Dior

Ár:   £20   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2016. április 26.

Ár:   £20
Kiszerelés:   7,2 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tápláló ajakbalzsam finom rózsa illattal

• Értékes damaszkuszi rózsa illóolaj-kivonatot tartalmaz, mely szembeszáll az öregedéssel
  • Valamint tartalmaz energetizáló A, E vitamint és shea vajat az ajkak elsimítására és hosszan tartó hatás elérésére
  • Az ajkaknak nedves, lágy és gyönyörűen feltöltött megjelenést ad
  • Az ajkak sokkal ragyogóbbak lesznek, mint valaha

KERESEM !  DIOR CRÈME ABRICOT
Ár: megegyezės szerint , Eladó: kincsö
Állapot: mindegy, Helyszín: --, fizetés: --
Aimet

2015. március 20.

Új krémmániásként úgy gondoltam hogy a kedvenc, a tökéletes ajakápolómhoz írnék véleményt :)! Mert Ő tényleg az, a legjobb amit valaha használtam! Sikerült felkutatnom sok telefonálás árán szerintem az utolsót amit Budapesten lehetett kapni és jött is velem haza :) Nagyon szeretem, ha lehetne 10est adnék neki

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

enchantment

2014. május 26.

Legjobb ajakápoló amit valaha próbáltam. A teljesen kicserepesedett számat is pikkpakk rendbeszedi, finom az illata, kellemes az állaga, gyöngyörű a csomagolása. Szörnyen drága, de újravevős mindenképp, annyira megszerettem. Igazi kis luxus a mindennapokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

gigi

2013. november 21.

A balzsamok balzsama, óriási ez a cucc! Az első használat után le voltam döbbenve, mert úgy kisimitotta a számat, mintha leradíroztam volna... Nagyon kellemes érzés viselni, finom, nem tolakodó rózsa illata van. Nem kell mindig újra kenni, sokáig érezni a hatását. A csomagolásért oda vagyok, nagyon mutatós, nem hivalkodó, tetején CD logóval. Szeretem az ilyen visszafogottan elegáns dolgokat. Öröm kézbe venni, tömörebb, nehezebb műanyag tégelyben van, abszolút minőségi darab! Az ára horror, jelenleg 8100 Ft. De aki érzelmi alapon (is) vásárol, annak minden fillért megér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

krampampuli

2013. július 25.

Szeretem. Az ajakfilc használatától kiszáradt ajkaimra vettem. Nagyon szép elegáns csomagolása van. Jól hidratál (körömágyra szoktam kenni az ujjhegyemen maradt balzsamot), a diszkrét rózsa illatot pedig kb még felvitel után fél órával is érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Ribose
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó segédanyag.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.