Én nem rendelek online, úgy hozom el a parfümériából (főleg ilyen drágán). Ha érdekel írj magánüzit a loveitaly1975@gmail.com e-mail címre. Szerintem tudok segíteni...:)
Úristen! Ez a mennyország! Minden cseppje...amúgy is imádom összetevőket külön-külön is, de ez az aranyló selymes illat...most örömködöm még, és jövök vissza..most hoztam el a parfümériából. Az üvege, a tartalma...hatalmas szerelem már most...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 2.

Upd: megígértem, hogy visszatérek...ha napi "bevetésen" lesz ez a csoda.

Igaz, nem olcsó (de egy mániásnak ezt megmagyarázni...)

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.